Strona główna > NWO > Apokalipsa > Międzypłeć, nowy „niemiecki” wynalazek

Międzypłeć, nowy „niemiecki” wynalazek

bęgowski-grodzka

jezeli-krzysztof-bogdan-begowski-vel-anna-grodzkaMiędzypłeć („Intersex”) z dniem 1 listopada Niemcy oficjalnie uznają istnienie trzeciej płci. Ni to pies, ni to bies, to międzypłeć Bęgowski-Grodzka.

Życie w stanie nieustannego niepokoju prowadzi do różnych form negowania rzeczywistości. Jednym z tych przejawów jest walka ideologii gender z porządkiem naturalnym i przeciw naturze. Rzeczywistość natury, istnienia mężczyzny i kobiety, ma zostać zredukowana do „poczucia” sterylnej genderowej uniformizacji płci poprzez wynalezienie nowego „magicznego” słowa, jakim jest „międzypłeć” (intersex).

Od 1 listopada „trzeci rodzaj” płci będzie wpisywany do niemieckiego aktu urodzenia; nie będzie to mężczyzna ani kobieta. Jeśli dziecko będzie miało „szczęście” urodzić się z tak wyjątkowo „postępowych” ideologicznie rodziców, to może zostać oficjalnie zarejestrowane jako „osoba neutralna płciowo”.

Ideologia chce dokonać podboju natury. „Gender-poprawni” rodzice będą mogli „zapobiec” przyrodzonej „dyskryminacji” ich dziecka. Dziecko nie będzie odtąd „zmuszone do narzuconej” mu z natury płci, samo będzie mogło w końcu odnaleźć swoją płeć i będzie mogło podjąć „wolną i świadomą” decyzję. Rozwój wypadków w tym zakresie dotyczy prawie wszystkich krajów Europy Zachodniej. Nie dlatego, że fakt ten zaskakuje obserwatorów wydarzeń, ale dlatego, że powstały polityczne ugrupowania, jakie forsują postępy tej ideologii. Większość polityków nie ma zielonego pojęcia, jak rozwiązać rzeczywiste problemy we współczesnej wersji państwa rządzonego partyjnie, zatem na pierwszy plan wysuwane są zagadnienia tej zawiłej ideologii.

Niemcy będą pierwszym europejskim „międzypłciowym” państwem

A ponieważ der Deutscher Michel (http://de.wikipedia.org/wiki/Deutscher_Michel) chce być wzorem dla całej UE, Niemcy będą pierwszym europejskim krajem, który wprowadził prawo „szarej strefy” między płcią mężczyzny i kobiety, co nie występuje w naturze. Ustawodawstwo w roli władcy rzeczywistości. Ustawa stanowi, że „trzeci” wariant płci w metrykach urodzenia ma oczywiście mieć czysto anty-dyskryminacyjny charakter. Pozwala to rodzicom dziecka, które przychodzi na świat z „nietypowymi” narządami płciowymi, na odstąpienie od rejestracji określenia płci. Odrębna ustawa dla obojnaków. Dziś wolimy mówić o międzypłci. Gdy ideolodzy przedstawiają melodyjne propozycje, zalecana jest wielka ostrożność. Ideologia gender ma na celu przezwyciężenie naturalnego porządku płciowego, bo jest to postrzegane jako „przymus”. Nowe prawo, zawierające takie „bezpieczne i nieszkodliwe” uzasadnienia jest całkowicie wytworem tej ideologii gender.

Nic więc dziwnego, że Międzynarodowe Stowarzyszenie Gejów i Lesbijek wychwala entuzjastycznie „pod niebiosa” nowe regulacje prawne. Może się to wydawać zaskakujące na pierwszy rzut oka. Federacja zrzesza około 400 organizacji gejowskich z całego świata: „To dobra wiadomość. To pomoże nam w walce z dyskryminacją w Unii Europejskiej”. Ustawodawca w uzasadnieniu nowego prawa nie ogranicza w rzeczywistości stosowania nowych przepisów tylko do określonych wypadków i tworzy obiektywnie precedens do wykorzystania go w jakikolwiek sposób. Analizując ustalenia, jakie zaistnieją w Niemczech od 1 listopada, takie „rozwiązania” już są pod ręką. Filozof feministyczny, Nicla Vassallo, wyciąga kota ukrytego w tym worku:

Chciałabym dać każdemu możliwość opuszczenia rubryki dotyczącej określenia płci, co jest już dzisiaj możliwe w rejestrze informacji. Ideologia gender jest jak każda ideologia magicznej logiki, aktem przeciw dyskryminacji, jaki może być już przekształcony w akt dyskryminacji wobec kolejnemu aktowi dyskryminacji. To gra bez końca w walce ideologicznej”.

Nawet Kościół Ewangelicki, który na początku maja odbył spotkanie w Hamburgu, uznał się za „otwarty” na sprawy zagadnienia „międzypłciowego”. Wyrażono „radość” z faktu, że z dniem 1 listopada „interseksualni ludzie w końcu” będą cieszyć się ze swoich „praw”.

Natura jest wrogiem ideologów – wprowadź X zamiast M lub F w paszporcie?

Debata na temat wpływu nowych przepisów nadal trwa. Jeśli akt urodzenia nie określi płci, to co wobec tego znajdzie się w dowodzie osobistym i co będzie zapisane w paszporcie? FamRZ – czasopismo dla całej rodziny, zawierające porady prawne z zakresu prawa opiekuńczego, prawa spadkowego, prawa procesowego, prawa publicznego, itp. zaproponowało wszystkim wprowadzenie zamiast skrótów M (mężczyzna) i F (kobieta), X jako „nieokreślony” we wszystkich dokumentach osobistych.

Nowe niemieckie prawo federalne to jeszcze jedna niepokojąca mozaika reprezentująca mieszaninę ideologii homoseksualnej i ideologii gender, jakie są używane do dokonania przebudowy społeczeństwa. Kulturowe i społeczne konsekwencje mają na celu jego zniszczenie. W szalonej walce o „nowe prawa” przeciwko wirtualnej dyskryminacji, ideolodzy gender i gejów rzucają na ołtarz ofiarny swoich idoli coraz to nowe ofiary, zwłaszcza prawa dzieci, prawa najbardziej niewinnych i najsłabszych ofiar ich eksperymentów społecznych. Tych, którzy nie mają głosu i nie mogą się bronić i tych, którzy już żyją w obawie o swoje życie z powodu tych samych ideologów z chwilą swych narodzin.

Żadna dziedzina prawa nie stała się obszarem większych pogwałceń praw, jak dziedzina praw osób nienarodzonych, zaś coraz bardziej dochodzi do naruszania praw dzieci już narodzonych poprzez aborcję, sztuczną inseminację, badania nad embrionami oraz wskutek promowania macierzyństwa zastępczego i praw adopcyjnych dla homoseksualistów. Nowym wrogiem jest dzisiaj sama natura.

źródło: http://eponymousflower.blogspot.com/2013/08/intersex-on-november-1st-germany.html

przygotował: stophasbara

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.