Strona główna > NWO > Microsoft i Skype wprowadziły program do tłumaczenia w czasie rzeczywistym

Microsoft i Skype wprowadziły program do tłumaczenia w czasie rzeczywistym


Koncerny Microsoft i Skype opracowały program do tłumaczenia głosu w czasie rzeczywistym. Gigant oprogramowania ogłosił, że program jest już dostępny i obsługuje 10 języków: angielski, hiszpański, brazylijski portugalski, francuski, niemiecki, włoski, chiński mandaryński, arabski, rosyjski i japoński. Usługi ta jest już dostępne na stronie Skype oraz Microsoft pod nazwą Microsoft Translator Live.

Translator_Delphi_170406-04-1-900x656

Poza dobrodziejstwem nowych technologi zawsze istnieje druga mroczniejsza strona – inwigilacja. W 2014 roku Polska Agencja Prasowa opublikowała wywiad z Edward Snowden, analitykiem amerykańskiej agencji bezpieczeństwa NSA:

 „NSA nagrywa „każdą pojedynczą” rozmowę telefoniczną w tym kraju i przechowuje nagrania przez 30 dni, by móc je poddać dalszej analizie” – Edward Snowden, NSA

http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/washington-post-nsa-rejestruje-wszystkie-rozmowy-telefoniczne-pewnego-kraju,409561.html

Współpracujące z koncernami służby wywiadowcze otrzymają kolejne przydatne narzędzie do inwigilacji obywateli spoza granic własnego kraju. Poniżej film promujący nowe oprogramowanie Skype:

Michał KK

źródło: https://blogs.skype.com/news/2017/04/06/skype-translator-offers-japanese-10th-real-time-spoken-language/


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *