Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > Matthew Tyrmand – następna koczownicza wydmuszka

Matthew Tyrmand – następna koczownicza wydmuszka

Matthew Tyrmand, to klasyczny przykład wgryzania się koczownika w środowisko Gojów niezadowolonych z władzy. Przykład o tyle niebezpieczny, bo może trafić na podatny grunt wśród ludzi nieświadomych niebezpieczeństwa żydowskiego i zarazem zdesperowanych za sprawą rządów polskojęzycznej okrągłostołowej politycznej mafii. Spójrzmy na notowania reżimu tfuska, padają na łeb, na szyję. Są najniższe, jak zgodnie przyznają mainstreamowe media masowej manipulacji, od początku zdobycia władzy przez PO. W takich warunkach mnożą się na pęczki co rusz to nowe żydowskie wydmuszki których zadaniem jest ogłupiać Polaków i wywieść ich kolejny raz w pole. I jedną z takich żydowskich wydmuszek jest właśnie Matthew Tyrmand. Podobnie jak tzw. „Ruch Oburzonych”, Matthew, „nasz” superbohater, został już wypromowany przez mainstream i zaistniał w podświadomości tysięcy Polaków. Jak czytam na Onecie, Matthew to:

ekonomista i syn pisarza Leopolda Tyrmanda, opublikował w serwisie YouTube film, w którym zachęca do sprzeciwu wobec „bolszewickiej polityki” polskiego rządu. Jednocześnie udziela swojego poparcia Jarosławowi Gowinowi. Tyrmand apeluje również o udział w proteście przeciwko nacjonalizacji pieniędzy zgromadzonych w OFE.
http://wiadomosci.onet.pl/kraj/matthew-tyrmand-wspiera-gowina-podjal-walke-z-bolszewicka-polityka-rzadu-tuska/q7e0y

a
Choć młody Matthew uważa się za „Amerykanina polskiego pochodzenia', jego ojciec Leopold Tyrmand, jak informuje nas wikipedia, urodził się w zasymilowanej rodzinie żydowskiej. Dziadek ze strony ojca, Zelman Tyrmand, był członkiem zarządu warszawskiej synagogi Nożyków. Ojciec, Mieczysław Tyrmand, miał hurtownię skór. Matką Tyrmanda była Maryla Oliwenstein.

To rzeczywiście wyjaśnia „sentyment” „Amerykanina polskiego pochodzenia” do Polski i jego niecodzienną troskę o los tutejszej „demokracji”. Chciałoby się rzec: Boże, chroń nas od takich przyjaciół, ale ochronić się przed nimi musimy sami. Szczególnie kiedy wszystkie okrągłostołowe polityczne mafie działają na Polaków niczym płachta na byka i przez ostatnie laty koczownicy dwoją się i troją w celu tworzenia przyszłych „alternatyw”.

Rechot historii: żyd – Matthew Tyrmand, chce nas uchronić przed „bolszewizmem”

a303

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.