Strona główna > Polska > Mgła śmierci nad Polską – nowe fakty

Mgła śmierci nad Polską – nowe fakty


Kto i dlaczego truje powietrze nas Polską. Nagranie wykonałem we Wrocławiu i pod Poznaniem. Informacje podane w filmie są w 100% wiarygodne i mam nadzieję że pomogą innym ludziom drążyć prawdę o tych „cudownych osiągnięciach nauki” Na pewno robi to ktoś kto bardzo nienawidzi ludzi. Substancje są zaprogramowane przede wszystkim na ludzki genotyp. Utwór w podkładzie z filmu TERMINATOR -bunt maszyn. I teraz mały dowcip żeby nie było za smutno nam po tym filmie-Zezwalam królowi Sanjayi na kopiowanie i przetwarzanie tego filmu. Nie ma co się bać że go podam do YouTuba o prawa autorskie.

Kilka komentarzy

Energy Rescue
Otóż moi Drodzy! W Polsce chemtrailsy zanotowano chwilę po tym jak nasz rząd a bardziej mon przystąpił do nato. Rzadko kto z Was pamięta jakie było niebo przed a jakie jest teraz. Chemtrailsy to jak Eter opisał a do wszystkiego należy jeszcze dorzucić od kilku lat nanotechnologię i biotechnologię w postaci nitek (choroba morgellona). Samoloty głównie są wojskowe i korporacji farmaceutycznych a od momentu zauważenia tego przez ludzi Świadomych zaczęto montowanie dodarkowych instalacji na samolotach rejsowych aby ludziom zamykać usta że „chrzanią”. Proceder ten ma na celu depopulację ludności na ziemi (patrz plan nwo zmniejszenia populacji), wpływanie na pogodę (geoinżynieria), aluminium służy do formowania przez haarp dodatkowych anten przedłużających z ziemi sygnał stacji wojskowych. Nanotechnologia służy do wchłaniania przez ludzi i powolnego zniewalania nas nawet do wpływania na nasz umysł. Jak jeszcze nie wierzycie w to to trudno. Jest wiele ruchów na Świecie informujących opinię społeczną. W Polsce ludzie którzy o tym robili akcje, pikiety do dziś są atakowani psychotronicznie, nękani za głoszenie prawdy o tym. Skoro mówią że nie ma problemu to dlaczego za mówienie o tym prawdy nękają ludzi? Ciekawe co? Apel do Ludzi Istot po za Świadomymi. OBUDŹCIE SIĘ, PRZESTAŃCIE BYĆ JAK ROBOTY ZAPROGRAMOWANE I NIE REAGOWAĆ NA TO! Jest wiele sposobów diet aby się przed tym chronić, wystarczy poszperać w sieci. Pozdrawiam Świadomych i pozytywnie myślących!

Pokaż mniej

Zobacz wszystkie 21 odpowiedzi
Michał 1988
A wiecie ze to fakt… w niedziele na Kaszubach byłem z moją dziewcyzną na spacerze nad jeziorem, była piękna pogoda, niebieskie niebo i powiedziałem żeby spojrzała , bo to nie lecą zwykle samoloty, tylko trucizna , chyba z 4-5 latało , i ze na drugi dzien juz nie bedzie niebieskiego nieba, tylko zamglone, i ze ludzie na drugi dzien będą chorować… codziennie mam kontakt z około 200 osobami, starszymi młodszymi, w każdym wieku… w poniedziałek , tj dzien po opryskach , masa ludzi była zmulona, włącznie ze mną , czułem sie jak rozdeptana żaba, była masa ludzi z problemami z sercem, znajoma wylądowała na kardiologii z podejrzeniem zawalu… te skurwysyny nas autentycznie mordują, co słabsze osobniki wykańczane są z dnia na dzień!

Pokaż mniej

Zobacz wszystkie 7 odpowiedzi
nutaws
Ja bym nie wiązał tego bezpośrednio z trującymi opryskami. Zainteresujcie się badaniami Sofii Smallstorm i obejrzyjcie prelekcje Haralda Kautz-Velli. Istota powstania inteligentnego pyłu small dust, jest dla przeciętnego zjadacza chleba trudna do zaakceptowania, ale fakty mówią same za siebie. Nanotechnologia w służbie kontroli ludzkości, jak widać funkcjonuje od dawna.

