Strona główna > NWO > Microchip dla psów i Włochów będzie obowiązkowy

Microchip dla psów i Włochów będzie obowiązkowy

„W przeciągu dwóch lat każdy będzie posiadał microchip pod skórą”. To są słowa nie żadnego wariata ale Matteo Renzi, które zostały wypowiedziane dnia 12 czerwca 2015 roku po zatwierdzeniu projektu ustawy o amerykańskiej bazie i implantacji microchipów pod skórę wszystkim Włochom.

a100

Na początku USA a następnie Szwecja. Włochy są trzecim krajem, który dołączył do programu implantacji microchipów pod skórę. Według Renzi, już w 2016 roku microchipy będą wszczepiane wszystkim nowonarodzonym dzieciom ludzi pracujących na etatach państwowych.

Następnie w ciągu 2017 roku implantacja microchipów będzie przeprowadzona na pozostałej ludności kraju. Od 2018 roku przeciwko tym, którzy będą się uchylać od implantacji microchipów, stosowane będą ciężkie sankcje, poczynając od grzywny w wysokości 3000 euro a kończąc na 6 miesiącach więzienia.

Microchip będzie bazował na RFID, tak jak to obecnie jest wykorzystywane w przypadku wiejskich zwierząt hodowlanych. Dane o każdej osobie będą znajdowały się w bazie danych związanej z microchipem, który będzie gromadził informację o każdym codziennym działaniu i przemieszczeniach człowieka.

Zapowiada się, że wszczepiony microchip będzie także przydatny w dziedzinie ochrony zdrowia ponieważ będzie on swoistą „kartą zdrowia”, która będzie wykorzystywana w przypadku nieprzewidzianych zdarzeń. Szczególnie przydatna będzie ta nowinka dla ludzi samotnych, którzy będą mogli, za pomocą specjalnego polecenia, wezwać natychmiast pogotowie ratunkowe w przypadku nagłego zachorowania.

Tłumaczenie: Tamara

Na podstawie: http://www.dal.by/news/2/24-10-15-2/

24.10.2015

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.