Strona główna > NWO > Mike Stone – Nie kupuj obietnicy powrotu do normalności

Mike Stone – Nie kupuj obietnicy powrotu do normalności

„Prawda jest taka, że ​​życie, jakie znamy – lub znaliśmy je – skończyło się. Kaput. Skończył. Nie wraca do tego, czym było. Musisz się na to przygotować, ponieważ będzie gorzej. Dużo gorzej ”.
To koniec świata, jaki znamy I czuję się dobrze – REM
 
przez Mike Stone
(henrymakow.com)
 
Wierz lub nie, ale mam przyjaciół i członków rodziny, którzy wciąż myślą, że kiedyś wrócimy do normalności. 
 
Nie przejmują się tym, dokąd zmierza kraj czy świat. Ich najbardziej niepokojące myśli dotyczą tego, co dzieje się dziś wieczorem w TV, czy będą mogli wziąć coroczne letnie wakacje i jak radzą sobie ich akcje Disney, MacDonald’s i Microsoft. 
 
Rozmawianie z nimi o pilności naszej sytuacji jest jak rozmawianie ze ścianą. Nie mają pojęcia o komunizmie; nigdy nie słyszeli o marksizmie i myślą, że Vladimir Lenin był autorem piosenek dla The Beatles.
 
Przyjaciele i członkowie rodziny, których właśnie opisałem, reprezentują dziesiątki milionów normalnych Amerykanów z całego kraju. 
 
Byli pierwszymi, którzy założyli maski na twarz, zanim ktokolwiek uczynił je obowiązkowymi, pierwszymi, którzy donoszą na swoich sąsiadów za kichanie, i jako pierwsi ustawią się w kolejce po niesprawdzone szczepionki wprowadzone w tym roku. 
 
Widzisz, myślą, że wszystko, co muszą zrobić, to założyć maskę, przyjąć szczepionkę i nalegać, aby wszyscy robili to samo, a wtedy życie wróci do normy. 
 
Jakże nie mają pojęcia.
 

FAMILY6.jpeg

ŻEGNAJ NORMALNOŚĆ
 
Prawda jest taka, że ​​życie, jakie znamy – lub znaliśmy je – dobiegło końca. Kaput. Skończone. Nie wraca do tego, co było. Musisz się na to przygotować, ponieważ będzie gorzej. O wiele gorzej.
 
Nie mogę powiedzieć dokładnie, co się wydarzy, ponieważ sytuacja jest płynna i wiąże się z nią wiele czynników. Jednak jeśli jesteś studentem historii, możesz całkiem dobrze zgadnąć, co się wydarzy i nie będzie to ładne.
 
Każdy Amerykanin z odrobiną rozsądku musi przygotować swoje ciało, umysł i sytuację finansową na to, co się wydarzy. Jeśli nie ćwiczysz to zacznij. Jeśli jesz jakąkolwiek formę fast foodów to lepiej przestań. Jeśli nie masz wystarczająco dużo zaoszczędzonych pieniędzy, by przeżyć co najmniej rok to zacznij oszczędzać.
 
Co więcej, najlepszą radą, jaką mogę ci zaoferować, jest pogodzenie się z Bogiem. Dla mnie to tradycyjny katolicyzm. Jeśli angażujesz się w jakiekolwiek grzeszne zachowanie, lepiej natychmiast przestań i zacznij pokutować. Może nie być na to czasu później.
Jeśli mieszkasz z członkami rodziny, musisz ich obudzić. Pronto. Ich przetrwanie będzie zależeć od dokonanych wyborów. Twoje przetrwanie będzie zależeć od dokonanych przez nich wyborów. To samo z przyjaciółmi. Jeśli ktoś w twoim najbliższym kręgu jest zbyt głupi, by zobaczyć napis na ścianie, być może będziesz musiał usunąć go ze swojego życia. .
 
Jeśli teraz czujesz się wzburzony, to ja też. Każdy, kto nie jest wzburzony w tym momencie, jest albo martwy, albo kretynem, albo jednym i drugim. Nie słuchajcie komentatorów z TV, którzy mówią, że Trump powstrzyma lawinie, a wtedy wszystko wróci do normy. W pierwszym przypadku może nie wygrać. A w drugim przypadku, nawet jeśli wygra, nie oznacza to, że wszystko wraca do normy. Ponieważ tak nie jest.
 
Zacznij dzisiaj. Zacznij oczyszczać swoje życie ze wszystkiego i każdego, kto nie ma pojęcia o obecnej sytuacji i nie jest gotowy do podjęcia odpowiednich działań. Od tego zależy twoje przetrwanie. Rzeczywistość, jaką kiedyś znaliśmy, już nie istnieje. Żyjemy w nowej Ameryce.
——————-
Mike Stone jest autorem A New America, pierwszej powieści Alt-Right, czarnej komedii, której akcja toczy się w dniu wyborów 2016 w Los Angeles – – Dostępna na Amazon.
 
 
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *