Strona główna > NWO > Apokalipsa > A medialne środki masowego rażenia reklamują znamię Antychrysta

A medialne środki masowego rażenia reklamują znamię Antychrysta

Witajcie!

Mam na imię Dmitrij i jestem czytelnikiem Waszego portalu. Postanowiłem zapoznać Was z interesującymi zbiegami okoliczności, które jako takie, moim zdaniem, nimi nie są.

a1

Niedawno poszedłem na urlop (jestem inżynierem) i żeby jakoś spędzić czas, nagrywałem z internetu niektóre medialne „gumy do żucia”. I, biorąc pod uwagę moją wiedzę co do niektórych kwestii globalizacji, co nieco zwróciło moją uwagę.

To już nie jest tajemnicą, że film i gry komputerowe są tymi narzędziami, które kształtują światopogląd, ale co tam światopogląd, nawet kształtują uczucia, odczucia i doznania ludzi lekkomyślnie pogrążonych w tej lub innej grze komputerowej albo w filmie. I to jest jeden z głównych instrumentów wszczepiania w masy tolerancji, wyrozumiałości i oddania tym lub innym, dość często, bezużytecznym sprawom i rzeczom.

Weźmy chociażby te amerykańskie komiksy (a nawet te rosyjskie po rozwaleniu ZSRR) w których prowadzi się dość jawne narzucanie dziecięcej świadomości feministycznego wizerunku kobiety z egoistycznym odchyleniem i wizerunku nieudolnego mężczyzny potrzebującego kontroli kobiety, i jeżeli porównać je z sowieckimi, w których chwali się pozytywne cechy takie jak dobro, wierność, przyjaźń, to różnica jest oszałamiająca!

A przecież jest to bezpośrednie zagrożenie integralności rodziny, to znaczy zagrożenie na poziomie państwowym ponieważ emancypacja nieuchronnie prowadzi do degradacji rodziny jako takiej. Wy także, tak mi się wydaje, wiele rozumiecie i wiecie. Ale nie o to chodzi.

Medialny przemysł środków masowego rażenia pracuje nad zaszczepianiem akceptacji bardziej punktowych, konkretnych rzeczy, co można prześledzić na przykładach „zabawnych” i „nieszkodliwych” sodomitów występujących w roli „miłych facetów” w co drugim zachodnim filmie.

A, w rzeczywistości, prowadzona jest propaganda grzechu i narzucane są wzorce nie mające żadnego związku z rzeczywistością. Tak naprawdę są to ludzie bez wątpienia błądzący, wystarczy pooglądać fotografie z europejskich parad sodomickich gdzie, po prostu na milę od tych zboczeńców przebranych w skórzane stroje z rogami, śmierdzi piekłem.

a3

No ale do sprawy, którą chciałem omówić.

Tak więc zwróciły na siebie moją uwagę następujące zjawiska współczesnej machiny środków masowego rażenia a mianowicie gra komputerowa „Sid Meier’s Civilization Beyond Earth” i rosyjski serial „Tiomnyj mir: Rawnowiesije”. Oba „dzieła” dopiero co zeszły z taśmy produkcyjnej, datowane są na 2014 rok.

1) Gra „Sid Meier’s Civilization Beyond Earth”

Fabuła tej gry ogólnie jest bardzo prosta: planeta pogrążyła się w wojnach, kataklizmach, które wywołane zostały destrukcyjnym działaniem ludzkim na procesy naturalne i ludzie zdecydowali się na poszukiwanie nowej planety, dziewiczej i czystej, na której planują zbudowanie następnej cywilizacji.

Oczywiście wszystkim nie udaje się polecieć na poszukiwania i do tego zadania wyznaczeni są jedynie wybrani, którzy wyróżniają się siłą i zdolnościami, albo ci, którym dopisało szczęście.

Ale najbardziej interesujące jest to, że ci wszyscy ludzie mają na nadgarstku naniesiony kod kreskowy i przed rozpoczęciem lotu są oni wszyscy skanowani i dopiero po skanowaniu rozwija się wątek tej video-gry.

To jest znamię takie akurat o jakim mówili prawosławni starcy (mnisi) ostatnich czasów, wskazując na współczesne kody kreskowe, które pojawiły się na towarach. A co widzimy dalej? Dalej są pokazani duchowni cerkwi (kościoła) błogosławiący znakiem krzyża wyruszających na poszukiwania nowego życia!

W niektórych psychotechnikach (w młodości miałem takie przelotne zainteresowania) jest recepcja oparta na neutralizacji negatywnych przeżyć drogą połączenia ich z pozytywnymi, negatyw jakby odchodzi a pozytywne przeżycia pozostają.

Tak więc co my tu mamy?

Czy próbę neutralizacji całkowicie rozsądnej niechęci przyjmowania znamienia przez młode pokolenie całkowicie pogrążającego się w podobne rzeczy albo czy zamaskowany akt cynicznego wyszydzania chrześcijaństwa? A może i jedno i drugie?

Sam fakt wprowadzenia do przestrzeni medialnej, choćby na tę chwilę pod postacią gry komputerowej, zasady identyfikacji ludzi za pomocą sczytywania kodów kreskowych z ich nadgarstka, zmusza do zwrócenia na to uwagi.

A jeżeli wziąć pod uwagę to, że w dużej mierze za pośrednictwem machiny medialnej legitymizuje się to obrzydlistwo, to można dojść do całkowicie właściwego wniosku, że ludziom już bezpośrednio zaczynają prać mózgi w celu nakłonienia ich do przyjęcia przez nich kodu kreskowego i zaczynają od młodego pokolenia jako najbardziej podatnego na indoktrynację.

Klip można obejrzeć poniżej.

2) Serial „Tiomnyj mir: Rawnowiesije”. Fabuła jest bardzo banalna. W sowieckich czasach został odkopany portal do mrocznego świata z którego uciekły demony zabijające ludzi i żywiący się nimi. Istnieje „służba dostawcza” zajmująca się odławianiem ich i przenoszeniem z powrotem do mrocznego świata przez portal.

Serial jest na wylot przesiąknięty tematyką okultystyczną, oglądanie której, biorąc pod uwagę całkowitą dostępność podobnego plugastwa w księgarniach, jest dla młodego pokolenia skrajnie niepożądane. Ale to nie jest precedens bo przecież był „Harry Potter”, „Władca pierścieni”, wszystko czytane z dużym zaangażowaniem, ale co innego rzuciło mi się w oczy.

Jeden z głównych bohaterów ma na szyi tatuaż w postaci kodu kreskowego. Jasne jest, że o gustach się nie dyskutuje ale jest to coś chorobliwie nie na miejscu, i krzyżyk ma on na szyi. Dostrzegalna jest próba połączenia tego czego połączyć się nie da, tak jak w poprzednim przykładzie, co prawda mniej demonstracyjnie.

Czy tatuaż w postaci kodu kreskowego na szyi głównego bohatera nie jest czasem podprogowym narzucaniem podobnego wizerunku młodemu pokoleniu metodą identyfikacji z głównym bohaterem?

I czy nie jest to planowe przygotowywanie kształtowania młodego pokolenia do pragnienia otrzymania takiego znamienia (kodu kreskowego) ? Jest jeszcze jeden bohater, który ma na koszulce znak QR, graficzny kod zawierający, według niektórych informacji, tę że liczbę 666?

aa,22Z poważaniem

Dmitrij

UWAGA! Przed oglądaniem video włącz tłumaczenie za pomocą automatycznego translatora.

Reklama znamienia Antychrysta w rosyjskim filmie.

Za: http://3rm.info/publications/54477-mass-media-industriya-reklamiruet-nachertanie-antihrista.html

Data publikacji: 29.01.2015

Przekład: RX

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.