Strona główna > Zdrowie > Medyczne potwory

Medyczne potwory

Recenzja książki Jeanice Barcelo p.t. „Birth Trauma, and the Dark Side of Modern Medicine, Exposing the Systematic Violence Against Women and Infants During Hospital Birth” pióra Johna Kaminski.

(Trauma narodzin a Ciemna Strona współczesnej medycyny, Wyjawienie faktów na temat systematycznej przemocy wobec kobiet i dzieci podczas rodzenia w szpitalu)

a

Witryna autorki

http://birthofanewearth.com

Czy świat jeszcze bardziej brnie w obłąkanie, a ludzie są o wiele bardziej nieszczęśliwi, niż powinni być z powodu barbarzyństwa, z jakim lekarze traktują matki podczas rodzenia przez nie dzieci?

Przejmująca relacja Jeanice Barcelo zawarta w książce p.t. Birth Trauma, and the Dark Side of Modern Medicine, Exposing the Systematic Violence Against Women and Infants During Hospital Birth, jest bolesnym oskarżeniem metody, w jaki sposób szpitale i lekarze brutalnie manipulują matkami w ciąży, nadto autorka dowodzi w niej, że taka ingerencja w więź matki i dziecka jest kluczowym elementem do zrozumienia zjawiska zniszczenia ludzkiej miłości na całym świecie.

Zawód lekarza ma swoje własne zasady dotyczące narodzin dzieci, i w ten sposób, jak twierdzi Barcelo, dopracowano się w nim metod, jakie nie tylko tworzą trwałe blizny u matek, niszczą wiele małżeństw, lecz również niepotrzebnie ranią i zabijają dzieci. Pozostawiają one również po sobie ogromną, niezbadaną tragedię niemowląt, które nie mają właściwej więzi z matkami w wyniku medycznego oportunizmu, bardziej zainteresowanego zyskownymi procedurami niż zdrowiem dzieci.

Skutki tego procederu, przede wszystkim względem kobiet i dzieci, są katastrofalne.

Zwykli czytelnicy, zwłaszcza mężczyźni dość odważni, aby zapoznać się z tematyką książki, będą przecierać oczy ze zdumienia na widok brutalnego horroru bez ubarwień, opisującego co robi się dzieciom pod pozorem dbania o ich zdrowie. Przykładowo, przykręcanie urządzeń do  monitorowania serca do czaszek nienarodzonych dzieci. Albo narkotyki do blokowania pamięci wykorzystywane do różnych celów, w tym molestowania seksualnego.

„Lekarzy nic nie obchodzi, czy matka i jej dziecko nie doznają trwałych szkód”

Barcelo nazywa tę traumę narodzin ukrytą epidemią, i cytuje badanie z 1995 r., które stwierdziło, że 95 procent wszystkich urodzeń w USA zostało uznanych za traumatyczne, a spośród nich 45% za silnie traumatyczne. Mówi, że CDC jest odpowiedzialne za spowodowanie śmierci tysięcy nienarodzonych dzieci, ponieważ szczepienia powodują ogromną ilość zgonów nienarodzonych dzieci.

Coraz większa liczba rodzących nazywa swoje doświadczenia porodowe jako „gwałt podczas narodzin”, notowany jest przecież oficjalnie ekstremalny poziom nadużyć w szpitalach, a syndrom stresu pourazowego dotyka wiele z nich.

Skalę wynaturzeń Barcelo przedstawia na przykładzie wielu kobiet, przy czym daje  słownikowy zestaw okropności stojących przed kobietą, która planuje urodzić swoje dziecko w szpitalu.

Najcudowniejsza chwila w życiu każdej matki zamienia się w koszmar wskutek działań wyczulonych wyłącznie na pieniądze lekarzy, którzy stosują narkotyki, jakich nie wolno podawać podczas porodu, aby wywołać poród, na siłę wyrywają dzieci z łona matki za cenę zerwania na zawsze psychologicznej więzi pomiędzy matką a dzieckiem i wystawiają dziecko na niebezpieczeństwo udręk i uzależnień w późniejszym okresie życia, jakie gdyby nie to, wcale nie muszą wystąpić.

Koszt społeczny jest przeogromny, tragiczny i najczęściej w ogóle nie badany i niedoceniany, jak podkreśla autorka.

„Źródło naszych cierpień zaczyna się w chwili porodu. Chodzi o to, żeby odebrać naszym matkom prawo decydowania, i żeby oddały je” w łapy pozbawionej sumienia machiny, jaka przepuszcza dzieci przez tryby medycznej kasy, jaka zwyczajnie nie traktuje ich jako niezwykle delikatnych i wrażliwych malutkich ludzi, jakimi przecież one są.

„Matki rodzą dzieci w procedurze zaprojektowanej przemocy i zostawiają niemowlęta same na pastwę szkółek horroru, jakie robią wszystko dla władzy i zysku.

„Przywal jej, żeby się nie ruszała i wyciągnij to z niej – ma to wszelkie znamiona gwałtu”, mówi Barcelo, która sama doświadczyła 5 przypadków traumatycznych ciąż, i z pierwszej ręki świadczy relację o tym, jak cud narodzin został zamieniony w koszmar wskutek procedur stosowanych przez szpitale pracujące dla zysku.

Centralnym punktem tej tragedii jest stosowanie znieczulenia zewnątrzoponowego, które przyspiesza proces narodzin. To powoduje odcięcie matki od świadomego kontaktu z dzieckiem i nie tylko pozbawia ją najbardziej szczególnej chwili jej życia jako matki, ale sabotuje więź z własnym dzieckiem do końca życia.

„Studnia nieszczęść”

Barcelo wymienia dwa leki jako głównych winowajców rujnujących doświadczenie z chwili narodzin: Cytotec i Pitocin, których nie wolno stosować podczas wykonywania pracy, ale są one powszechnie stosowane, aby przyspieszyć sztucznie sprokurowaną konieczność wykonania cesarskiego cięcia.

„Mamy najwyższy na świecie wskaźnik stosowania cesarskiego cięcia, ponieważ te leki odcinają dopływ tlenu do dziecka, zakłócają więzi i mają niszczący wpływ na karmienie piersią. Obydwa leki są powiązane z uzależnieniem od oksykodonu w późniejszym okresie życia oraz autyzmem”.

Używanie Pitocinu, wyjaśnia Barcelo, często określane jest jako „studnia nieszczęść” albo celowe narażanie dziecka na niebezpieczeństwo, ażeby szybciej zastosować opcję cesarskiego cięcia, co wiele matek opisuje potem, jak gdyby nie rodziły wcale, a zamiast tego były ofiarami kradzieży im dziecka.

Również skazywanie niemowląt na śmierć wskutek podejmowanych decyzji o zaprzestaniu prób ich ratowania jest zdaniem Barcelo oparte bardzo często na fikcyjnych diagnozach śmierci mózgu, co daje potem możliwość uprawiania lukratywnego biznesu pozyskiwania organów.

Szkodę wyrządza się nie tylko matkom i dzieciom, ale również ojcom, jak w przypadku opisanym przez autorkę, że mąż „stracił kontakt z żoną, i nigdy nie udało mu się go odzyskać” po tym, gdy winił siebie za to, że nie udało mu się obronić żony, gdy lekarze dokonali cesarskiego cięcia bez ich zgody. Zespół stresu pourazowego, jaki często towarzyszy traumie, dotyka nie tylko dzieci i ich matki, ale również zrozpaczonych ojców.

Ale cierpienie związane z przyspieszaniem procesu porodu ma więcej niż tylko emocjonalny charakter, jak opisuje świadectwo matki, która próbowała urodzić w domu, ale została zmuszona wezwać pogotowie. Lekarze rutynowo wstrzykują narkotyki paraliżujące, ale często nie używają środków znieczulających wobec pacjentek, których nie lubią. Ma to być kara za to, że są krnąbrne. Barcelo opisuje przypadek kobiety, która przeszła niezwykle bolesne cesarskie cięcie bez znieczulenia, ale została wcześniej sparaliżowana narkotykami, aby nie była zdolna protestować.

„Przypadki tortur wobec niemowląt i matek dzieją się regularnie”, pisze Barcelo.

Zakamarki podziemia technologicznego

Barcelo pisze:

„Najgorsze w tym, że dzieci urodzone w wyniku cesarskiego cięcia, czy też urodzone przed upływem 39 tygodnia, często kończą na oddziale intensywnej terapii noworodków, i są one dwukrotnie bardziej narażone niż dzieci urodzone siłami natury na niewydolność oddechową. Gdy dziecko ląduje na intensywnej terapii, możliwość utworzenia zdrowej i trwałej więzi podlega dalszej degradacji.

„OITN-y (NICU w nomenklaturze amerykańskiej – przypis) są jak lochy tego podziemia technologicznego. Są to miejsca, w których dzieci są dosłownie więzione przez tygodnie i miesiące, i poddawane wszelkiego rodzaju bolesnym i pokrętnym procedurom medycznym, i gdzie przez większość czasu nie daje się im żadnej ulgi w cierpieniach”.

Gdy dziecko dostanie się na intensywną terapię, poddawane jest od 14 do 21 inwazyjnym zabiegom dziennie, a wszystko to bez znieczulenia, a rodzice nie mają nic do powiedzenia na temat tego typu leczenia, ani nie mogą zabrać swego dziecka z intensywnej terapii. Doświadczenie cierpień, pisze Barcelo, całkowicie zmienia mózg takiego dziecka w dorosłym życiu.

Opis tragedii małego Andrew i jego pięciomiesięcznych tortur, powiększony o rachunek ze szpitala na kwotę 100,000 dolarów, jaki wyprzedził dzień jego śmierci, zapewniam, pozwija wam nerwy w supeł.

„Dzieci są wykorzystywane do eksperymentów medycznych”, pisze Barcelo. Jedno badanie finansowane przez rząd, zawierające dane z uniwersytetów Wake Forest i Yale, dotyczyło celowego pozbawiania niemowląt tlenu, aby obserwować, jakie będą tego skutki. Trudno się dziwić, że bardzo często była to śmierć dziecka.

Barcelo szczególną pogardę wyraża pod adresem używania urządzeń ultradźwiękowych, które są bardzo niebezpieczne dla dzieci. „Dla mnie”, pisze Barcelo, „to wskazuje wyraźnie na znaczący poziom zła, jaki opanował zawód medyczny. Jest to wyraźny sygnał, że lekarze są gotowi i zdolni do tego, aby celowo wyrządzić szkodę”.

Kłamstwo, że dzieci nie czują bólu

a

Spośród wszystkich przerażających opisów, jakie Barcelo zamieściła w swej książce o barbarzyństwie procedur narodzin, ta historia zupełnie zaskoczyła recenzenta, zaś najbardziej fakt, że powszechne praktyki stosowania procedur medycznych wobec niemowląt oparte są o zasadę, że dzieci nie czują bólu.

Kobieta zażądała przedstawienia jej dokumentacji szpitalnej po śmierci syna w 1985 roku. Powiedziała: „Jak to było możliwe dla profesjonalistów, którzy uważali moje dziecko za zbyt delikatne, aby tolerowało znieczulenie, uważać to samo niemowlę, że będzie w stanie wytrzymać operację na otwartej klatce piersiowej bez środków znieczulających…” Mając dwa tygodnie, podczas trwającej półtorej godziny operacji, Jeffrey’owi wycięto dwa otwory po obu stronach szyi i jeden w klatce piersiowej, odcięto mu mostek od kręgosłupa, żebra oderwały się od siebie, naczynia krwionośne związano a płuca się zapadły, zszyto mu tkanki i „wykonano nacięcie”, aby zainstalować rurki oddechowe w klatce piersiowej. Zmarł kilka dni później w wyniku wstrząsu organizmu, który spowodował  krwawienie mózgu i ustanie pracy jego organów. Starszy neonatolog ze szpitala odpowiedział na pytania matki, stwierdzając, „to i tak nie miało znaczenia, bo to był płód”, a potem wyjaśnił, że dzieci poniżej 2 roku życia nie czują bólu….

„Taka jest arogancja i skrajne szaleństwo cenionych członków zawodu lekarskiego, którzy nadal twierdzą od ponad 100 lat, że dzieci nie czują bólu”, pisze Barcelo.

Ona również odpowiada na najnowsze fałszywe twierdzenie CDC, że obrzezanie niemowląt będzie służyć zapobieganiu HIV, gdy jednocześnie cała lawina badań medycznych twierdzi coś zupełnie odwrotnego. Barcelo oskarża CDC o prowadzenie „dobrze zaaranżowanej kampanii medialnej żydów”, która umożliwia lekarzom nadal dokonywać tego najczęstszego w Ameryce zabiegu chirurgicznego na dzieciach bez znieczulenia.

Pomijając nawet barbarzyńskie praktyki rabinów żydowskich, różne badania wykazały, że uraz po obrzezaniu trwa przez całe życie.

<http://birthofanewearth.blogspot.com/2014/12/at-least-four-babies-contract-herpes-in.html>,

Dodajmy, że kraje afrykańskie mają najwyższy wskaźnik obrzezania i najwyższy wskaźnik HIV. A przykład Norwegii, jedynego kraju, gdzie rejestruje się statystyki obrzezanych gwałcicieli dowodzi, że 2 procent obrzezanej populacji jest odpowiedzialna za popełnienie 80 procent gwałtów.

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/gwalt-obrzezanie-zaskakujaco-wysoka-zbieznosc-2014-12

No więc, w jaki sposób system medyczny to robi? W jaki sposób potrafią zmienić normalnych, porządnych ludzi w roboty biologiczne, które jak papugi powtarzają te bzdury i wydaje się, że nie myślą samodzielnie? Odpowiedź leży w procesie indoktrynacji, który jest tak ustawiony, aby systematycznie niszczyć moralność i wolę studentów medycyny, a jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, powodować pęknięcie struktury ich psychiki, co doprowadzi do dysocjacji i zaakceptowania zmiany swej osobowości na inną, która będzie gotowa dostosować się do tak zwanych norm medycznych.

Koszmary w tych szatańskich fabrykach rodzenia wydają się nie mieć końca.

• Komórki dzieci zamordowanych podczas aborcji są również wykorzystywane do „badań wzmacniających smak” przez takie firmy jak Senomyx, a szczątki niemowląt można znaleźć w produktach Pepsi, Nestle, Kraft, Campbell, a więc tych, które wynajęły Senomyx do zrobienia badań „na rzecz wzmocnienia smaku”.

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/pacholy-antychrysta-wdrazaja-ludnosc-ziemi-ludozerstwa-2014-08

• Izrahell jest w czołówce tej lucyferycznej technologii i jest zamieszany nawet w coś o nazwie „pobieranie spermy post mortem”, czyli zarabianie na plemnikach martwych mężczyzn.

Na koniec

Zdaniem dr Paula Byrne’a, 80-letniego neonatologa, jaki przedstawił kulisy ciemnej strony dawstwa narządów, pojęcie „śmierć mózgowa” jest całkowicie fikcyjną diagnozą wyczarowaną przez demiurgów podziemia kryminalnego w celu znalezienia sposobu, aby zalegalizować pobieranie narządów od ludzi, którzy nadal żyją. Dawstwo narządów w USA jest bardzo ciemnym biznesem, gdzie żywych ludzi prawie siłą wwozi się na sale operacyjne, rozłupuje się im klatki piersiowe i pobiera się im narządy jeden po drugim rękoma sadystów medycznych…. Usuwanie narządów odbywa się bez znieczulenia w USA, ale ofiarom są podawane leki paraliżujące, aby nie mogli się ruszać lub krzyczeć, podczas gdy są torturowani i mordowani przez lekarzy.

„Wiele osób teraz twierdzi, że prawdziwym celem CDC jest ludobójstwo i wyludnienie, i że szczepionki są celową bronią biologiczną wykorzystywaną do masowej sterylizacji, wszczepiania chorób i zabijania. Jak mówi Barcelo, programy te są wykorzystywane do celowego wyludnienia  Ziemi, wskazując wykres na stronie www.deagel.com, że prognozowany jest spadek populacji USA z 316 mln do 69 mln do roku 2025.

Jeanice Barcelo przychodzi przez koleje swego tragicznego rodu ukradzionego łona, wraz ze swą matką i babcią, które nigdy nie miały więzi ze swymi dziećmi. Informuje się, że 75% matek otrzymało narkotyki na znieczulenie zewnątrzoponowe przed porodem, i ona sama jest w smutnej większości dzieci, które nie otrzymały miłości, na jaką zasługiwały, gdy po raz pierwszy pojawiły się na tym świecie.

Oznacza to, że trzy czwarte dzieci, które rodzą się w tym kraju nie otrzymuje optymalnej  miłości od matki, jaka słusznie im się należy, a patrząc na otaczający nas świat, wynik tej tragedii jest aż zbyt oczywisty.

Za: https://diggerfortruth.wordpress.com/2015/01/06/medical-monsters/

Tłum. Pluszowy Miś.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *