Strona główna > NWO > Apokalipsa > Matka Boża o planie ONZ – tyranii jednego rządu światowego

Matka Boża o planie ONZ – tyranii jednego rządu światowego

„Ośmiornica zła, międzynarodowy spisek złego, ma za szefa Wielkiego Mistrza. Nie mogę teraz, Moje dzieci, ujawniać całości porządku sukcesji tych, którzy chcą zniewolić wasz świat”.

– Matka Boża do Veronica Lueken 26.05.1976

KU NIEWOLI
„O Moje dzieci, rozpoznajcie, powtarzam, znaki czasów. Szybko oddajecie się w niewolę. Wasz rząd i rządy świata teraz niemal w pełni kontrolują agentów z piekła”.                                                         – Matka Boża do Veronica Lueken 25.07.1977

„Wasz kraj musi odesłać ze swoich brzegów koalicję ONZ… Muszę was ostrzec teraz, jako wasza Matka, że musicie wyjść z tego zgromadzenia światowych kościołów. Mój Syn dał wam swój prawdziwy Kościół na ziemi. Wszyscy inni go opuścili, gdyż nie mogli przestrzegać zasady. W proteście odrzucili prawdę”.                                                         – Matka Boża do  Veronica Lueken 13.09.1875

 

David Martin

 

Niewątpliwie globaliści żałują, że prezydenta Trumpa zaproszono na 72 Zgromadzenie Ogólne ONZ 19 września, gdyż to umożliwiło mu powiedzieć o rzeczach, z którymi ONZ walczyła od samego początku, a mianowicie koalicji „niezależnych krajów” przeciwstawiających się globalnemu despotyzmowi. I choć niektórzy będą twierdzić, że ONZ ma konserwatywne grupy działające na zewnętrznych obwodach, to tylko robi się jako przykrywkę by nadać organizacji aurę pokoju i demokracji.

 

Prawda jest taka, że ONZ nigdy nie była o pokoju, a o wojnie z pokojem, co pokazała zwłaszcza swoim krwiożerczym dążeniem do aborcji i przeciwko życiu. Prawdziwa zgoda między narodami musi opierać się na przykazaniach Chrystusa, a nie lucyferiańskich  zasadach masonerii i iluminatów, a władze ONZ składają się z członków tajnych organizacji iluminatów uczestniczących w czarnej magii i satanistycznych czarnych mszach. To ci iluminaccy wielcy mistrzowie założyli ONZ 26.06.1945, w celu zniewolenia narodów pod międzynarodowym rządem jednego świata.

Ale to nie wydarzyło się z dnia na dzień. Kult wielkich mistrzów iluminatów sięga czasów faryzeuszy z ich uprawianiem magii i mordem Chrystusa. Spisaną wersją tradycji faryzejskiej jest Talmud, napisany przez potomków faryzeuszy, który jest kręgosłupem nowoczesnego judaizmu, i najbardziej nienawistnymi i pornograficznymi obelgami obrzucający Jezusa Chrystusa, nawet skazując Go na gotowanie się w Jego ekskrementach w piekle.

Talmudyczny kult przez wieki był głównym prześladowcą religii, choć wcześniej nie był znany pod żadną inną nazwą niż „pogański” albo „niewierzący”. Nazwy „Iluminati” oznaczającej „nosiciela światła” pierwszy raz użyła w XV wieku niemiecka sekta uważająca się za posiadacza „światła” Lucyfera.

W 1776 ruch ten stał się bardziej rozbudowany przez założenie Iluminatów w Niemczech przez Adama Weishaupta, żydowskiego filozofa i talmudystę. On rzekomo nawrócił się i został księdzem w zakonie Jezuitów, ale po wyrzuceniu go zapałał zaciekłą nienawiścią do Boga i Kościoła Rzymskokatolickiego, i dlatego postanowił założyć światowy system wojujący z Chrystusem i żeby ujarzmić narody świata pod władzą rządu światowego kierowanego przez małą elitę finansową.

 

Tymczasem Mayer Amschal z bankierskiej dynastii Rothschild poszukiwał sposobu ustanowienia światowej kontroli poprzez swoje imperium finansowe, sam będąc talmudystą. Wiedział, że żeby odniósł sukces ze swoim mrocznym imperium, musiał zostać zniszczony Kościół Katolicki z jego oświecającą siłą. W 1773 spotkał Weishaupta, i widząc jego złowrogie ambicje, zatrudnił go do sformułowania systemu, który rozwinąłby jego własne aspiracje, i obiecał finansowe wsparcie dla wojny Weishaupta z religią.

 

Tak więc narodzili się iluminaci, którzy od tego momentu nieustannie pracowali by zastąpić zinstytucjonalizowany Ład Boży swoim. Wtedy iluminaci stali się fundamentem wszystkich ruchów anarchicznych, w tym rewolucji francuskiej 1789 i bolszewickiej 1917 w Rosji, którą finansowali Jacob Schiff i Rothschilds w Nowym Jorku. Ten talmudyczny kult później zorganizuje wojnę z chrześcijaństwem poprzez światową siedzibę w Nowym Jorku – ONZ – finałowy establishment który omówimy wkrótce.

 

Iluminaci polegają na tajemniczości by osiągnąć korzyści. Kiedy pewni ludzie zaczęli poznawać ich tajemnicę w latach 1800, członkowie uznali za konieczne kamuflować swoje istnienie by się nie ujawniać opinii publicznej, więc zaczęli działać pod innymi nazwami w różnych częściach świata. Dlatego powstała Rada Stosunków Międzynarodowych / CFR. Założona w 1921, CFR to nic więcej niż północno-amerykańska filia iluminatów.

Admirał Chester Ward, były Judge Advocate Marynarki USA, był szeregowym członkiem CFR przez 16 lat zanim zrezygnował ze wstrętem. Powiedział: „Głównym celem CFR jest promowanie rozbrojenia suwerenności i niezależności narodowej Ameryki, i umieszczenie jej pod wszechmocnym rządem jednego świata”.

 

Przemyśl też ten cytat nieżyjącego przewodniczącego CFR Davida Rockefellera: „Niektórzy nawet uważają, że jesteśmy częścią tajnej kabały działającej wbrew najlepszym interesom USA, nazywając moją rodzinę i mnie ‚internacjonalistami’ i spiskującymi z innymi na świecie w budowaniu bardziej zintegrowanej struktury politycznej i gospodarczej – jednego świata. Jeśli taki jest zarzut, jestem winien, i dumny z tego”. (Memoirs, s. 405, 2002)

 

Ta sama kabała dzisiaj pracuje nad doprowadzeniem narodów do kolizji poprzez swoją fortecę polityczną w Nowym Jorku, podobnie jak podsyca zagrożenia nuklearne Kim Dżong-una, ponieważ planem globalnych architektów ONZ jest stworzenie globalnego stanu wyjątkowego, co da im pretekst do wkroczenia i zaoferowania „rozwiązania” pokoju na świecie. W tym sprawdza się powiedzenie: tworzą problem żeby mogli się odwrócić i go ‚rozwiązać’.

Widzieliśmy tę metodę zastosowaną pod koniec II wojny światowej. Członkowie CFR powiedzieli prezydentowi Trumanowi, że Japończycy nie skapitulowali żeby przekonać go, że konieczna była ingerencja nuklearna, a faktycznie Japończycy poddali się bez sprzeciwu 6 miesięcy wcześniej. Był plan wykreowania światowego terroru żeby wyniszczone wojną kraje przyjęły ideę światowej organizacji pokojowej. Dlatego nie było przypadkiem rzucenie bomb atomowych na Hiroszimę i Nagasaki tylko 2.5 miesiąca przed uprawomocnieniem ONZ 24.10.1945. [https://piotrbein.wordpress.com/2013/08 … ti-psy-op/]

To uprawomocnienie ONZ było kulminacją lat planowania przez CFR, która zdobyła de facto kontrolę naszej polityki zagranicznej za Roosevelta. Natychmiast po wejściu Ameryki do II wojny światowej, CFR planowała światową organizację światowego zarządzania „pokojem”, i pod nazwą Nieformalnej Grupy Programowej zaczęła szkicować plan dla ONZ, który przedstawiła FDR. (Globalna tyrania… krok po kroku / Global Tyranny… Step by Step – 03)

 

Ta sama klika CFR teraz kontroluje ONZ, i pod przykrywką pokoju teraz chcą oddać Amerykę pod bezbożny rząd jednego  świata, żebyśmy mogli zrozumieć oświadczenie Trumpa przed Zgromadzeniem Ogólnym ONZ: „Musimy pokonać wrogów ludzkości”, odnosząc się też do majowej wizji Trumpa o „przyszłości wspólnej godności i pokoju dla narodów tej wspaniałej ziemi”, aby uzyskać poparcie całego świata dla jego planu dotyczącego „niezależnych narodów”,  a nie wykorzystywanych przez globalistów z ONZ do zdobycia światowego poparcia dla ich planu komunistycznego rządu jednego świata.

https://www.tldm.org/news35/the-un-plan-for-a-tyrannical-one-world-government.htm

tłumaczenie: Ola Gordon

2 thoughts on “Matka Boża o planie ONZ – tyranii jednego rządu światowego

  1. Nie należy słuchać tych objawień tzw matki boskiej bo to są informacje demoniczne. Tylko Biblia jest prawdziwa i zawarte w niej proroctwa.
    Nie dawajcie się manipulować duchowi o nazwie matka boska vel Ishtar vel Astarte. Tylko Boga należy słuchać. Skoro Bóg nie przekazał nam jakiejś informacji to znaczy że nie jest ona dla nas istotna.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *