Strona główna > Świat > Metropolita Serafin : Plan islamizacji Grecji – syjonistyczne lobby pana Rothschilda

Metropolita Serafin : Plan islamizacji Grecji – syjonistyczne lobby pana Rothschilda

Metropolita Serafin z Pireusu: Plan islamizacji Grecji – syjonistyczne lobby pana Rothschilda. W Atenach wybudują meczet. W tym celu parlament zmienił ustawę.

a1,1

Parlament Grecji wniósł poprawki do prawa krajowego, które zezwalają na budowę meczetu w Atenach. Ich inicjatorem jest rządząca partia żyda Tziprasa, SIRIZA (koalicja radykalnych lewicowców  trockistów). Z tego powodu do wiernych zwrócił się ze słowem pasterskim metropolita Pireusu, Serafim, pisze Romfea:

„Parlament Grecji znowu uczynił aktualnym problem islamu próbując zalegalizować tę religię, której prawo przewiduje karę śmierci za odstępstwo. Większość partii parlamentarnych zagłosowała „za” budową meczetu w tym czasie kiedy w Lekanopedii już funkcjonuje 150 meczetów, wśród których najważniejszym jest meczet o powierzchni 3 tysięcy metrów kwadratowych w Maskat.

To wszystko jest wsparciem dla planu islamizacji kraju, planu przygotowanego dla nas przez lobby syjonistyczne pana Rothschilda i przekupionych przez niego lokalnych organów władzy.

Do tego odnosi się także niekontrolowane rozprzestrzenianie się muzułmańskich imigrantów pod pretekstem „praw człowieka” i tolerancji. Następnie to wszystko przekształca się w rzeź i krew w zbrodniczym Kalifacie, który jest natchnieniem islamskich przesiedleńców do nowego głoszenia islamu.

I to wszystko dzieje się w tym czasie kiedy pobożny kult relikwii bożych męczenników za Wiarę, którzy uratowali tożsamość naszego narodu będącego pod muzułmańskim jarzmem, jest nazywany „bałwochwalstwem” a przyniesienie zacnych relikwii ze świątyni Św. Sawy do Centrum Onkologicznego w celu oddania im czci przez wszystkich tego pragnących, jest wyśmiewane i wydrwiwane jako „średniowieczne tradycje”.

W naszej eparchii (diecezji) rozpowszechniane są propagandowe ulotki muzułmańskie z materiałami greckiej, muzułmańskiej strony internetowej i dlatego też i my wypuściliśmy orędzie okólne do czytania przez wszystkich w świątyniach metropolii Pireusu w Tygodniu Ojców Świętych Pierwszego Soboru w celu poinformowania wiernych o działaniach nowo-ariańskiej herezji islamu”.

Opierając się na doniesieniach rosyjskiego portalu www.dsnmp.ru i na informacjach zawartych w audycji radiowej rosyjskiego prawosławnego pisarza Walierija Pawłowicza Filimonowa, odnotowujemy fakt, że jadowicie antychrześcijańska trockistowsko-lewicowo-radykalna partia żyda Tziprasa, SIRIZA, przystąpiła do, wcześniej wstrzymanego, obowiązkowego wprowadzania, dla wszystkich obywateli Grecji, biometrycznych dowodów tożsamości zawierających liczbę 666, mikrochip i zamieniających imię i nazwisko człowieka na kod cyfrowy.

Na podstawie: http://3rm.info/main/57085-mitr-serafim-pireyskiy-plan-islamizacii-grecii-sionistskoe-lobbi-gospodina-rotshilda.html

Data publikacji: 21.05.2015

Przekład: RX

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.