Strona główna > NWO > Miasto duchów

Miasto duchów

kosher nostra

kosher_nostra2Las Vegas, najnowsze w Ameryce „chińskie” miasto duchów.

Spójrzmy prawdzie w oczy, rynek nieruchomości w Las Vegas w pełni znalazł się w chińskich rękach. Pojęcie w chińskich rękach, znaczy tyle, co centralnie zaplanowana bańka spekulacyjna (stworzona z premedytacją), jaka ma pęknąć na wyraźne polecenie.

W skrócie mówiąc, w wyniku ustawy Assembly Bill 284, która w zasadzie spowodowała, że egzekucje komornicze hipotek na nieruchomościach, zajmowanie nieruchomości i wyrzucanie z nich właścicieli stało się niemożliwe w Nevadzie, a bardzo zadłużone domy nie idą na sprzedaż, zaś ten fałszywy sygnał rynkowy prowadzi do „nadmiernego budownictwa” i spekulacji cenowej.

Oto kilka liczb. Dane wykazały obecność prawie 64.000 wolnych domów w Las Vegas pod koniec września ubiegłego roku, ale tylko 8000 z nich znajduje się na rynku. Tymczasem sprzedaż nowych domów wzrosła o 87%, a nowych pozwoleń na budowę jest o 52 % więcej w tym roku. Jaki jest efekt końcowy? Kolejna bańka spekulacyjna.

http://www.zerohedge.com/node/476281

Chińczycy mocno skupili się na inwestowaniu w kalifornijskie nieruchomości: 70 procent zakupów dokonanych zostało przez chińskich nabywców, a są wszystkie z nich to zakupy gotówkowe.

Ilość wszystkich transakcji gotówkowych, realizowanych w całym kraju jest bliska wielkości rekordowej.

Wszyscy wiemy o powodzi pieniędzy płynącej od głodnych inwestorów z Wall Street, goniących żarłocznie za zdobyczami w tej grze. Ale co z zagranicznymi pieniędzmi, jakie wlewają się wręcz na rynek? Danych na ten temat niemal zdobyć się nie da, lecz wiadomo, że pieniądze z Chin zalewają Kalifornię. Jak dużo? Trudno powiedzieć, ale trochę danych zostało niedawno ujawnionych co do nawyków zakupu przez cudzoziemców. Niektórzy pamiętają, gdy Japonia przeżywała swój boom i pieniądze zalewały Kalifornię.

Największą różnicą jest to, że w tym wypadku, Chiny mają ponad 1,3 miliarda ludzi, gdy Japończyków jest 127 milionów. Innymi słowy, potencjał działalności na wielką skalę teraz zaczyna być widoczny w dramatyczny sposób.

http://www.zerohedge.com/node/476281

Kto „budował” Las Vegas? Pieniądze żydowskie. Oficjalnie był to żydowski kryminalista Bugsy Siegel, który miał zbyt lepkie łapki i świąto-jeb-liwie okradał nie tylko Gojów, ale wziął się święto-kradczo za okradanie koszernej zarazy, za co dostał kulkę w pejsaty łeb. A teraz nagle żydzi „tracą kontrolę”, a wygrani są Chińczycy? Osobiście, śmiem wątpić. Z tego przykładu spróbujmy się domyślić, dla kogo budowane są nieruchomości na rynku polskim? Jakieś „teorie spiskowe”?

na podstawie: http://investmentwatchblog.com/massive-vegas-real-estate-scam-thousands-vacant-houses-kept-off-market-by-state-law-reids-fingerprints-all-over-real-estate-market-has-gone-full-chinese/

przygotował: stophasbara

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.