6 thoughts on “Mgła śmierci nad Polską – nowe fakty

 1. Dokladnie to samo dzieje sie w Szwecji. Niebo poszatkowane. Obrzydliwie to wyglaga i niepokoi. Ludzie narzekaja na böle glowy.

 2. Trailsy to przerabianie ludzkich normalnych umyslow na lewackie mozgi , przyjazne ” uchodzcom”,
  RF-chipom,NWO itd. Widac na przykladzie Szwecji, Niemiec i innych krajow , gdzie wiekszosc juz mysli, tak , jak chca wladze..

 3. Tu jest odpowiedź na mój donos smug chemicznych na ślasku z PAŻP :
  Szanowny Panie,

  Dziękujemy za przesłaną informację.

  Na podstawie przesłanych zdjęć jesteśmy w stanie stwierdzić, że mamy do czynienia ze smugami kondensacyjnymi, które powstają po przelocie samolotów na dużej wysokości i jest to zjawisko spotykane nie tylko w Polsce, ale także w innych rejonach świata, gdzie prowadzony jest ruch lotniczy.

  Smuga kondensacyjna – zbudowana z kryształków lodu chmura typu cirrus, powstająca najczęściej za samolotem odrzutowym lecącym w górnej troposferze i dolnej stratosferze. Istotnym jest, że zarówno przebieg procesu powstawania smug kondensacyjnych, jak i ich wygląd zależą od warunków meteorologicznych. Przy określonej temperaturze i wilgotności względnej powietrza na wysokości lotu statku powietrznego może w ogóle nie dochodzić do powstania smug kondensacyjnych, albo mogą one znikać w krótkim czasie od momentu utworzenia. W innych specyficznych uwarunkowaniach takich, jak wysoka wilgotność, względna powietrza na wysokości lotu statku powietrznego, smugi będą szczególnie dobrze widoczne i mogą ulec przekształceniu w chmury piętra wysokiego zwane także chmurami pierzastymi (łac. cirrus). Dzieje się tak dlatego, że trwałe linearne smugi kondensacyjne (ang. CONdensational TRAILS – contrails) są w zasadzie chmurami złożonymi z kryształków lodu powstałych w procesie kondensacji pary wodnej. W konsekwencji zastosowania paliw węglowodorowych w lotnictwie, głównymi produktami spalania paliwa lotniczego jest para wodna i dwutlenek węgla.

  Prosimy także o zapoznanie się z opracowaniem Urzędu Lotnictwa Cywilnego w tej kwestii:

  http://www.ulc.gov.pl/pl/publikacje/wiadomosci/2162-smugi-kondensacyjne-powstawanie-i-interakcje-rodowiskowe?highlight=WyJzbXVnaSIsImtvbmRlbnNhY3lqbmUiLCJwb3dzdGF3YW5pZSIsInNtdWdpIGtvbmRlbnNhY3lqbmUiLCJzbXVnaSBrb25kZW5zYWN5am5lIHBvd3N0YXdhbmllIiwia29uZGVuc2FjeWpuZSBwb3dzdGF3YW5pZSJd

  W związku z Pana pytaniami odnośnie naruszenia przestrzeni publicznej, informujemy, że w związku z prowadzonym ruchem lotniczym nie stwierdzono naruszeń „przestrzeni publicznej”. W polskiej przestrzeni powietrznej codziennie znajduje się blisko 2000 samolotów i powstawanie takich smug jest obserwowane na trasach przelotowych statków powietrznych na terenie całego kraju.

  Z wyrazami szacunku

  Anna Jawoszek

  Dział Komunikacji

  Polska Agencja Żeglugi Powietrznej

  ul. Wieżowa 8

  02-147 Warszawa

  Tel 22 574 67 77

  Fax 22 574 56 49

 4. To się dzieje WSZĘDZIE! Trucie chemikaliami ludzi to jeden ze sposobów kontrolowania populacji ludzi. Dlaczego koncerny farmaceutyczne do dziś nie produkują lekarstwa na raka? Dlaczego coraz więcej ludzi choruje na nowotwory?

  Macie odpowiedź ludzie… a trzeba sobie uświadomić, że będzie coraz gorzej!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *