Strona główna > Bez kategorii > Miedwieputy darowują wszystkim długi kiedy zadłużenie Rosji gwałtownie wzrasta.

Miedwieputy darowują wszystkim długi kiedy zadłużenie Rosji gwałtownie wzrasta.

Za: http://3rm.info/34096-banda-putina-proschaet-vsem-dolgiv-to-vremya-kak-dolg-rossii-stremitelno-rastet.html

Data publikacji: 28.03.2013

mie1

 

Do Dumy Państwowej Federacji Rosyjskiej wpłynął wniosek o o uregulowanie długu Kirgizji wobec Federacji Rosyjskiej na kwotę 0,5 miliarda dolarów.

25 marca Władimir Putin zlecił rządowi i Ministerstwu Finansów zbadanie kwestii restrukturyzacji kredytu udzielonego Cyprowi. Porozumienie o uregulowaniu zadłużenia Kirgizji wobec Rosji było podpisane we wrześniu 2012 roku podczas wizyty prezydenta Władimira Putina w Biszkeku. Zgodnie z dokumentem proponuje się przejrzenie warunków spłaty i obsługi dwóch kategorii zobowiązań dłużnych Biszkeku. Zadłużenie w kwocie 188,9 miliona dolarów według rosyjsko-kirgiskiego porozumienia o uregulowaniu długu wynikającego z wcześniej udzielonych kredytów z 2005 roku a także zadłużenie na kwotę 300 milionów dolarów według międzyrządowego porozumienia o udzieleniu Kirgizji kredytu państwowego z 2009 roku. W trakcie wizyty w lutym 2013 roku premiera Federacji Rosyjskiej Dmitrija Miedwiediewa, na Kubie, było parafowane porozumienie o częściowym umorzeniu i restrukturyzacji długu tego kraju w wysokości 30 miliardów dolarów, przypomina RBK.

Jednocześnie dług zagraniczny Rosji gwałtownie wzrasta, każdy Rosjanin jest już winny prawie 4200 dolarów cudzoziemcom. Łączne zadłużenie Federacji Rosyjskiej na koniec 2012 roku przekroczyło o 16,1%  wartość zasobów rezerw złota kraju.

 

 

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.