Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > Masowe przygotowania do „cyber-ataku”

Masowe przygotowania do „cyber-ataku”

False flag z GridEX II

GRID-articleLargeWiele danych wskazuje na masowe przygotowania do ustawienia operacji false flag na terenie Ameryki Płn. Pod pozorem „ćwiczeń” z zakresu cyber-ataku wymierzonego w słaby punkt amerykańskiej infrastruktury, może dojść do prawdziwego uruchomienia obozów FEMA wraz ze wszystkimi konsekwencjami (szczepienia, czipy RFID, znakowanie ludzi, itp.). Judeo-szatański system wydaje się być do tego dobrze przygotowany.

Uwaga: przygotuj się już teraz na ćwiczenia GRID EX II w dniu 13 listopada 2013 r.

Internet wręcz buzuje informacjami o zaplanowanych na listopad ćwiczeniach w zakresie symulacji cyber-ataku pod nazwą GridEX II, jakie mają spowodować zamknięcie sieci elektrycznej w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i Meksyku.

Tysiące pracowników technicznych, agentów FBI, ekspertów od antyterroryzmu, z agencji rządowych oraz ponad 150 przedsiębiorstw prywatnych jest zaangażowanych w przygotowania do przeprowadzenia tej symulacji w listopadzie.

Waszyngton – sieć energetyczna, jak opisują ją eksperci rządowi i prywatni, stanowi piętę achillesową (dosłownie w tekście „szczękę ze szkła” – przypis) amerykańskiego przemysłu. Jeżeli przeciwnik wymierzy w nią nokautujący cios, obawiają się oni, że to może doprowadzić do pokrycia ciemnością rozległych obszarów kontynentu na kilka tygodni. Doprowadzi też do przerwania dostaw wody, benzyny, oleju napędowego i świeżej żywności, wyłączy komunikację oraz stworzy stan zakłóceń w skali, jakiej przedsmak mieliśmy podczas huraganu Sandy czy ataków z 11 września„.

Ćwiczenia zostały opisane jako praktyczne przygotowania kryzysowe do czegoś, czego prawdziwa sieć energetyczna nigdy nie doświadczyła. GridEX II będą się koncentrować na tym, jak rząd zareaguje, jeśli dojdzie do zniszczenia sieci elektrycznej, a łańcuch dostaw żywności zostanie przerwany.

To video na youtube pokazuje doniesienie CNN na temat ćwiczeń Homeland Security w zakresie cyber-ataku sprzed trzech lat. To wyraźnie ma na celu zaprojektowane wzbudzenie przerażenia wszystkich istot żywych (widzów) w celu zdobycia ich zgody na współpracę dającą rządowi możliwość pełnej kontroli nad internetem.

Ćwiczenia Homeland Security na wypadek „cyber-ataku”

http://www.youtube.com/watch?v=3qHwkT_7Zgs

Uwaga: swoje przygotowania do GRID EX II zacznij już teraz

Po przejściu na emeryturę sekretarz Homeland Security, Janet Napolitano, w pożegnalnym speechu wygłosiła swoje uwagi w klubie the National Press Club w Waszyngtonie, i wysłała ostrzeżenie swemu następcy na tym stanowisku o: „nadchodzącym masowym i poważnym w skutkach cyber-ataku na Amerykę i przed klęską żywiołową – jakiej naród nigdy dotąd nie widział – jaka prawdopodobnie również nadchodzi„.

Czy GridEX II będzie kolejną operacją false flag? Wiemy, że „pozorowane” ćwiczenia Homeland Security towarzyszyły „prawdziwym” katastrofom, jak 9/11 i bomby podczas Boston Marathon. Czy podczas planowanych „ćwiczeń” dojdzie jednocześnie do prawdziwego cyber-ataku, o jaki zostanie obwiniony wróg narodowy, o włamanie się do baz danych wywiadowczych agencji i ich kradzieży/uszkodzenia, gdy w rzeczywistości będzie to atak od wewnątrz, atak fałszywej flagi?

Inscenizacja prawdziwego cyber-ataku w tym samym czasie, gdy odbywać się będą listopadowe „ćwiczenia” co do bezpieczeństwa sieci energetycznej, nie powinna być zaskoczeniem. Gdyby oni naprawdę byli tak bardzo zaniepokojeni stanem sieci energetycznych, to wcześniej stworzyliby kopie zapasowe w postaci ratunkowych sieci prywatnych. Im chodzi o przejęcie pełnej kontroli nad telefonią i pocztą elektroniczną.

