Strona główna > Świat > MH17 i gaz łupkowy. Dr Irene Caesar

MH17 i gaz łupkowy. Dr Irene Caesar

Za tym aktem terrorystycznym stał izraelski magnat Kolomoyskyi, którego nielegalnie zainstalowała na gubernatora regionu Dniepropetrowska junta Ukro-Zio-Nazi. To #Kolomoyskyi rządził centrum kontroli lotów (ATC) w tym mieście, i tuż przed katastrofą odbył spotkanie z CIA w Genewie.

a

a

Materiały satelitarne pokazują, że wojska Kolomoyskyiego strzelały do MH17. Portal Veterans Today poinformował, że tymi jednostkami dowodzą izraelscy ochotnicy.

a
Video oddziałów Kolomoyskyiego ostrzeliwujących cywilów w Gorlowski 27 lipca 2014.

Niektóre karty pokładowe znaleziono na miejscu katastrofy. Były w całości, tzn. nie rozdarte na 2 części jak zwykle jest przy wchodzeniu na pokład samolotu. Ponadto, niektóre pokazywały datę 18 lipca – dzień po odlocie samolotu.

a

Wszystkie kryminalne portale Google-CIA, Facebook-CIA, Skype-CIA, itp. Data Centers [DC = Ośrodki Danych] do nielegalnej inwigilacji globalnej znajdują się w Holandii (w podbliżu wody, gdyż mega-komputery wymagają chłodzenia). Biorąc pod uwagę bardzo dekonspirujący charakter jego nielegalnych DC, od 2013 Google buduje pływające DC na wodach międzynarodowych. Te pływające ośrodki mają być siedzibą Global AI – Sztucznej Inteligencji [Artificial Intelligence] kontrolującej trzy główne AI – Finansowej AI „666” nad jeziorem Lugano w Szwajcarii, Five Eyes AI w Groningen w Holandii, i Przemysłowej AI w Brytanii, który jest budowany przez GE od stycznia 2013 jako sektor Cyber Zion, czyli „Internet of Everything” [internet wszystkiego].

Pasażerowie MH17 mają profile na “Facebooku”. Ale – uwaga! – profile tych osób zarejestrowano w tym samym dniu: 21 kwietnia 2013. Te wszystkie profile są podobne pod tym względem, że tylko zdjęcie jest uploaded w dniu rejestracji. Również ci użytkownicy nie mają ani przyjaciół, ani żadnych publikacji. Ich strony są puste. Holandia jest gospodarzem dla wszystkich nielegalnych DC Google’a i Facebooka dla przestępczej inwigilacji globalnej, co narusza prawo międzynarodowe, i wiadomo jest, że inwigilacją dowodzą agenci CIA. Ci agenci prowadzą inwigilację osobistą poprzez liczne fałszywe profile na witrynach społecznościowych, łącznie z Facebookiem. To tłumaczy te fałszywe profile dla „pasażerów” malezyjskiego Boeinga 777.

a

Facebook, Google, Skype, itp., są elementami Hybrid albo Network War dla dominacji globalnej syjo-nazi pod kodem “Internet Wszystkiego” [Internet of Everything].

Była jeszcze jedna CIA-Zio-Nazi operacja fałszywej flagi na Facebooku. Ukraińska faszystowska junta założyła fałszywe konto na Facebooku Igora Girkina (Strelkow), ministra obrony Ludowej Republiki Donieckiej. Ta strona Facebooka często dla wielu stanowiła źródło informacji od antyfaszystowskiego oporu w Noworosji. Niemniej jednak, Igor Girkin (Strelkow) sam wielokrotnie mówił, że nie korzysta z żadnych portali społecznościowych pod swoim nazwiskiem, i co więcej, nie autoryzuje żadnych stron na portalach społecznościowych pod swoim nazwiskiem. Tę fałszywą stronę na Facebooku CIA-Zio-Nazi wykorzystali do zamieszczenia fałszywej info, że „rebelianci” zestrzelili malezyjski samolot by wrobić antyfaszystowską opozycję w Donbasie. Tę fałszywą info później promowały media ukraińskiej junty jako dowód na to, że Rosjanie zestrzelili ten samolot.

a

Five Eyes wybrała strategię globalnego terroryzmu i globalnej dezinformacji.

Podano do wiadomości, że „krewnych tych którzy zginęli w katastrofie Boeinga 777 poproszono o niepublikowanie zdjęć ofiar tej tragedii”.

Samolot spadł w pobliżu wiosek Szachtarsk i Grabowe (Ukraina) około 20nm od ostatniej pozycji transportera i 20nm od granicy ukraińsko-rosyjskiej, ELT samolotu zapisane jako pozycja N48.1230 E38.5258. A zatem antyfaszystowska opozycja nie mogła zestrzelić samolotu, bo zakładana odległość od BUKa jest 2 razy większa niż zasięg BUKa.

Amerykanie twierdzą, że ich satelita zarejestrował wystrzał rakiety ziemia-powietrze, ale jest to technicznie niemożliwe.

a

Rosyjskie Ministerstwo Obrony [RMO] ujawniło dane o przenoszeniu przez Ukro-Zio-Nazi wyrzutni BUKa na miejsce katastrofy tuż zanim się wydarzyła.

a

RMO ujawniło dowód o niezwykle wysokiej aktywności ukraińskiego radaru w dniu katastrofy malezyjskiego Boeinga.

a

RMO ujawniło film pokazujący 2 ukraińskie myśliwce lecące blisko za malezyjskim Boeingiem 777.

RMO pokazało swoje dane wywiadowcze, wykazując iż Ukraińcy przenieśli dużą liczbę BUKów na miejsce katastrofy tuż przed upadkiem MH17 (choć członkowie opozycji antyfaszystowskiej w ogóle nie używają samolotów), umieścili jedną wyrzutnię BUK dokładnie na miejscu katastrofy, i usunęli tego BUKa po niej, oraz że ich radar był bardzo aktywny w dniu katastrofy. RMO pokazało także dane o 2 myśliwcach lecących za malezyjskim Boeingiem 777 do momentu katastrofy (lokalni mieszkańcy zeznali, że widzieli malezyjski Boeing śledzony przez myśliwca Ukro-Zio-Nazi).

RMO poinformowało także, że amerykański satelita był wysoko nad malezyjskim Boeingiem w chwili katastrofy. Rosyjska armia stwierdziła, że był to satelita „eksperymentalny”, podpowiadając, że testowano jakiś rodzaj skierowanego promienia mikrofalowego, albo innej broni elektronicznej nowej generacji, by zmienić kurs samolotu, albo wysadzić go w powietrze, gdyż w tym samym czasie w bliskiej odległości (na M Czarnym) odbywały się ćwiczenia NATO.

a

Arsen Awakow, Ukro-Zio-Nazi minister spraw wewnętrznych, próbował wrobić rosyjskich „rebeliantów” w przetransportowanie wyrzutni BUKa w kierunku granicy rosyjsko-ukraińskiej, publikując spreparowane video. RMO wykazało, że to video sfałszowało fakty.

RMO przeanalizowało spreparowane przez Ukro-Zio-Nazi video, fałszywie pokazujące przemieszczenie BUKa w kierunku granicy rozyjsko-ukraińskiej, które Ukro-Zio-Nazi próbowali wykorzystać do wrobienia Rosjan. Wykazało, że w tle video jest tablica umieszczona na terenie okupowanym przez Ukro-Zio-Nazi.

a

Na konferencji prasowej, RMO pokazało dowody dlaczego wykorzystane przez Ukro-Zio-Nazi video dla wrobienia royjskich „rebeliantów” przemieszczenia wyrzutni BUKa w kierunku granicy ukraińsko-rosyjskiej jest fałszywką. Dziennikarzom pokazano zbliżenie video z tablicą, co dowodzi, że video nakręcono w mieście okupowanym przez Ukro-Zio-Nazi.

Ale Amerykanie nie pokazali żadnych danych wywiadowczych, co oznacza, że nie mają niczego pewnego by wrobić Rosję.

