Strona główna > Bez kategorii > Miłe i mniej miłe. Wrażenia z podróży. Zenon Jaszczuk

Miłe i mniej miłe. Wrażenia z podróży. Zenon Jaszczuk

Źródło: http://polacy.eu.org/3222/mile-i-mniej-mile-/

Data publikacji: 04.01.2013

autoDzisiaj zrobiłem około sześćset kilometrów samochodem. Chcę pocieszyć moich gości przyjeżdzających do mnie z naszego portalu. Jednak i wszystkich Polaków zasmucić. Moim zdaniem budowa obozu koncentracyjnego Polska trwa.

A więc pocieszam panie i panów, szanownych i oczekiwanych moich gości. Możecie zapisać na kominie. Mińsk Mazowiecki ma obwodnicę. Koniec czołgania się przez Mińsk nawet po dwie godziny. Mało tego. Jak wiadomo ja wszystko krytykuję. Tym razem chwalę – to tylko dlatego, że jestem uczciwy. Dobre rzeczy chwalę, podłe ganię. Nic więcej, to takie proste. Proszę szanownych gości, proszę państwa, obwodnica jest piękna. Na moje oko jako nie fachowca- na piątkę. Nawet oznakowana jako autostrada. Nie mam nic przeciwko, taka jest. A więc zapraszam panstwa do mnie w błyskawicznym tempie. Tylko, tylko jak oczywiście wypchacie się z Warszawy. No i obwodnica jak sama nazwa wskazuje, to niewielki odcinek super drogi. Ja nie doczekam, ale jak jeszcze znajdzie się jakiś mądry i podejmie decyzję o budowie nie obwodnicy miasta tylko takiej autostrady z Warszawy do Terespola – to osobiście mu przyznam Orła Białego. Oczywiście nie tego Orła Białego którego w ostatnich latach „mendy ” zbeszcześciły. Tylko prawdziwego Orła Białego od Polaka/ów.

Jednak jak wiemy nie ma takich desydentów u władzy, a więc autostrada nam nie grozi. No i jak wiemy piniądzów nietu. O pieniądzach których tak bogaty kraj jak Polska nie ma już pisałem wielokrotnie.

Ja pozostaję przy zdaniu, że piniędzie to są tylko mundrych desydentów nima. Ani jednego!!! Durni mamy na tony.

One zamiast budować autostrady, to budują obóz zagłady dla Polaków. A to cholerne koszty, ale na to piniędzie są.

Kiedyś pisałem o tym-ZSRR. Jak tam jeżdziłem to były wszędzie tzw milicyne „gaje”. Na głównych skrzyżowaniach dróg, zapewne nie tylko. Wiedzieli kto jedzie, gdzie jedzie. zatrzymywali, pytali.

Dzisiaj proszę zobaczyć na wszystkich drogach Polski buduję jakieś bramki nad jezdniami. Tego nie da się nie zobaczyć. I widzę to samo na wszystkich gł. skrzyżowaniach dróg, a nawet i bez skrzyżowań.

Już myślałem, że to na Boże Narodzenie nam choinki postroili, aby kierowcom było przyjemnie. Ale te wszystkie lampy, kamery tam wiszące, coś mi świątecznie nie wyglądają. A dzisiaj utwierdziłem się w tym przekonaniu po powrocie do domu i przeczytaniu – Świecznik” czy „Menora”? – http://www.bibula.com/?p=66131.

No i wiem napewno, że te desydenty nam autostrad nie zbudują, ani nie będą ubierać choinek. Świeczniki, menory – a to co innego!!!

Tylko razem z tymi świecznikami, menorami idzie chyba ten obóz koncentracyjny. Oczywiście nie dla wszystkich. Dla tych co prawdę mówią, piszą, prawdy dociekają zrobi się obozy zagłady za drutami, takie mniejsze, ciaśniejsze – a doświadczenie to oni mają w tych budowach. Natamiast ta drogowa, pełna inwigilacja to dla wypierdków, lemingów i innych d… włazów. To taki obóz, tylko większych rozmiarów.

Jak któremuś jakaś myśl zaświta, one odrazu wyłapią tego delikwenta i do poprawki do obozu mniejszego. Po poprawce i zbadaniu przez wysoką komisję komisarzy, jak delikwent już nic nie widzi, nic nie słyszy, nic nie wie, wypuszczą na okres próbny znów na szerokie drogi Polski.  Oczywiście będa go cały czas obserwować, gdzie pojechał, z kim pojechał, po co pojechał i co kupił…… .

Oczsywiście o tym państwo wiecie, że w obozach i gułagach też były piękne bramki powitalne. Na tyle piękne, że jedną ukradli. Co panowie złomiarze na ……..

Resztę sobie dopiszcie panstwo sami. Pozdrawiam państwa. O wypowiedziach takiej pięknej pani na temat eutanazji ludzi starych nie wspominam. Szkoda psuć tak pięknego , wypowiadającego się egzemplarza w tym temacie. :-)))

Ps.

Dopisek. Przed chwilą zerknąłem na Stop Syjonizmowi. Znalazłem taki temat – Czy grozi nam “Nowa Jałta”? – http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2013/01/04/czy-grozi-nam-nowa-jalta/#more-34485.

Nie zgadzam się z autorem tej publikacji- czy??? Moim zdaniem nowa-stara Jałta już dawno została podpisana. Obecnie trwa jej wcielanie w życie…..

_________________

Orwell – Rok 1984 się kłania.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.