Strona główna > Rosja > Miedwiediew (Mendel) nie gorszy od Putina (Szełomowa). Złożył bogobójcom życzenia z okazji „święta” Pesah

Miedwiediew (Mendel) nie gorszy od Putina (Szełomowa). Złożył bogobójcom życzenia z okazji „święta” Pesah

Źródło: http://www.3rm.info/23101-medvedev-ne-ostavaya-ot-putina-pozdravil-bogoubiyc-s-pesahom.html

Data publikacji: 6.04.2012

Tłum. RX

Chabadnik-satanista Berl Lazar i preżydent eFeRji Miedwiediew (Mendel)

Prezydent Rosji Dmitrij Miedwiediew złożył życzenia rosyjskim żydom z okazji święta Pesah, które dzisiaj po zachodzie słońca będą obchodzić wszyscy w świecie wyznawcy judaizmu. „Składam serdeczne życzenia wszystkim rosyjskim żydom z okazji święta Pesah.

Przypomina ono o najważniejszym wydarzeniu historii biblijnej, wybawieniu narodu żydowskiego od wielowiekowego niewolnictwa i początku wędrówki do Ziemi Obiecanej.

Od tych starotestamentowych czasów wolność stała się jedną z głównych duchowo-moralnych wartości, która przekształciła się we współczesnym świecie w wartość ogólnoludzką”- przytacza agencja RIA Novosti tekst życzeń rozpowszechnianych dzisiaj przez serwis prasowy Kremla. W opinii Miedwiediewa pomyślny rozwój Rosji jest bezpośrednio związany z obroną praw i wolności obywateli, obroną różnorodności kulturowej i religijnej, walką z ksenofobią. „Żydowska społeczność Rosji aktywnie współpracuje z państwem w realizacji tych celów. Wnosi swój udział w poszerzanie dialogu międzyreligijnego i wzmacnianie zgody społecznej”- dodał szef państwa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.