Strona główna > NWO > Mikrofony w latarniach miejskich

Mikrofony w latarniach miejskich

big brother z uszami

184932_1Mikrofony szpiegowskie o dużej mocy zainstalowane w latarniach ulicznych będą wykorzystywane przez urzędników samorządowych do śledzenia prywatnych rozmów.

Sieć nowych „inteligentnych” urządzeń podsłuchowych, które mogą monitorować rozmowy uliczne została właśnie rozmieszczona na ulicach Wielkiej Brytanii.

Tzw. Sigard System został przetestowany w Londynie, Manchester, Birmingham, Glasgow i Coventry. Mikrofony, podłączone do kamer CCTV, rozpoznają słowa i dźwięki „wzbudzające agresję”, a następnie automatycznie kierują kamery dokonujące powiększenia rozmówców.

Producenci zaprzeczyli, aby system służył do nagrywania rozmów. Twierdzą, że analizuje tylko wzorce dźwiękowe, aby wyłowić złość lub podniesiony ton głosu. Ale twórcy nie mogą przysiąc, że w przyszłości Sigard nie będzie używany do nagrywania całych fragmentów wypowiedzi.

Holenderscy twórcy technologii Sigard twierdzą, że system został zaprojektowany, aby pomóc zwalczać przemoc lub antyspołeczne zachowanie zagrażające społeczeństwu przez wykrywanie języka gróźb. Alarmy w takim wypadku mogą być wysyłane do policji, pozwalając jej reagować, aby powstrzymać drobne incydenty przed zamianą w problemy przemocy o dużej skali.

Mikrofony mogą podsłuchiwać rozmowy na odległość do około 100 metrów, następnie kamery będą nagrywać dźwięk i obraz. Producenci mówią, że Sigard rozróżnia rozmowy, w jakich daje się wyczuć zdenerwowanie, straszenie oraz ogólny zgiełk. System odfiltrowuje szumy tła i skupia się na dźwiękach podejrzanych.

Systemy Sigard są powszechnie używane w Holandii, a 12 miast wyposażono w mikrofony. Jest również używany w autobusach i pociągach.

O powszechności kontroli żydowskiego systemu „demonokracji” satanistycznej:

Żydowskie NWO w rozkwicie

źródło: http://www.express.co.uk/news/uk/184932/Councils-use-bugs-in-lampposts-to-eavesdrop-on-you

przygotował: stophasbara

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *