Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > MH17 był naprawdę MH370. Ian Greenhalgh

MH17 był naprawdę MH370. Ian Greenhalgh

Ameryka nalega żeby wszystkie kraje współpracowały w badaniu katastrofy malezyjskiego MH17 samolotu pasażerskiego we wschodniej Ukrainie prowadzonym przez Wspólny Zespół Śledczy, powiedziała w poniedziałek Heather Nauert, rzecznik Departament Stanu .

Film. Uwaga: zawiera wiele przerażających obrazów rozkładających się i rozbitych ciał, nie oglądaj jeśli jesteś wrażliwy.

https://www.youtube.com/watch?v=AG0s4TDnq2U

Minęły 3 lata od czasu kiedy samolot spadł na pole w Ukrainie, samolot który światowe i kontrolowane media uznały za malezyjski lot MH17 z lotniska Schiphol w Amsterdamie.

Jestem pewien, że to nigdy nie był lot MH17 z Schiphol, że cała historia to wielka cuchnąca sterta bydlęcego łajna, i prawda jest tak szokująca i niepokojąca, że nieliczni poza internetowymi teoretykami spiskowymi odważą się nawet powiedzieć, że to może być prawdą.

Samolot który rozbił się w Ukrainie był faktycznie Malaysian Airlines lot MH370, który zniknął miesiące wcześniej. Samolot był pełen ciał – pasażerów MH370, zamordowanych, a ich ciała zachowane chemikaliami.

Zapomnij o artykułach prasowych, to wszystko kłamstwa i odwracanie uwagi, idź prosto do głównego źródła – Ukraińców którzy byli wtedy na miejscu i byli świadkami dokładnie tego co spadło z nieba i porozwalało się na tym terenie.

Wspomniany powyżej film pokazuje prawdę w graficznych szczegółach, po obejrzeniu go nie będzie żadnych wątpliwości, że to faktycznie był MH370, kompletny ze swoim ładunkiem  rozkładających się ciał Azjatów.

https://www.liveleak.com/view?i=fbf_1429163375

Poniżej towarzyszący mu tekst:

Narrator posiada ponad 5.000 zdjęć z miejsca katastrofy MH17, które wskazują na liczne dziwne anomalie wiążące się z ofiarami MH-17.

1) Lśniący fluorescencyjny kolor koło pierwszego ciała
2) Mocny zapach formaldehydu w powietrzu
3) Brak krwi na i wokół ciał
4) Wzdęte wilgotne ciała
5) Ofiary nie wyglądają na Europejczyków – mówi, że większość wygląda na Azjatów

6) Dziwne martwe ptaki, w tym niebieskie i żółte papugi Macaw, ironicznie takiego samego koloru jak ukraińska flaga w 3:10 min. Jest to tropikalny ptak, co wymusza do zastanowienia dlaczego leciał w samolocie z Amsterdamu do Azji płd-wsch. Normalnie można by oczekiwać, że to mogłoby się zdarzyć ale w odwrotną stronę.

7) Stwierdza, że komórka nie miała zdjęć z 2014, a tylko z 2013.

8) Niebieskawe/czarne usta ofiar
9) Mówi, że paszporty były wszystkie nowe i nieużywane.

Brytyjska tabloidalna szmata The Daily Star, należąca do syjonistycznego pornografa Richarda Desmonda napisała, że każdy wymysł iż oficjalna wersja nie jest prawdą, i że ciała były nieświeże, to 'dziwaczna teoria spiskowa', co powinno się traktować jako kolejne potwierdzenie, że syjonistyczni kryminaliści chętnie ukryją swój ohydny masowy mord.

’Oni nie żyli ZANIM spadł' szokująca opinia o locie MH17 [They were dead BEFORE it crashed’ Shock claim about doomed flight MH17]

Jak widać z poniżej zamieszczonego artykułu w Sputniku, Ameryka jest bardzo zaangażowana w ukrywanie i razem z Izraelem jest niewątpliwie za całą historią MH370-MH17.

Nad czym się zastanawiam to dlaczego Rosjanie i Malezyjczycy nie zdemaskowali tej całej farsy jako chorej i obrzydliwej bajki jaką jest naprawdę.  Rosjanie muszą mieć wszystkie potrzebne do tego dowody, bo mieli wiele dni na zbadanie miejsca katastrofy i musieli wiedzieć przynajmniej tyle co miejscowi w Donbasie, co jest dużo żeby mogli zdemaskować to wszystko.

__________

Sputnik

Ameryka nalega na współpracę krajów w Połączonym Zespole Śledczym w kwestii katastrofy MH17

US Urges Nations to Cooperate on Joint Investigation Team’s MH17 Crash Probe

17 lipca 2014, Malaysian Airlines Boeing 777 został zestrzelony przez rakietę we wschodniej Ukrainie lecąc z Amsterdamu do Kuala Lumpur. W wypadku zginęli wszyscy – 298 pasaże-rów i załoga.

„Stany Zjednoczone będą dalej wspierać wysiłki tego Zespołu i nalegają by inne kraje w pełni współpracowały żeby zapewnić by odpowiedzialnych doprowadzić przed sprawiedliwość” – oświadczyła Nauert. „Jak mówiliśmy my i Zespół, dowodzone przez Rosję siły we wschodniej Ukrainie wystrzeliły rakietę BUK ziemia-powietrze – sprowadzoną z Rosji na suwerenną Ukrainę – i zestrzeliły samolot lot MH17”.

Wcześniej w lipcu, Amsterdam powiedział, że proces w sprawie katastrofy MH17 odbędzie się w Holandii. Ukraina i Holandia planują podpisać 7 lipca porozumienie o międzynarodowej współpracy prawnej, co upoważni stronę holenderską do przeprowadzenia procesu, jak mówi ukraińskie MSZ.

„Witamy ostatnią decyzję Zespołu o przyznaniu jurysdykcji w holenderskich sądach o ściga-nie odpowiedzialnych za tę tragedię” – dodała Nauert. –”Mamy pełne zaufanie do zdolności holenderskiego kryminalnego systemu sprawiedliwości  w przeprowadzeniu ścigania które jest wszechstronne, obiektywne i sprawiedliwe”.

Kierowany przez Holendrów Zespół (JIT) zadaniowany zbadaniem katastrofy we wrześniu,  że samolot MH17 został rzekomo strącony przez system rakietowy BUK, sprowadzony z Rosji, a po katastrofie zwrócony. Ale rosyjski koncern Almaz-Antey odrzucił wyniki śledztwa mówiąc, że 3 symulacje pokazały iż rakietę wystrzelono z terenu Zaroshchenske, kontrolowanego przez armię ukraińską w czasie zestrzelenia.

Ian Greenhalgh

Tłum. Ola Gordon

http://www.veteranstoday.com/2017/07/17/mh17-was-really-mh370/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.