Ukro-Zio-Nazi dołożyli wszelkich starań by opóźnić postępowanie. Bombardowali teren katastrofy (w 30 km), niezależnie od zakazu. Ponadto ostrzeliwano malezyjskich ekspertów, gdy próbowali dotrzeć do miejsca katastrofy. W ciągu tygodnia, wszyscy kontrolerzy ruchu lotniczego w Dniepropietrowsku zaginęli, a cały pluton ukraińskiego systemu BUK, który wystrzelił w malezyjski Boeing 777, został zabity. Jest oczywiste, że wszyscy zostali wyeliminowani przez faszystowską Ukro-Zio-Nazi juntę żeby zatuszować swój akt terrorystyczny.

a

26 lipca, w niemieckiej publikacji “Wahrheit Für Deutschland” (Prawda dla Niemiec) napisano, że ukraiński pilot SU-25 śledzący malezyjskiego Boeinga 777 zeznał, że strzelał do tego samolotu.

Cały artykuł po niemiecku jest zamieszczony pod tym artykułem.

a

Królowa opium. Nazi. Holandia zabija rosyjskie dzieci.

W tej tragicznej farsie, ukraińska junta to marionetki, które zrujnowały operację fałszywej flagi Zio-Nazi, poprzez tragikomiczny brak profesjonalizmu. Zio-Nazi banksterzy są marionetkami mistrzów, którzy rozpaczają po utracie drukarni nieograniczonego dolara w obliczu powstania niezależnego finansowego systemu rezerwy BRICS. Amerykanie są gangsterami dla banksterów, a Holendrzy są przywiązanymi sznurkami.

(w artykule słowa po angielsku stanowią odnośniki do źródeł informacji, ale klikalne są w anglojęzycznym pierwotnym źródle materiału/a303)

#Beatrix jest królową #Opium, piorącą swoje opiumowe pieniądze w Zio-Nazi bankach. Za tę usługę otworzyła narodowe granice dla #Muslims, zgodnie z Zio-Nazi planem zniszczenia  #Europe. Ponadto, zgodziła się wykonywać wszystkie brudne roboty dla Zio-Nazi w transporcie opium z #GoldenTriangle i transporcie dzieci-niewolników seksualnych dla #pedophiles do nielegalnego globalnego #surveillance, co narusza prawo międzynarodowe – wszystkie przestępcze ośrodki danych #FiveEyes (CIA-#google, CIA-#Facebook, CIA-#Skype, eitd.) mieszczą się w Holandii (nad wodą, bo mega-komputery muszą być chłodzone). A teraz, Holandia #Netherlands podjęła się najbardziej ohydnego aktu terroryzmu państwowego swoją czarną operacją zestrzelenia malezyjskiego Boeinga 777. BOŻE CHROŃ KRÓLOWĄ!

a

Royal Dutch Shell podejmuje się zbrodniczej grabieży ziemi i masowego ludobójstwa lokalnych mieszkańców Donieckiej i Lugańskiej Republiki Ludowej w celu uniknięcia wypłaty odszkodowań za ziemię i nieruchomości wydzielone na tym terenie dla Shell do wydobywania gazu łupkowego [Shale Gas Production].

Ale to nie wszystko. . . opiumowa #QueenBeatrix i jej Nazi potomstwo mają specjalne interesy w terytorium #Novorossia. Jako właściciele #RoyalDutchShell, wydzierżawili ziemie Ługańskiej i Donieckiej Republiki Ludowej dla swojej Shale Gas Production. Sposób w jaki zawierają ten kontrakt ujawnia, że lokalnych mieszkańców (którzy są Rosjanami) traktują jako nowych niewolników, a teren Ługańskiej i Donieckiej Republiki Ludowej jako nową kolonię. Oni nie chcą negocjować i płacić odszkodowań za wyznaczony teren i nieruchomości lokalnym mieszkańcom, itd. ZAMIAST TEGO PRZESTĘPCZYNI KRÓLOWA OPIUM BEATRIX I JEJ NAZI POTOMKOWIE DOKONUJĄ BEZPRECEDENSOWEJ GRABIEŻY ZIEMI I MASOWE #LUDOBÓJSTWO BRONIĄ MASOWEGO NISZCZENIA ZAKAZANĄ PRZEZ #KONWENCJĘ GENEWSKĄ (łącznie z bombami białego fosforu i bombami kasetowymi, bez dokładnego pozycjonowania celów). Te zbrodnie przeciwko ludzkości dokonane przez zbrodniczą rodzinę opiumową wyraźnie świadczą o tym, że z Ukrainy chcą zrobić drugą Nigerię. Ich terrorystyczny akt malezyjskiego Boeinga świadczy o tym, że dla pieniędzy zabiliby każdego. Zabili pasażerów malezyjskiego Boeinga nie tylko na rozkaz swoich bankierskich panów #Zio-Nazi, ale również dla własnych zysków z #Shale Gas.

a

Niech diabli wezmą, ciebie opiumowa „królowo” Beatrix i Nazi “króla” Willema-Aleksandra, za wasze masowe ludobójstwo w waszej tajnej wojnie gazu łupkowego przeciwko Donieckiej i Ługańskiej Republice Ludowej.

a

Kristina i jej mała córeczka zostały zabite w Gorlowka, Lugansk, przez Ukro-Zio-Nazi rakietę “Grad” zakazaną przez Konwencję Genewską do użycia przeciwko cywilom, jako broń masowego niszczenia.

a

Trybunał Norymberski dla ukraińskiej junty Ukro-Zio-Nazi!

a

Ona została zamordowana razem z dzieckiem i 11 innymi osobami, na rozkaz laureata Pokojowej Nagrody Nobla Baraka Obamy, i w imieniu amerykańskiego narodu, dzisiaj, 27 lipca 2014, w Gorlowka, Ukraina.

Impeachment dla Obamy za jego masowe ludobójstwo Rosjan przez Ukro-Zio-Nazi juntę!

a

Trybunał Norymberski dla polityków US i UE wspierających masowe ludobójstwo Rosjan przez Ukro-Zio-Nazi!

a
Ludobójcza armia ukraińska ostrzeliwuje Lugansk

Zio-Nazi dokonują masowego ludobójstwa przez swojego pełnomocnika, Ukro-Zio-Nazi juntę w Kijowie, używając broni zakazanej przez Konwencję Genewską przeciwko nieuzbrojonym cywilom, w tym kobietom i dzieciom, i celując w miejsca gdzie nie ma członków antyfaszystowskiej opozycji, w jasnym celu zniszczenia infrastruktury Donieckiej i Ługańskiej Republiki Ludowej.

a

W dniach 26-27 lipca 2014, holenderscy pseudo-monarchowie zbombardowali nieuzbrojonych cywilów w Doniecku (ponad 982.000 mieszkańców) bombami z białym fosforem przez pełnomocnika – Ukro-Zio-Nazi juntę.

a

Znajdzie was sprawiedliwość, holenderscy pseudo-królewscy mordercy.

a

Holandia to państwo terrorystyczne prowadzące tajną wojnę z Doniecką i Luganską Republiką Ludową na rzecz Royal Dutch Shell Shale Gas Production, żeby uniknąć wypłaty odszkodowań za wyznaczone ziemie i nieruchomości lokalnym rosyjskim mieszkańcom.

Kolomoyskyi jest współwłaścicielem Burisma, firmy-przykrywki dla Royal Dutch Shell i umów Chevronu Rockefellera na produkcję gazu łupkowego na Ukrainie. Kolomoyskyi jest także głęboko zaangażowany w handel narządami razem z Lekarzami bez Granic. Znany jest z tego, że wysyła własne opancerzone auta [Bank Armed Vehicles] z lodówkami by zbierać narządy zarówno od członków własnej armii, jak i antyfaszystowskich członków opozycji.

a
Zbrodnicza rodzina Bidenów [Hunter = ang. myśliwy] poluje na ludzkie ofiary

Hunter Biden, syn amerykańskiego wiceprezydenta Joe Bidena, jest mianowany na dyrektora działu prawnego Burisma. Rodzina kryminalisty Bidena osiąga prywatny zysk z masowego ludobójstwa populacji (wszyscy Rosjanie) w Donieckiej i Luganskiej Republice Ludowej, żeby uniknąć wypłaty odszkodowań za wszystkie wyznaczone tereny i nieruchomości mieszkańców. Devon Archer, były doradca obecnego sekretarza stanu Johna Kerry’ego w kampanii prezydenckiej w 2004, i współlokator z czasów studenckich pasierba p. Kerry’ego – H J Heinz, również dostał stanowisko w kwietniu.

