Strona główna > Świat > Mel Gibson: Hollywood to „nora pasożytów, które ucztują na krwi dzieci…”

Mel Gibson: Hollywood to „nora pasożytów, które ucztują na krwi dzieci…”

Studia w Hollywood są „zalane krwią niewinnych dzieci” twierdzi  Mel Gibson, „..konsumpcja” krwi dziecka jest tak popularna w Hollywood, że w zasadzie działa ona jak oddzielna  waluta..”.

a

Hollywoodzkie elity są „…wrogiem ludzkości, nieustannie działającym wbrew naszym najlepszym interesom…” i „łamiącym  każde tabu dane człowiekowi przez Boga i, w tym nietykalność/świętość dzieci…”, powiedział Mel Gibson w Londynie, gdzie promuje swoją rolę w filmie 'Dom Taty 2′ > Jego najważniejsza rola na ekranie od lat.

„To jawna tajemnica w Hollywood. Ci ludzie mają swoje własne religijne i duchowe nauki oraz własne ramy społeczne i moralne. Mają swoje 'święte' teksty – oni są chorzy, uwierzcie mi – i nie mogliby być bardziej przeciwni temu, za czym stoi  Ameryka …”

W piątek Mel Gibson pojawił się w programie Graham Norton Show w BBC, a po jego wystąpieniu zszokował swych gości informacjami o prawdziwej naturze hollywoodzkich elit.

Wyjaśniając, że spędził ostatnie dziesięć lat „…pracując nad swoimi własnymi pomysłami, poza systemem Hollywood”, po tym, jak został w 2006 roku umieszczony na czarnej liście Hollywood, za to, że dzielił się swoimi opiniami na temat branży hollywoodzkiej i poglądami sprzecznymi z liberalną ortodoksją, Gibson powiedział: „…nie wiem  jak ci to delikatnie powiedzieć  .”.. Hollywood to ZINSTYTUCJONALIZOWANA PEDOFILIA .”„…Oni używają dzieci i znęcają się nad nimi…”

„Każdego roku przerzucają ogromną liczbę dzieci. Ich duchowe przekonania, jeśli możesz je tak nazwać, kierują ich na zbieranie  energii od tych dzieci. 

„..Ucztują na tym materiale i na tym się rozwijają..” – powiedział reżyser filmu „Hacksaw Ridge”.

„….Co mam na myśli?  To NIE JEST  żadna artystyczna abstrakcja. Oni zbierają krew dzieci. Jedzą ich ciała. Wierzą, że to daje im siłę życiową. Jeśli dziecko cierpiało w ciele i w psychice przed śmiercią, to oni wierzą, że to daje im dodatkową siłę życiową….. „

„…Wewnątrz nas jest twórcza i kochająca siła, która prowadzi nas przez życie. Ci ludzie tego nie mają. Dla nich jest ODWROTNIE …. „

Według Mel Gibsona, który spędził 30 lat w systemie Hollywood i poza nim, elity przemysłu „..rozwijają się z bólu, urazów, stresu, nadużyć i cierpienia…”.

„…Hollywood jest ZALANE KRWIĄ NIEWINNYCH DZIECI. Przez długi czas wszystkie odniesienia do pedofilii i kanibalizmu były symboliczne lub aluzyjne. Ale osobiście zapoznałem się z praktyką na początku lat 2000. Mogę o tym teraz porozmawiać, ponieważ ci ludzie, ci szefowie , już nie żyją … „

„Krew maltretowanego seksualnie niemowlęcia  uważana jest za wysoce „wzbogaconą” i jest wysoko ceniona. …. Niemowlęta to dobrze funkcjonująca waluta. Niemowlęta są ich premium marka, wysokiej jakości stekiem z kawioru z kokainą… „

Ale według Gibsona nie jest to jakaś modna perwersja smakowa popularna wśród mężczyzn i kobiet, którzy znudzili się zwykłymi grzechami.

„To nie jest nic nowego. Jeśli przeprowadzisz jakieś badania, zobaczysz, że jest to zjawisko metafizyczne, alchemiczne i możesz je znaleźć za kulisami we wszystkich ciemnych epokach w historii… Jest to mroczna, wielowymiarowa sztuka i praktyka OKULTYSTYCZNA , wykorzystywana przez TAJNE  stowarzyszenia, w ciągu ostatnich kilkuset lat do PROGRAMOWANIA  społecznego i KONTROLI  umysłu i podniesiona do zenitu przez Hollywood w Ameryce ,w naszej epoce.”

Tłum. Renata

Źródło: http://yournewswire.com/mel-gibson-parasites-blood-kids/

Od tłumacza: Jak ktoś nie wierzy to niech poczyta sobie o bardzo popularnej, wśród amerykańskich, demonicznych elit, satanistce zwanej  Marina Abramowic.  Sporo dokumentacji, wywiadów i filmików z nią jest dostępnych na internie.

http://www.williambootartist.com/mainphp/marina-abramovic-occult-high-priestess

One thought on “Mel Gibson: Hollywood to „nora pasożytów, które ucztują na krwi dzieci…”

  1. To ciekawe, ale odkąd zacząłem interesować się rozwojem duchowym, medytacją i uszlachetnieniem swojej ścieżki życia, odczułem nagłą potrzebę ażeby przestać oglądać wszelkiego typu media. Kiedyś lubiłem też hollywoodzkie produkcje. Jednak od pewnego czasu, stały się one dla mnie zupełnie nieakceptowalne. Nie tylko drażniły mnie, ale też wyraźnie zacząłem wyczuwać ich fałsz i złe intencje. Myślę że sporo ludzi też to dostrzegło.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.