Strona główna > Bez kategorii > Męczeńska śmierć płk. Muammara Kaddafiego

Męczeńska śmierć płk. Muammara Kaddafiego

Za: http://www.wicipolskie.org

Źródło: http://monitorpolski.wordpress.com/2011/12/12/meczenska-smierc-plk-muammara-kaddafiego/#more-13112

Nikołaj Starikow

Jest to transkrypt tłumaczenia wypowiedzi znanego i opiniotwórczego rosyjskiego dziennikarza Nikołaja Starikowa, która znalazła się na YouTube na początku listopada. Starikow jest m.in. inicjatorem tzw. „nagrody Goebbelsa”, którą są nominowani ludzie szkalujący i kłamiący na temat Rosji.

Niedawno nadeszła informacja, że Kaddafi został zabity, sprawdziłem tę informację i otrzymałem potwierdzenie, że niestety został zabity. Dziś opublikowałem o tym artykuł i od razu zaczęli mnie pytać skąd ta informacja. Informacja pochodzi od zwolenników Związku Obywateli Rosji. Idee, które razem sformułowaliśmy głęboko przenikają w serca Rosjan, niezależnie od tego w jakim geograficznym punkcie żyją.

Informacje o tym co się stało z Kaddafim przekazali mi ludzie którzy, oględnie mówiąc, znajdowali się tam gdzie Kaddafi. To rosyjscy obywatele, którzy uważają za ważne i perspektywiczne to co my robimy i chcą nas wspierać wszelkimi dostępnymi dla siebie sposobami.

Tak więc informacja pochodziła z zaufanego źródła i wiadomo na 100%, że Kaddafi został zabity. Nie został tak po prostu zabity. Kaddafi dostał się do niewoli, potem ŻYWEMU ODCIĘLI STOPY i w niebywale bestialski sposób znęcali się. Ten świadomy akt obliczony był na zastraszenie tych, którzy sprzeciwiają się Porządkowi pragnącemu zapanować nad Światem. Dlatego napłynęły takie dziwne fotografie z miejsca śmierci Kaddafiego; najpierw pokazali go żywego, a potem zdjęcia które wielu ludzi postrzegło jako fałszywki. Nie można go było pokazać w stanie w jakim się znajdował. Potem jego ciało gdzieś wywieziono i odcięte części ciała „przyszyli”.

Ale że śladów zezwierzęcenia nie da się skutecznie ukryć, dlatego ciało Kaddafiego nigdy nie będzie wydane plemieniu (zgodnie z obyczajem). Ciało wystawiono na pokaz w odzieży, która skrywa te ślady.

My protestowaliśmy przeciwko temu co się działo w Libii, teraz widzicie skutki tego co zaszło. To nie tylko operacja NATO, ale akcja brytyjskiego wywiadu, który dał Kaddafiemu korytarz do wyjścia z Syrtu. Kiedy on posłużył się tym korytarzem nastąpił atak lotniczy i żywego Kaddafiego wzięto do niewoli. Obecność tzw. „powstańców” w okolicy zbombardowanej kolumny, wskazuje na to, że nie był to zwyczajny atak na jakąś przypadkową kolumnę. Kaddafi myślał, że „kupił” u „powstańców” wyjście z Syrtu, przy czym on wychodził stamtąd nie jako zwyciężony, ale jako zwycięzca, „powstańcy” po raz kolejny zostali odparci od miasta. Kaddafi chciał wyjść z miasta aby zająć się innymi operacjami przeciwko okupantom. Angielski wywiad go oszukał, wzięli od syna (Kaddafiego) pieniądze, obiecali, że „powstańcy” zgłoszą kolumnę jako swoją. Kiedy kolumna się ruszyła, zaatakowano ją w miejscu gdzie czekali już „powstańcy”, którzy bestialsko zabili Kaddafiego. Zwróćcie uwagę, że to co wczoraj powiedział syn Kaddafiego, jeśli wiecie że Kaddafiemu obcięto stopy, w pełni zrozumiecie co miał na myśli mówiąc: „Teraz ludzie w Syrii, Chinach, Rosji, ich przywódcy, powinni zwrócić uwagę na to co się stalo. bo dla nich to jest sygnał”.

To sygnał. Kaddafiego świadomie zabijali po bestialsku, żeby pokazać co czeka tych, którzy przez pół roku śmią sprzeciwiać się Światowym Kulisom. Mówiąc krótko, to miała być lekcja dla wszystkich, ale efekty będą odwrotne.

Jak to można skomentować? Nie sądzę by Starikow fantazjował. Źródła, na które się powołuje, to prawdopodobnie rosyjski wywiad i rodzina Kaddafiego. Nagrania torturowanego Kaddafiego, które widzieliśmy, były oczywistą fikcją – widać to było po udawanym zachowaniu „powstańców”, ale także po bezsensownym ruchu kamery. Ta fikcja stworzona przez odpowiednie wydziały d.s. dezinformacji, wskazuje na udział czynników rządowych w bestialskim morderstwie i tym, że zostało ono zaplanowane, a nie jest tylko odwetem „powstańców”.

Pojmany przywódca libijski był jeńcem wojennym i to z nim zrobiono jest zbrodnią wojenną. Jej ciężar spada na NATO i wojska krajów, które uczestniczyły w tej bezprawnej agresji na Libię.

Rodzaj okaleczenia jaki zadano Kaddafiemu przypomina to co zrobiono z półtora milionem Ormian na początku XX wieku. jak pisze Jack Manuealian, cytując „Głosy Szatana” Davida Pidcocka i Texe Marrsa:

>> David Pidcock pisze, że „Konstantynopol wpadł bez oddania jednego strzału w ręce armii liczącej 70,000 – 80,000 masońskich okultystyczych Żydów. W ciągu 6 lat rewolucji 1908 Młodych Turków w 1908, i po upadku Konstantynopola, zgodnie z planami rozpoczęła się I Wojna Światowa. W ciągu tej wojny półtora miliona Ormian żyjących w Turcji i kolejne pół miliona innego pochodzenia tureckich Chrześcijan, zostało w barbarzyński sposób zamordowanych – znane jest to pod nazwą Pierwszego Ludobójstwa XX wieku.”
Jednakże David nie ma racji twierdząc, że wszyscy Żydzi z Salonik brali udział w przejęciu Konstantynopola, byli to tylko niektórzy Żydzi, większość było Niewinnych. Ruch Młodych Turków na początku miał w sobie Greków i Ormian (…).

Texe Marrs w artykule „Morze Krwi” pisze, że w 1908 roku „Masońscy żydowscy socjaliści obalili islamski rząd osmański (Ottoman) i rozpoczęli ludobójczą rzeź dwóch milionów Ormian chrześcijańskich. „Brygady rzeźnicze” złożone z kryminalistów poobcinały ręce tak wielu Chrześcijan, że jak donosił konsul brytyjski:

„te ręce ułożone koło siebie, mogłyby utworzyć drogę (highway)”.

Texe Marrs pisze też, że „Jedna z obciętych rąk ormiańskiej kobiety była wysuszona i trzymana jako pamiątkę i talizman przez żydowskiego masona w Salonikach”.<<

Jack Manuealian dodaje, że te wysuszone ręce były odpowiednio spreparowane z użyciem octu winnego o przypraw, stąd czarny kolor. Trzymane były nie jako pamiątki, ale jako talizmany do czarnej magii oraz do rzucania klątw.

Ci ludzie nadal rządzą Turcją, ale nie tylko. Musimy sobie zdać sprawę z jakiego typu zagrożeniem mamy do czynienia. Kaddafiego zamordowali satanistyczni okultyści – którzy jednocześnie realizują ideę Światowego Syjonu. Stopy Kaddafiego są już zapewne talizmanem w satanistycznych klątwach.

Ci tzw. „Brytyjczycy”, którzy oszukali Kaddafiego, są dokładnie tymi samymi „Brytyjczykami”, którzy w satanistyczny sposób zamordowali gen. Sikorskiego, a potem zrzucili winę na Rosjan. Sprawa wyszła dopiero niedawno, jednak nadal nie wiemy jaką śmiercią zginął gen. Sikorski.

Sądzę, że podobnie – z rytualnym zabójstwem, mamy do czynienia w przypadku Katynia i Mordu Smoleńskiego.

Sądzę też, że stoją za tym ci sami ludzie – w przypadku Katynia wskazują na to rytualne strzały w tył głowy. Ci ludzie byli też mocodawcami Hitlera i Lenina.
Tzw. „Imperium Brytyjskie”, o którym mówi Lyndon La Rouche jest rzeczywistym zagrożeniem dla świata, dlatego tak ważna jest wygrana Jednej Rosji i Putina w Rosji, którzy wiedzą już dokładnie z jakim wrogiem mamy do czynienia.

Materiały:

Jane Book free of charge as time is running out. Jane oferuje ksiazkę za darmo dla tych, co do niej napiszą e-mail. Oczywiście dobrze byłoby gdyby te osoby wpłaciły niewielką sumę na jej konto lub Paypal wspomagającą pracę Jane. Pisze ona obecnie dodatek, gdyż sytuacja w Europie wymyka się spod kontroli i niedługo może dojść do tragedii. Dlatego tak ważne jest by jak najwięcej ludzi wiedziało co się naprawdę dzieje.

Książka jest dostępna tylko po angielsku. W tej sprawie można pisać na e-mail:

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.