Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > Migracja jest formą inwazji, elity używają jej coraz intensywniej

Migracja jest formą inwazji, elity używają jej coraz intensywniej

Imigracja jest przywilejem, a nie prawem. Stała się „prawem” ponieważ globalistyczni zdrajcy używają jej / imigrantów, aby wypierać ludzi pochodzenia europejskiego z ich ojczystych krajów. Popatrzcie dzisiaj na Palestynę. Syjoniści wiedzą, że migracja jest formą inwazji.

Dr Henry Makow

Prawie połowa świata, trzy miliardy ludzi utrzymuje się za 2,50 USD dziennie. 80% ludzkości żyje za mniej niż 10 USD dziennie. Stanowi to niemal niewyczerpaną podaż osób, które chcą wyemigrować na Zachód i korzystać z zasiłków socjalnych.

Na przykład  w Kanadzie rodzina „uchodźców” dostaje 50 000 $  tylko na założenie swoich gospodarstw domowych. Jeśli nie znajdą pracy, kwalifikują się do zasiłku, tak jak inni Kanadyjczycy. Tylko przetwarzanie migrantów kosztuje Kanadyjczyków 1 miliard dolarów.  To dotyczy węży cywilnych.

Według Centrum Adwokackiego dla Najemców w Ontario 35 000 Kanadyjczyków jest bezdomnych. Jednak Kanadyjczycy widzą bardzo niewielu obcokrajowców śpiących na kanadyjskich ulicach. W rzeczywistości większość cudzoziemców przebywa w hotelach i schroniskach – wszystko jest opłacane przez Kanadyjczyków. Dlaczego? Ponieważ większość z nich nie jest biała.

Według instytutu Frasera, imigranci generalnie kosztują 23 miliardy dolarów rocznie.  „Najtrudniejszą sprawą jest kwestia ćwierć miliona [imigrantów rocznie],  tylko około 60 000 to wykwalifikowani lub profesjonalni pracownicy” – powiedział. „Wszyscy inni są na naszym utrzymaniu.”

W ubiegłym miesiącu rząd ogłosił kolejne 113 milionów dolarów na usługi „przed przyjazdem” dla imigrantów. Dwa tygodnie temu ogłosili, że importują 600  osób sprzedanych jako niewolników w Libii . Czy oni za nich zapłacili?

Rząd Trudeau-Castro nie ma mandatu, by zalać kraj ludźmi z obcej kultury, którzy zabijają swoje dzieci, i dla których znaki, takie jak STOP, są opcjonalne.

Jednocześnie  CBC promuje „różnorodność”  non-stop, aby  stłumić europejską kulturę i interesy oraz zachęca młode kanadyjskie kobiety, aby się nie rozmnażały. Posągi pierwszego kanadyjskiego premiera są usuwane, ponieważ działał brutalnie przeciwko rodowitym mieszkańcom. (Sobrius: usuwają posąg człowieka, który gnębił rodowitych mieszkańców, dzieci, a obecny rząd czyni to samo ze swoimi obywatelami – taki paradoks zakłamanych elit).

STANY ZJEDNOCZONE

Sytuacja jest taka sama w USA i na całym Zachodzie. W Stanach Zjednoczonych jest 22 milionów nielegalnych imigrantów, są celowo przyciągani przez „gratisy”. Nauczyciel z Kalifornii niedawno poprosił swoich Amerykanów, aby się obudzili! (Sobrius: ten kraj jest już tak wielokulturowy, że tam już nie ma mowy na przebudzenie ludzi, szybciej stłumią sami taki bunt przebudzenia, robiąc aferę, że rośnie rasizm i uprzedzenia).

„Bezpłatna opieka medyczna, darmowa edukacja, darmowe jedzenie, opieka, dni wolne itd, itd. Czy to takie dziwne, że czują się swobodnie nie tylko być w tym kraju, ale także domagać się praw, przywilejów i uprawnień?  Dla tych, którzy nie widzą w tym problemu, chcę wskazać, jak bardzo nielegalni imigranci wnoszą swój wkład do naszego społeczeństwa, ponieważ zdarza się, że wielu polubi ich ogrodnika lub pomoc domową, dzięki temu oni mogą i  lubią płacić mniej za pomidory, mówię:  poświęćcie trochę czasu na prześledzenie prawdziwego świata, oblicza nielegalnej imigracji i zobaczcie prawdziwe koszty, wyższe ubezpieczenie, zamknięcie placówek medycznych, wyższe koszty opieki lekarskiej, więcej przestępstw, niższe standardy edukacji w naszych szkołach, przeludnienie, nowe choroby itp., itd. Osobiście wolę płacić więcej za pomidory.”

Trump jest fałszywą opozycją: ” Trump właśnie podpisał ustawę finansową, a 99% Amerykanów nie wie nic o amnestii dla milionów nielegalnych imigrantów, zachęty do handlu dziećmi, mniejszej ilości aresztowań dla nielegalnie przebywających ludzi, redukcje wewnętrznego egzekwowania prawa imigracyjnego, nowych budynków i autobusów dla imigrantów, to ma przynieść więcej nielegalnych imigrantów do Stanów Zjednoczonych, to jest podnoszenie poziomu legalnej imigracji. Zdecydowana większość wyborców Trumpa jest przeciwna przekazywaniu środków dla polityki imigracyjnej, a które teraz po prostu potajemnie podpisał. Trump kłamał bez sprzeciwu mediów, gdy twierdził, że powstrzymuje nielegalne karawany przed wejściem do Ameryki, podczas gdy w rzeczywistości Trump wpuszcza te karawany, co inspiruje do tworzenia jeszcze większych karawan imigrantów.”

Globaliści nie odkryli nagle współczucia dla głodujących mas świata. Używają migrantów, by przegłosować i wyrzucić ludzi pochodzenia europejskiego. Nazywa się to strategią Cloward-Piven.

Jeśli jednak sprzeciwiamy się wywłaszczeniu naszego państwa, jesteśmy oczerniani jako „biali nacjonaliści”, „rasiści” i „bigoci”.

Nie zniechęcaj się. Społeczeństwo zachodnie zostało zniweczone przez satanistyczny żydowski system bankowy i ich masońskich (satanistycznych) oszpeconych zdrajców. Nie czekaj, aż ci to powiedzą. Chrześcijańska  cywilizacja zachodnia jest w śmiertelnym niebezpieczeństwie. To zagrożenie rozciąga się na nasze koncepcje dobroci i prawdy, na samą Rzeczywistość.

Musimy bronić  naszych praw rodzicielskich inaczej je stracimy.

Źródło: https://www.henrymakow.com/ (art. z dn. 19.02.2019)

Tłum. Sobrius

Polskie źródło: https://chrzescijanka.wordpress.com/2019/02/19/trump-wykonuje-rozkazy-elit-jego-sprzeciw-migracji-to-bajka-dla-naiwnych/

http://chomikuj.pl/Sobrius

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *