Strona główna > NWO > Metropolita Pireusu przeciwko judeosatanistom

Metropolita Pireusu przeciwko judeosatanistom

W Grecji metropolita Pireusu Serafim oświadczył, że nie wpuści do cerkwi deputowanych parlamentarnych, którzy będą głosować za otwarciem sklepów w niedziele, donosi Rosbałt.

Metropolita Pireusu Seraphim
Metropolita Pireusu Seraphim

Ustawodawstwo kraju szczegółowo określa czas otwarcia sklepów z wyłączeniem dni niedzielnych kiedy sklepy pozostają zamknięte. „Zniesienia wolnego dnia w niedzielę żąda lobby żydowskie”- uważa się w siedzibie metropolity. Według metropolity Seraphima jeden dzień odpoczynku w tygodniu jest ustanowiony zgodnie potrzebami natury ludzkiej o czym mówi się w Starym Testamencie a niedziela jest starożytnym świętem chrześcijańskim. „Ta ustawa wywoła gniew Boży i będzie przyczyną mnóstwa zła w Ojczyźnie”- mówi się w oświadczeniu. W greckim parlamencie znajduje się kontrowersyjny projekt ustawy, który zezwala na otwarcie w niedziele sklepów o powierzchni do 250 metrów kwadratowych. Oprócz Greckiej Cerkwi Prawosławnej przeciwko projektowi ustawy wystąpili pracownicy prywatnych przedsiębiorstw i opozycja lewicowa.

Źródło: http://3rm.info/37069-mitropolit-pireyskiy-serafim-obvinil-evreev-v-popytke-zastavit-magaziny-rabotat-po-voskresenyam.html

Data publikacji: 17.07.2013

Przekład: RX

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.