Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > Mgła śmierci nad Polską oraz różnice między smugami chemicznymi i kondensacyjnymi.

Mgła śmierci nad Polską oraz różnice między smugami chemicznymi i kondensacyjnymi.

W następstwie publikowanego na naszej stronie całego pakietu dowodowego ( zestaw linków na końcu) na temat oprysków trującymi smugami chemicznymi ( chemtrails), publikujemy dwa bardzo dobre i krótkie filmy dokumentujące wizualnie ten ludobójczy proceder nad Polską, z tego roku.

Na filmach jest pokazana różnica między smugami kondensacyjnymi, które znikają w ciągu paru minut, a smugami chemicznymi utrzymującymi się po kilka i więcej godzin.

Każdy kto pamięta oglądane niebo przed 20 laty, to takich smug jak obecnie nie widział, za to widział niebo niebieskie, które obecnie rzadko ogląda.

Piloci, którzy dokonują tych oprysków zarabiają kilkakrotnie więcej niż piloci nie wykonujący tych ludobójczych praktyk. Ci piloci to MORDERCY, tak jak i ci współsprawcy, którzy im to zlecają, nadzorują, wyrażają na to zgodę, finansują, operują radarami naprowadzającymi oraz wyśmiewają w mediach i na portalach społecznościowych.

Zbrodnie ludobójstwa w prawie międzynarodowym nie ulegają przedawnieniu.

Redakcja KIP

MGŁA ŚMIERCI NAD POLSKĄ – NOWE FAKTY

MGŁA ŚMIERCI NAD POLSKĄ część II (PILOCI TO MORDERCY) ROZPOZNAJ ZABÓJCĘ NA WŁASNE OCZY

Autor filmów: Eter TV. Opublikowane 27 kwi i 3 maja 2018. Kto i dlaczego truje powietrze nas Polską. Nagranie wykonałem we Wrocławiu i pod Poznaniem. Informacje podane w filmie są w 100% wiarygodne i mam nadzieję że pomogą innym ludziom drążyć prawdę o tych „cudownych osiągnięciach nauki” Na pewno robi to ktoś kto bardzo nienawidzi ludzi. Substancje są zaprogramowane przede wszystkim na ludzki genotyp.

Od redakcji KIP: Polecamy dla Dociekliwych i Samodzielnie Myślących przeczytanie i przeanalizowanie, co najmniej zamieszczone na poniższych linkach teksty o: globalnym ociepleniu, geoinżynierii, modyfikacjach pogody i środowiska, smugach chemicznych (chemtrails), fałszywym smogu węglowym, ludobójstwie na skalę globalną, kontroli umysłu, falach SSSS itp. oraz połączeniu wielu „puzli” w pełniejszy obraz świata w którym żyjemy. Zalecamy czytanie i analizowanie w podanej kolejności:

Globalne Ocieplenie, Geoinżynieria, Modyfikacje Pogody i Środowiska.

Chemiczne smugi – czyżby tajna kontrola klimatu?

Twory zwane państwem, a nowe choroby

Ocieplenie klimatu – to kłamstwo wymierzone w naszą cywilizację

Plan depopulacji opracowany przez NASA

Pandemia raka ? Chemtrails – potworny plan depopulacji świata !

Coraz więcej wpływowych środowisk oskarża rząd USA o planową depopulację Ziemian za pomocą geoinżynierii (chemtrails)

Wnikliwe przestudiowanie i przemyślenie zawartych treści zaoszczędzi czytania co najmniej kilkunastu tysięcy stron, w tym zwłaszcza gazetowej „sieczki”, gdzie ważna prawda ukryta jest w mieszance wielkich kłamstw z mało ważną prawdą, która służy jedynie uwiarygodnieniu wielkich kłamstw.

Więc trzeba czytać i analizować, analizować, analizować… i wydobywać ważną prawdę na powierzchnię oraz … realizować według zasady australijskich Aborygenów: „Musisz stać się tą zmianą, którą chcesz widzieć w świecie.”

Redakcja KIP

Za: http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2018/09/mgla-smierci-nad-polska-oraz-roznice-miedzy-smugami-chemicznymi-i-kondensacyjnymi/

Data publikacji: 16.09.2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *