Strona główna > NWO > Matka Natura neguje zbrodnicze kłamstwo

Matka Natura neguje zbrodnicze kłamstwo

global warming

global-warming-pornMatka Natura kolejny raz dowodzi, że jest całkowicie odporna na propagandę pachołków rządu światowego. Mamy światowe oziębienie zamiast „global Warming”. Nawrót rekordowej wielkości pokrywy lodowej w Arktyce, która zwiększyła się o 60% w ciągu roku.

Chłodne lato w Arktyce skończyło się tym, że prawie milion mil kwadratowych oceanu zostało pokrytych lodem, to obszar większy o 60 % niż zanotowano w tym samym czasie w ubiegłym roku.

Nawrót z rekordowo niskiego poziomu z roku 2012 stanowi jaskrawy kontrast dla informacji BBC sprzed 6 lat, jakie poinformowało, że globalne ocieplenie doprowadzi Arktykę do tego, że w lecie 2013 r., nie będzie na niej w ogóle pokrywy lodowej.

Zamiast tego, na wiele dni przed corocznym jesiennym zamrożeniem, wynikającym z cyklu naturalnego, latem w Arktyce była trwała pokrywa lodowa o powierzchni ponad połowy wielkości Europy, jaka już rozciąga się od wysp kanadyjskich aż do północnych wybrzeży Rosji.

Northwest Passage z Atlantyku na Pacyfik pozostał zablokowany stałym lodem przez cały rok. Ponad 20 jachtów, jakie miały plany żeglowania tym przejściem, zostało uwięzionych w lodzie, a statek wycieczkowy, który podjął próbę przepłynięcia tej trasy, został zmuszony do odwrotu.

Niektórzy znani naukowcy uważają teraz, że świat zmierza do okresu ochłodzenia, jakie nie skończy się przed upływem połowy tego wieku – a proces ten wystawi wszelkie prognozy komputerowe, jakimi posługują się piewcy „global Warming”, o nieubłaganej katastrofie wskutek ocieplenia, jako coś, co jest niebezpiecznie kłamliwą propagandą.

 article-2415191-1BAED5FF000005DC-408_638x431

W ogóle nie będzie lodu! BBC prorokowało chaos w 2007 roku.

 MoS2 Template Master

Zdjęcia NASA

I to w zasadzie mówi samo za siebie na temat żydowskiej akcji propagandowej p.t. „globalne ocieplenie”, czyli golimy Gojów do zera opowiadaniem bajek z podręcznika hasbary.

źródło: http://www.dailymail.co.uk/news/article-2415191/Global-cooling-Arctic-ice-caps-grows-60-global-warming-predictions.html

przygotował: stophasbara

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *