Strona główna > Rosja > Media dowiedziały się o przerzucie 6 tys. OMON-owców do Moskwy

Media dowiedziały się o przerzucie 6 tys. OMON-owców do Moskwy

Źródło: http://3rm.info/21880-smi-uznali-o-perebroske-shesti-tysyach-omonovcev.html

Data publikacji: 4.03.2012

Tłum. RX

OMON-„Bijące serce demonokracji” czyli najemne bandziory gotowe do zbójectwa.

W Moskwie od 3 do 9 marca, pisze gazeta „Nowaja gazieta”, będzie stacjonowało 6 tysięcy funkcjonariuszy regionalnych oddziałów OMON czyli około 25 % wszystkich sił OMON w Rosji. Pomogą oni moskiewskiemu OMONowi w „fizycznym zapobieżeniu przeprowadzania nie zalegalizowanych przez władze publicznych zgromadzeń i demonstracji”.

Według informacji uzyskanych przez gazetę rozkaz o dyslokacji jeszcze nie nadszedł ale oczekuje się go w jednostkach OMON w Czieliabińsku, Rostowie, Jekatierinburgu i Saratowie. Jak informują źródła gazety „Nowaja gazieta”, funkcjonariusze OMON będą wysłani w celu „prewencji przejawów ekstremizmu” w wyposażeniu mundurowym typowym dla zadań specjalnych w „gorących punktach zapalnych”. W MWD (MSW –tłum.) Federacji Rosyjskiej informacji „Nowoj gazety” nie potwierdzono ani jej nie zaprzeczono. Wcześniej MWD zaprzeczyło informacji podanej na blogu deputata do Dumy Państwowej, Ilji Ponomariowa, o tym, że w Moskwie stacjonuje 800 funkcjonariuszy MWD Czeczenii.

W Moskwie według danych opublikowanych na stronie omon-moscow.ru służy ponad 2 tysiące ludzi. Ta sama liczba figuruje w publikacji „Nowoj gaziety”. Porządku publicznego na wyborach prezydenckich pilnować będzie w całej Rosji, według danych MWD, ponad 440 tysięcy ludzi służb mundurowych, w tym 380 tysięcy pracowników MWD, 30 tysięcy ochotniczych drużynowych i tyle także pracowników prywatnych firm ochroniarskich.

Policja moskiewska pracuje w trybie podwyższonej gotowości. W mieście pilnować będzie spokoju publicznego 36,5 tysiąca ludzi, w tej liczbie 16 tysięcy policjantów, 2 tysiące kadetów uczelni MWD, ponad 4 tysiące pracowników CZOP (Prywatne Firmy Ochroniarskie) i 14 tysięcy ochotniczych drużynowych. Oprócz tego w dzień wyborów włączy się do ochrony porządku publicznego 2,2 tysiące pracowników GIBDD (Państwowa Inspekcja Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego). Wybory prezydenta Federacji Rosyjskiej odbędą się 4 marca. Następnego dnia 5 marca w Moskwie są zaplanowane ogromne wiece na Manieżnoj Płoszczadi (Plac Maneżowy) i Puszkinskoj Płoszczadi (Plac Puszkina) pod hasłem „Za uczciwe wybory”.

Płacą to tłukę tą ruską hołotę! Taki mój zawód sobaczy.
Płacą to tłukę tą ruską hołotę! Taki mój zawód sobaczy.

Sercem i myślami jesteśmy z wolnymi od żydomasońskiego plugastwa Rosjanami.

[youtube=http://www.youtube.com/watch?v=H9-zC4O-Xpo]

 [youtube=http://www.youtube.com/watch?v=jUKQIlHu3tk&feature=related]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.