Symulacja „uwalenia” sieci ma podobno skupić się na ćwiczeniach z zakresu ataków fizycznych i cyber-ataków. Przestarzały system sieci elektrycznych w Stanach Zjednoczonych jest jednym z najbardziej zaniedbanych fragmentów infrastruktury. Komisja EMP, utworzona przez Kongres, opublikowała w 2008 r. raport wzywający do zwiększenia wysiłków w sferze planowania i badań oraz gromadzenia potrzebnych elementów naprawczych tej sieci.

„Nowa sieć energetyczna” – raport ujawnia bardzo groźne luki w systemie

New Power Grid “Report Card” Reveal Dangerous Vulnerabilities

Projekt the Shield Act, jaki został zablokowany w Kongresie, jest pierwszym poważnym aktem prawnym od wielu lat, który próbuje rozwiązać problem podatności sieci elektroenergetycznej na różne niebezpieczeństwa. Ostatnio pojawił się raport fachowców z American Society of Civil Engineers (ASCE), który przyznał sieci energetycznej w USA status „D+” podczas klasyfikacji różnych elementów infrastruktury i usług publicznych.

New Power Grid “Report Card” Reveal Dangerous Vulnerabilities

Zaledwie jednokrotna inwestycja 2 mld $ – czyli mniej niż łączny koszt wyborów prezydenckich z 2012 r. – zapewniłby naszej krajowej sieci elektrycznej niezawodną ochronę. Jednak Kongres nie uchwalił Shield Act”.

EMP, Congress & The SHIELD Act **Exclusive**

Elektrownie i linie przesyłowe

New York Times doniósł, że eksperci nazywają sieć energetyczną w Ameryce „piętą achillesową”. Nawet wojsko dostaje 99 % swojego zapotrzebowania na energię w ten sam sposób, co każdy obywatel mocy, od komercyjnie działających firm.

„Jeżeli przeciwnik (np. nasz własny rząd) wymierzy w nią nokautujący cios, [specjaliści] obawiają się, że to może doprowadzić do pokrycia ciemnością rozległych obszarów kontynentu na kilka tygodni. Doprowadzi też do przerwania dostaw wody, benzyny, oleju napędowego i świeżej żywności, wyłączy komunikację oraz stworzy stan zakłóceń w skali, jakiej przedsmak mieliśmy podczas huraganu Sandy czy ataków z 11 września”, prorokuje The Times.

A co się stanie, jeśli zamknięta sieć nie zostanie zrestartowana?

Podczas poprzednich ćwiczeń, scenariusz „zakładał”, że system po zamknięciu będzie uruchomiony ponownie w stosunkowo szybkim czasie po „ataku”. Obecne ćwiczenie zakłada, że to będzie trwało znacznie dłużej. O il dłużej? Dni? Miesiące?

Dlaczego oni wyłączają sieć w przededniu zimy, kiedy temperatura spada poniżej zera, a większość mieszkańców USA i Kanady jest zależna od źródła ciepła z sieci?

Brak żywności i ciepła?

W przypadku awarii (zamknięcia) sieci energetycznej, gdy nie uruchomi się ona ponownie, dojdzie do braku dostaw energii elektrycznej i żywności, a będzie to zaledwie pierwsza fala problemów, przed którymi stoi naród amerykański. Policja może mieć poważne problemy z wybuchem zamieszek i niepokojów społecznych. Oczywiście nie będzie również żadnego elektrycznego ogrzewania lub chłodzenia, co z łatwością może doprowadzić do wielu zgonów.

Raport z 2012 r. Narodowej Akademii Nauk (National Academy of Science) mówi, że terroryści (z rządu) mogą sparaliżować naród poprzez uszkodzenie lub zniszczenie trudno wymienialnych podzespołów, z których wiele nie jest już nawet produkowane w Stanach Zjednoczonych.

Szczególne zaniepokojenie budzą gigantyczne transformatory, zbudowane na zamówienie, aby zwiększać napięcie sieciowe energii elektrycznej do poziomów dopasowanych do masowego przesyłu, a następnie zmniejszać napięcie w celu jej dystrybucji do poszczególnych klientów”. „…wymiana ich może potrwać wiele miesięcy„, napisał The Times w podsumowaniu raportu.

czytaj również:

Ostrzeżenie przed katastrofą

Do czego szykuje się FEMA?

źródło: http://helpfreetheearth.com/news891_grid.html

przygotował: stophasbara

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.