a
Bush skazany za zbrodnie wojenne in absentia

Ekspert w dziedzinie zbrodni wojennych i prawnik Francis Boyle, profesor prawa międzynarodowego na University of Illinois College of Law w Ameryce, wchodził w skład zespołu prokuratorskiego w Kuala Lumpur. Po rozprawie powiedział: „Jest to pierwsze na świecie skazanie tych ludzi”. „Trzy razy próbowalismy dorwać Busha w Kanadzie, ale przeszkodził nam w tym kanadyjski rząd, później wystraszyliśmy Busza by nie leciał do Szwajcarii. Hiszpańska próba poniosła fiasko dzięki rządowi, i to samo miało miejsce w Niemczech” – dodał.

Jest również jasne, że akty terrorystyczne Zio-Nazi w 2014 przeciwko 2 malezyjskim Boeingom są zemstą Zio-Nazi na Malezji za Malezyjski Trybunał w stylu norymburskiego w maju 2012, który skazał Busha i czlonków jego rzadu jako ZBRODNIARZY WOJENNYCH.

Te terrorystyczne akty Zio-Nazi przeciwko malezyjskim Boeingom są także zemstą Zio-Nazi na Melezji, za ustanowienie malezyjskiej waluty krajowej opartej na złocie, nazwanej „głównym muzułmańskim wydarzeniem ostatnich 100 lat”.

Według Ustawy Restytucji Mienia UE, terytorium Noworosji (Doniecka i Ługańska Republika Ludowa) należy do Rosji od 1914, i powinno zostać zwrócone Federacji Rosyjskiej, po podpisaniu politycznej umowy stowarzyszeniowej Ukraina-Unia Europejska. Ta Umowa Stowarzyszenia Politycznego między UE a Ukrainą unieważnia umowę dzierżawy pomiędzy Royal Dutch Shell, Chevron i Burisma. Wszelkie wiercenia gazu łupkowego na dzień dzisiejszy na terenie Donbasu, które niedawno doprowadziły do czystek etnicznych ludności, są bezpośrednim pogwałceniem nie tylko prawa międzynarodowego, Deklaracji Praw Człowieka ONZ, ale także najnowszej ustawy samej UE.

HOLENDERSCY PSEUDO-„MONARCHOWIE”, CZEKA WAS PROCES NORYMBERSKI!

Źródło: http://irenecaesar.wordpress.com/

Dr Irene Caesar, tłum z j. ang. Ola Gordon.

BIBLIOGRAFIA:

http://www.finmarket.ru/ (/main/article/3765099 http://russian.rt.com/article/41715http://ria.ru/world/20140721/1016972280.htmlhttp://www.portal-investor.ru/news/politic/8182http://www.rense.com/general96/dutch.htmlhttp://russian.rt.com/article/41973#ixzz38BgWx3iwhttps://www.youtube.com/watch?v=wmI2KCOt_sA&feature=youtu.behttp://www.novorosinform.org/news/id/3702http://russian.rt.com/article/41839https://www.youtube.com/watch?v=saSo41tz3KAhttp://ria.ru/world/20140721/1016833405.htmlhttp://ukraina.ru/news/20140721/1009900067.htmlhttp://avherald.com/h?article=47770f9d&opt=0https://www.youtube.com/watch?v=FdFXe_8zQB4# http://m.fishki.net/1286509-trupov-ne-kormit-na-malazijskij-boing-ne-zagruzhali-edu.htmlhttp://gmorder.livejournal.com/1113736.htmlhttp://www.worldandwe.com/en/page/boeing777_accident_near_donetsk_is_a_deafening_failure_of_special_operation_of_the_usa.htmlhttp://youtu.be/iNZ8CYUFdY4http://shurigin.livejournal.com/533357.htmlhttp://russian.rt.com/article/41494http://russian.rt.com/article/41609http://vz.ru/news/2014/7/19/696372.htmlhttp://glavcom.ua/news/216358.htmlhttp://interfax.com.ua/news/general/211431.htmlhttp://www.youtube.com/watch?v=Vdax9ERnIJYhttp://www.youtube.com/watch?v=U2eGNPJlkMohttp://novorossia-onlain.info/ochen-strannyj-samolyot/http://dnr-news.com/dnr/1536-v-zanyatoy-opolchencami-voinskoy-chasti-byli-tolko-neprigodnye-dlya-remonta-chasti-zrk-buk.htmlhttp://www.odnoklassniki.ru/video/14493289065http://www.odnoklassniki.ru/video/14493289065http://www.pravda.ru/news/world/formerussr/ukraine/18-07-2014/1216723-spain-0/http://www.mk.ru/incident/2014/07/18/tvity-o-katastrofe-boinga-a-byl-li-bloger-karlos.htmlhttp://www.pravda.ru/news/world/formerussr/ukraine/18-07-2014/1216723-spain-0/http://www.vesti.ru/doc.html?id=1807749http://youtu.be/3FpTGl0ItyUhttp://politikus.ru/articles/24697-nemnogo-konspirologii-strannye-trupy-pasporta-s-dyrkami-i-bortovye-nomera-boingov.htmlhttp://cs618025.vk.me/v618025606/d91a/o1LNHUpzi30.jpghttp://cs618025.vk.me/v618025606/d924/6CHmMckRh-8.jpghttp://cs618025.vk.me/v618025606/d92e/wSCaI2bRa8M.jpghttp://vk.com/wall240695689_6http://vz.ru/news/2014/7/19/696314.htmlhttp://www.gazeta.ru/science/2014/07/18_a_6118705.shtmlhttp://russian.rt.com/inotv/2014-07-18/Der-Freitag-Opolchenci-ne-sbivalihttp://politikus.ru/events/24720-strasti-po-boingu-pervye-priznaki-rakety-vozduh-vozduh-sbival-ne-buk-m1.htmlhttp://etoonda.livejournal.com/354569.htmlhttp://nstarikov.ru/blog/43087http://www.foreignpolicyjournal.com/2012/05/12/bush-convicted-of-war-crimes-in-absentia/http://www.zerohedge.com/article/malaysian-province-moves-gold-and-silver-based-currency-main-islamic-event-last-100-yearshttp://temydnya.mirtesen.ru/blog/43756113306/Fotografii-ne-vrut:-v-ukrainskom-nebe-byil-podbit-samolet-reysa-http://www.veteranstoday.com/2014/07/20/wrong-aircraft-identified-as-malaysia-flt-mh-17-fuels-doubts/http://www.newscom.md/rus/fotografii-ne-vrut-dokazano-na-ukraine-razbilsya-samolet-rejsa-mh-370-ischeznuvshij-v-marte.htmlhttp://www.veteranstoday.com/2014/07/20/wrong-aircraft-identified-as-malaysia-flt-mh-17-fuels-doubts/http://www.globalresearch.ca/company-in-which-us-vice-president-joe-bidens-son-is-director-prepares-to-drill-shale-gas-in-east-ukraine/5393403http://www.bbc.com/news/blogs-echochambers-27403003http://2001-2009.state.gov/p/eur/rls/or/93062.htmhttp://www.state.gov/p/eur/rt/hlcst/c12070.htmhttp://www.claimscon.org/what-we-do/negotiations/eastern-europe/http://www.veteranstoday.com/2014/07/27/notes-on-mh17/https://www.youtube.com/watch?v=iPNfpWScXGMhttps://www.youtube.com/watch?v=DDXScnEKaP0https://www.youtube.com/watch?v=kGPR_x0WJs4http://rusvesna.su/news/1406397866https://www.youtube.com/watch?v=KM1ogs1cZrshttps://www.youtube.com/watch?v=K21KVnGGYSA&orefhttps://www.youtube.com/watch?v=pM_GewQQIbU&list=PL2MWDCay19uGkSS4HZI7NJkpBqv0FIaFlhttp://www.odnoklassniki.ru/video/5149296090https://www.youtube.com/watch?v=68UVtjfH1yc&feature=youtu.behttp://www.newsbalt.ru/detail/?ID=37205http://wahrheitfuerdeutschland.de/?p=3622

MH17 Verdict: Real Evidence Points to US-Kiev Cover-up of Failed False Flag

http://rusvesna.su/news/1405974084

http://wahrheitfuerdeutschland.de/?p=3622

WAHRHEIT FUER DEUTSCHLAND

Ukrainischer Pilot gibt Abschuss von MH17 zu

http://wahrheitfuerdeutschland.de/?p=3622

Juli 26, 2014

Letztendlich war der Druck doch zu groß. Der Pilot der ukrainischen Su-25, die in der Präsentation des russischen Generalstabs gezeigt wurde, gab gestern zu, das Flugzeug mit seiner Bordkanone flugunfähig geschossen zu haben. Übereinstimmend wurden dazu Fotos der abgestürzten Boing gezeigt, die klare Einschlaglöcher von Maschinengewehrkugeln enthielt, die übereinstimmend einen frontalen Winkel zeigten und kaum von einer Buk-Rakete herrühren konnten. Bei vielen Pro-Russland Schreiberlingen in den Foren und Kommentarspalten des Internets stießen diese Beichte auf Erleichterung. Ein kleiner Sieg für die Putinversteher, die bisher erfolglos versuchten das Internet mit ihren Fakten zu überschwemmen.

Eine kleine Auflistung der üblichen Argumente der Putinisten:

Zum einen ist da der Machtwechsel in der Ukraine. Dieser erfolgte nach Aussage der pro-russischen Schreiber durch einen Putsch: Beleg dafür: Janukowitsch ist nie zurückgetreten. Wenn er das nicht tut, kann der Präsident nur durch ein Amtsenthebungsverfahren entmachtet werden. Im Falle eines positiven Entscheids der Gerichte, kann die Rada den Präsidenten mit einer 75% Mehrheit seines Amtes entheben. Diese wurde in der Abstimmung trotz offensichtlicher Manipulationen und massiver Einschüchterungen der Abgeordneten durch den rechten Sektor nicht erreicht.

Ein weiterer Punkt ist die allzu offensichtliche Präsentation des neuen ukrainischen Regierungschefs Arseni Jaszenjuk auf seiner Webseite. Dort wird nach Aussagen der Putinversteher klar deutlich, dass Jazenjuk ein Agent des Westens ist, der damit der Einmischung in die inneren Angelegenheiten der Ukraine klar überführt sei. Häufig wird in diesem Zusammenhang auch die klare Parteinahme westlicher Politgrößen auf dem Maidan genannt. Auch wird n diesem Zusammenhang die innerhalb von 24 Stunden von den Außenministern von Deutschland, Polen und Frankreich, sowie den ebenfalls vom Westen gelenkten “oppositionellen Vertretern der Ukraine” Klitschko (Konrad Adenauer Stiftung), Tjagnibok (NPD/Swoboda) und Jazenjuk (NATO/USA) gebrochene Vereinbarung zur Auflösung des Maidan und zum Abzug der Polizei mit Janukowitsch genannt. Der Abzug der Polizeieinheiten machte für die gewaltbereiten Nationalisten den Weg zum Sturm des Präsidentenpalastes frei.

Und dann ist da noch der Sniper. Die Schüsse auf dem Maidan wurden von den kritischen und freien westlichen Medien einstimmig Janukowitsch in die Schuhe geschoben. Beweise dafür gibt es bis heute keine. Stattdessen verdichten sich die Hinweise, dass der Sniper vom Hotel Ukraina aus geschossen hatte, das zu diesem Zeitpunkt fest in der Hand der nationalistischen Aufständischen war. Als Beleg dafür gilt ein abgehörtes Telefongespräch mitCathrine Ashton und Urmas Paet, sowie Aussagen des SBU und Hinweise aus der Bevölkerung. Die angekündigte Untersuchung der Vorgänge durch die neue Regierung ist bis heute nicht durchgeführt worden. Angeblich wurden sogar Bäume auf dem Maidan gefällt, um die Spuren zu verwischen.

Unstimmigkeiten mit der in freien westlichen Demokratien durch unabhängige Medien gefestigten Meinung gibt es auch hinsichtlich der Anti-Terror-Operation der demokratisch gewählten Kiewer Regierung in der Ostukraine. Angeblich sei die Bezeichnung “Pro-Russen” und “Separatisten” eine Erfindung der Westpresse. Die Menschen hätten gar nicht die Absicht gehabt sich Russland anzuschließen. Die zunächst unblutigen Proteste seien erst durch den “brutalen” Angriff der Kiewer Truppen zu einem Bürgerkrieg ausgeartet. Im Gegensatz dazu hätten friedliche Bürger versucht die Panzer der Angreifer mit bloßen Händen zu stoppen.

Schließlich das scheinbar stärkste Argument der Putin Versteher:

Es gäbe in Rechtsstaaten ein Gebot, die “Unschuldsvermutung”, die besagt, dass jemand solange unschuldig ist, bis seine Schuld bewiesen ist.

Bisher gebe es für den Absturz des malayischen Flugzeugs keinerlei Beweise, die auf die Rebellen hindeuteten, da bisher kein Beweis dafür existiert, dass sie entsprechende Kapazitäten hätten.

So bleibe ohnehin nur die ukrainische Seite als Hauptverdächtiger übrig. Das behauptet auch die Propaganda desrussischen Vasallen Malaysia:

  • Angeblich wurde MH17 angewiesen auf eine Höhe herunterzugehen, in der auch ein Su-25 Kampfjet operieren kann
  • Ein Fluglotse haben MH17 angewiesen entgegen aller vorherigen Flüge über das Bürgerkriegsterritorium zu fliegen
  • Das zeige deutliche Spuren einer geplanten False-Flag-Operation

Natürlich ist hier klar ersichtlich, dass es sich bei den vorgelegten Informationen größtenteils um Fakten handelt.

Einen wichtigen Aspekt haben die Putin-Fans aber übersehen: Das wichtigste Gut in der Demokratie ist die Meinungsfreiheit. Ohne Meinungsfreiheit keine Demokratie!

Die Arbeit mit Fakten ist auch ein klarer Angriff auf die Meinungsfreiheit. Meinungsfreiheit nach westlichem Standard kann nur da existieren, wo Fakten fehlen.

Wie weit die Einschränkung der Meinungsfreiheit in Russland inzwischen gediehen ist, sah man deutlich an der Pressekonferenz des Generalstabs der russischen Armee am Montag: Während in westlichen freien Medien angesichts der gezeigten Informationen sofort ein Sturm von Anschuldigungen in Richtung des offensichtlich Schuldigen losgebrochen wäre, der in einen gesunden Ausbruch von explosiver Meinungsbildung in den Kommentarspalten geführt hätte, durften die grimmig dreinschauenden Generäle keine einzige freie Meinung formulieren, wer denn nun schuld sei.

Was sind schon die paar Fakten gegen die überwältigende Mehrheit freier und selbstständig denkender Bürger, die sich durch intensiven Konsum unbewiesener Behauptungen in den westlichen Medien eine unabhängige und unbeeinflusste Meinung gebildet haben?

Was ist die geballte Kraft der mündigen Bürger des Westens gegen ein autoritäres Regime, welches durch die Präsentation von Fakten, die Meinung manipulativ in eine bestimmte Richtung lenken will – in ihre nämlich!

Was ist die geballte Schreibkraft so wunderbarer, westlicher Meinungsbildner, wie Robert Leicht von der FAZ, Jochen Bittner in der Zeit, Jan Fleischhauer im Spiegel oder Boris Reitschuster, die der fantasielosen, wortkargen russischen Faktenpräsentation kreativ entgegentreten, dann wert?

Wir müssen uns entscheiden, ob wir in einer Demokratie leben wollen, mit Meinungsfreiheit, Vielfalt und Kreativität oder in einer Diktatur, wo uns die Enge der Fakten zu erdrosseln droht!

http://amr.amronline.de

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *