Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > „Masowa sterylizacja” przy użyciu szczepionki przeciw tężcowi

„Masowa sterylizacja” przy użyciu szczepionki przeciw tężcowi

Kenijscy lekarze podczas badań znaleźli czynnik działający przeciw płodności, jaki został umieszczony w szczepionce na tężec rozprowadzanej w Afryce w ramach programu ONZ.

a

Wg źródła informacyjnego, Katolickie Stowarzyszenie Lekarzy Kenii wytacza oskarżenie przeciwko UNICEF i WHO o dokonanie z premedytacją masowej sterylizacji milionów dziewcząt i kobiet pod przykrywką programu szczepień anty-tężcowych, jaki sponsorowany był również przez kenijski rząd.

Rząd kenijski zaprzecza, żeby coś było nie tak z tą szczepionką i mówi, że jest ona całkowicie bezpieczna.

Katolickie Stowarzyszenie Lekarzy Kenii ma jednak dowody przeciwne, jakie uzyskało poprzez pobranie sześciu różnych próbek szczepionki na tężec z różnych miejsc w Kenii, jakie następnie zostały wysłane do niezależnego laboratorium w Republice Południowej Afryki celem przeprowadzenia ich testów.

Wyniki potwierdziły ich najgorsze obawy: wszystkie sześć próbek miały wynik dodatni na obecność antygenu HCG. Antygen HCG jest używany w szczepionkach przeciw płodności, ale okazało się, że jest obecny również w szczepionkach przeciw tężcowi, jakie są aplikowane dziewczętom i kobietom w wieku rozrodczym. Dr Ngare, rzecznik Stowarzyszenia, stwierdził w biuletynie wydanym 04 listopada:

„To potwierdza nasze najgorsze obawy: że ta kampania WHO nie ma na celu likwidacji zarodków tężca, ale chodzi w niej o dobrze skoordynowaną akcję masowej sterylizacji ludności przy użyciu sprawdzonych metod, jaką jest ta szczepionka na regulację płodności.

Dowód został przedstawiony Ministerstwu Zdrowia zanim rozpoczęto trzecią rundę immunizacji, ale został przez nich zignorowany”.

Źródło: https://www.lifesitenews.com/news/a-mass-sterilization-exercise-kenyan-doctors-find-anti-fertility-agent-in-u

Dr Ngare wyjaśnił kilka powodów na temat programu powszechnych szczepień przeciwko tężcowi w Kenii, jakie spowodowały, że lekarze nabrali podejrzeń:

Dr Ngare powiedział LifeSiteNews, że wiele rzeczy zaalarmowało lekarzy w oddalonych od siebie ośrodkach systemu medycznego Stowarzyszenia, składającego się z 54 szpitali, 83 ośrodków zdrowia oraz 17 szkół medycznych i pielęgniarskich. Że cała ta kampania szczepień przeciw tężcowi może potajemnie służyć działaniom przeciw płodności.

Istotne podejrzenia wzbudził fakt, że kampania obowiązkowo zawiera bezprecedensową ilość pięciu „szpryc” w ciągu dwóch lat oraz to, że jest stosowana wyłącznie wobec kobiet w wieku rozrodczym, a także zasadnicze pytanie – dlaczego jest prowadzone bez zwyczajnych fanfar reklamowych rządu?

„Zazwyczaj taki program to trzy serie zastrzyków w ciągu dwóch do trzech lat, dajemy je każdemu, kto zgłosi się do kliniki z otwartą raną, mężczyznom, kobietom i dzieciom”,  powiedział Dr Ngare.

Ale ten program to obowiązkowy system pięciu szczepień, co jest najbardziej niepokojące. „Jedyny przypadek, aby szczepienie przeciw tężcowi zostało podane w pięciu dawkach ma miejsce teraz, gdy jest ono stosowane jako nośnik regulacji płodności w szczepionkach zawierających hormon HCG, opracowanej przez WHO w 1992 r.”

Źródło: jak wyżej

UNICEF: Historia wykorzystywania katastrof naturalnych do masowych szczepień

Należy zauważyć, że UNICEF i WHO rozprowadzają te szczepionki za darmo, i że istnieją zachęty finansowe dla rządu Kenii, aby wziął udział w tych programach. Gdy środków z ONZ nie wystarczy na zakup rocznych przydziałów szczepionek, wówczas wkracza organizacja założona i finansowana przez Bill and Melinda Gates Foundation, GAVI, jaka zapewnia dodatkowe fundusze dla wielu tych programów szczepień w krajach ubogich. (Patrz np: Bill & Melinda Gates Foundation Vaccine Empire on Trial in India.)

http://healthimpactnews.com/2014/bill-melinda-gates-foundation-vaccine-empire-on-trial-in-india/

Ponadto, nie było żadnego wybuchu epidemii tężca w Kenii, zauważono tylko „zagrożenie” tężcem z powodu warunków zaistniałych po lokalnych powodziach.

Te lokalne katastrofy naturalne są bardzo częstym powodem, gdy UNICEF w biedniejszych krajach wchodzi ze swymi bezpłatnymi szczepionkami, aby rozpocząć programy szczepień masowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *