Strona główna > Polska > Mgła śmierci nad Polską – nowe fakty

Mgła śmierci nad Polską – nowe fakty

Kto i dlaczego truje powietrze nas Polską. Nagranie wykonałem we Wrocławiu i pod Poznaniem. Informacje podane w filmie są w 100% wiarygodne i mam nadzieję że pomogą innym ludziom drążyć prawdę o tych „cudownych osiągnięciach nauki” Na pewno robi to ktoś kto bardzo nienawidzi ludzi. Substancje są zaprogramowane przede wszystkim na ludzki genotyp. Utwór w podkładzie z filmu TERMINATOR -bunt maszyn. I teraz mały dowcip żeby nie było za smutno nam po tym filmie-Zezwalam królowi Sanjayi na kopiowanie i przetwarzanie tego filmu. Nie ma co się bać że go podam do YouTuba o prawa autorskie.

Kilka komentarzy

Energy Rescue
Otóż moi Drodzy! W Polsce chemtrailsy zanotowano chwilę po tym jak nasz rząd a bardziej mon przystąpił do nato. Rzadko kto z Was pamięta jakie było niebo przed a jakie jest teraz. Chemtrailsy to jak Eter opisał a do wszystkiego należy jeszcze dorzucić od kilku lat nanotechnologię i biotechnologię w postaci nitek (choroba morgellona). Samoloty głównie są wojskowe i korporacji farmaceutycznych a od momentu zauważenia tego przez ludzi Świadomych zaczęto montowanie dodarkowych instalacji na samolotach rejsowych aby ludziom zamykać usta że „chrzanią”. Proceder ten ma na celu depopulację ludności na ziemi (patrz plan nwo zmniejszenia populacji), wpływanie na pogodę (geoinżynieria), aluminium służy do formowania przez haarp dodatkowych anten przedłużających z ziemi sygnał stacji wojskowych. Nanotechnologia służy do wchłaniania przez ludzi i powolnego zniewalania nas nawet do wpływania na nasz umysł. Jak jeszcze nie wierzycie w to to trudno. Jest wiele ruchów na Świecie informujących opinię społeczną. W Polsce ludzie którzy o tym robili akcje, pikiety do dziś są atakowani psychotronicznie, nękani za głoszenie prawdy o tym. Skoro mówią że nie ma problemu to dlaczego za mówienie o tym prawdy nękają ludzi? Ciekawe co? Apel do Ludzi Istot po za Świadomymi. OBUDŹCIE SIĘ, PRZESTAŃCIE BYĆ JAK ROBOTY ZAPROGRAMOWANE I NIE REAGOWAĆ NA TO! Jest wiele sposobów diet aby się przed tym chronić, wystarczy poszperać w sieci. Pozdrawiam Świadomych i pozytywnie myślących!

Pokaż mniej

Zobacz wszystkie 21 odpowiedzi
Michał 1988
A wiecie ze to fakt… w niedziele na Kaszubach byłem z moją dziewcyzną na spacerze nad jeziorem, była piękna pogoda, niebieskie niebo i powiedziałem żeby spojrzała , bo to nie lecą zwykle samoloty, tylko trucizna , chyba z 4-5 latało , i ze na drugi dzien juz nie bedzie niebieskiego nieba, tylko zamglone, i ze ludzie na drugi dzien będą chorować… codziennie mam kontakt z około 200 osobami, starszymi młodszymi, w każdym wieku… w poniedziałek , tj dzien po opryskach , masa ludzi była zmulona, włącznie ze mną , czułem sie jak rozdeptana żaba, była masa ludzi z problemami z sercem, znajoma wylądowała na kardiologii z podejrzeniem zawalu… te skurwysyny nas autentycznie mordują, co słabsze osobniki wykańczane są z dnia na dzień!

Pokaż mniej

Zobacz wszystkie 7 odpowiedzi
nutaws
Ja bym nie wiązał tego bezpośrednio z trującymi opryskami. Zainteresujcie się badaniami Sofii Smallstorm i obejrzyjcie prelekcje Haralda Kautz-Velli. Istota powstania inteligentnego pyłu small dust, jest dla przeciętnego zjadacza chleba trudna do zaakceptowania, ale fakty mówią same za siebie. Nanotechnologia w służbie kontroli ludzkości, jak widać funkcjonuje od dawna.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *