Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > Michael Hoffman – Judaizm kabalistyczny to satanizm

Michael Hoffman – Judaizm kabalistyczny to satanizm

Doktryna rabinicznej kabały:

„Izrael musi składać ofiary szatanowi, żeby zostawił go w spokoju” (Zohar 2:33a).

„Zły impuls jest dobry, i bez złego impulsu Izrael nie może panować na świecie”

(Zohar 1:61a).

Iluminaci są kabalistami (tzn. satanistami)

Czytelnik pyta Michaela Hoffmana:

Czy naprawdę używa się słowa „szatan”? Nie mogę znaleźć żadnego tłumaczenia w internecie. Proszę przysłać mi hebrajskie słowo.

Hoffman: Ewangelizujący chrześcijanie „czczą swoich rzekomych zabójców. To jest diabo-liczna dezorientacja… starożytny Zohar insynuuje pewną potrzebę poświęcania Gojów, których Izrael musi składać szatanowi…”

Michael Hoffman

(henrymakow.com)

Słów „szatan” i „siły demoniczne” w Zohar używa się zamiennie.

Np. w generalnym kontekście Zohar 2:33a, który dotyczy konieczności dla Izraela składania ofiar szatanowi, jest napisane:

 „Siły demoniczne powinny dostać część,  zajmując i uspokajając je, by nie przeszkadzały bliskości Izraela z Bogiem”.  

— The Zohar: The Pritzker Edition (Stanford University Press, 2007), vol. 4, s. 140.

Odnosząc się do ofiary z kozła w tym samym wersecie (Zohar 2:33a), jest napisane: „…ten kozioł ma na celu zająć szatana, by zostawił Izrael sam na sam z Bogiem”.

Jak w wielu pogańskich religiach, według kabalistycznych dogmatów, demony muszą być przebłagane krwawą ofiarą, tak żeby Żydzie narodu Izraela mogło trwać nieprzerwanie.

Kiedy w przesądnych społeczeństwach jak te występują poważne zakłócenia, one skutkują jeszcze większymi  przebłaganiami dla szatana, żeby przywrócić pokój i spokój. Kiedy Hernando Cortez z katolickimi konkwistadorami zbliżali się do stolicy Azteków w Mexico City w 1521, azteccy kapłani zaczęli frenetycznie poświęcać jeszcze więcej ofiar na ich dymiącej krwią piramidzie.

Putin jest kabalistą

Ortodoksyjny judaizm, jak pokazują dowody w kabalistycznej księdze Zohar, nie różni się znacznie od Azteków, mimo że nie sugerujemy, że ortodoksyjny judaizm aprobuje współczesne ofiary z ludzi, oprócz licznych izraelskich wojen z narodami palestyńskim i libańskim. Ale syjonizm znacznie się różni od tradycyjnego kabalizmu i talmudyzmu.

Dwa dodatkowe punkty:

1.Niefortunne jest to, że prawdziwy tekst starożytnego Zohar insynuuje pewną konieczność ofiar z Gojów, jakie Izrael musi składać szatanowi, w tym, że uważa się, że jeśli nie składa się takich ofiar, to szatan będzie poświęcał rabinów. Zohar twierdzi, że to przydarzyło się 10 rabinom, którzy zostali zabici w II wieku AD.

2. Zohar jest źródłem gnostyckiej, Nowego Wieku i neo-nazistowskiego wierzenia, że szatan i Bóg z Biblii są tą samą osobą.

W wielu tekstach Zohar trudno pominąć łączenia Yahweh i szatana.

Np. Księga Rodzaju mówi, że patriarcha biblijny Józef był umiłowany przez Boga, a Zohar twierdzi, że za zbrodnię porwania i sprzedania Józefa, którą popełnili bracia Józefa, szatan szukał zemsty na wrogach Józefa (2:33a).

Żeby obalić bezsensowną bajkę krążącą wśród „ewangelizujących chrześcijan”, że ortodoksyjny judaizm nie jest kabalistyczny, i że kabała jest heretycka i nie jest częścią ortodoksyjnego judaizmu, odsyłamy czytelnika do jednej z największych i najbardziej ej wpływowych filii ortodoksyjnego judaizmu w Ameryce: Chabad-Lubavitch, który dumnie publikuje „Kabbalah Online.”

Tzw. „chrześcijanie”, którzy współpracują z ortodoksyjnym rabinatem, robią to wbrew

II Corinthians 6:14. Oni są wmieszani w diabolizm Zohar i poznają święte kabalistyczne teksty.

Trump jest kabalistą

Jak mógłby jakiś prawdziwy wyznawca Jezusa Chrystusa tolerować takie zaangażowanie? Ale to trwa i jest ogromne. Dlatego ewangelizujące chrześcijaństwo samo jest demoniczne, nie mniej niż papieże Kościoła Rzymskiego, którzy, jak udokumentowaliśmy / as we have documented, poddali się kabalistycznej gnozie ponad 500 lat temu i od tego czasu do dzisiaj są jej lojalni.

Nie da się zaprzeczyć kluczowej roli kabały i jej głównej księgi The Zohar w większości ortodoksyjnego judaizmu.

Co więcej, każdy Kongres USA od administracji Ronalda Reagana, oficjalnie świętuje urodziny kabalisty Menachema Mendela Schneersona – ostatniego wielkiego rabina  Chabad-Lubavitch – jako „Dzień Edukacji USA”, dekretem Kongresu zamierzającym położyć podwaliny prawne dla oficjalnie promowanych w USA 7 Praw „Noahidzkich” Chabadu i ogólnie ortodoksyjnego judaizmu.

Jak zapewniliśmy The Saker w wywiadzie z tym autorem / As we assured The Saker in his interview with this writer, Prawa Noahidzkie żądają egzekucji każdego kto uczestniczy w Avodah zara, tzn. „bałwochwalstwo”. Ortodoksyjny judaizm uważa Jezusa Chrystusa za bożka, i chrześcijan za bałwochwalców. Prawicowcy chodzący do kościoła zwolennicy Pence, Pompeo i Bena Shapiro współpracują w samobójstwie chrześcijaństwa.

Oni czczą swoich przyszłych oprawców. To jest diaboliczna dezorientacja.

Te fakty negują ludzie którzy nie przeprowadzili badań i wolą powtarzać mity którymi wypchane mają głowy. Rewizjonistyczny historyk ma inne zadanie.

Tłum. Ola Gordon

Źródło: https://www.henrymakow.com/2020/02/hoffman-Cabala-Judaism-is-Satanism.html

Hoffman — Kabbalah Judaism is Satanism

6.02.2020

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.