Strona główna > NWO > Masoński Iran

Masoński Iran

parlament iranu

1Masoński Iran to fakt. Ten fakt może być szokującym odkryciem dla wielu osób, które uwierzyły w pozorną „strategię napięcia”, pobrzękiwanie szabelką, ostrą retorykę. Iran to element NWO, a jego ludność jest tak samo pod okupacją, jak mieszkańcy Polski. Minimum słów, maximum obrazów.

Nie ma, a też być nie może, jakiejkolwiek wątpliwości, że żydowska Brać wzrasta do najwyższych urzędów, czy to w Craft, czy też w Royal Arch Masonry; było to bowiem powszechnie przyjęte i ogłoszone przez zakon, aby stosować dobrze znany aksjomat pomiędzy nami, iż „judaizm to masoneria, a masoneria to judaizm”.

33

Jewish Chronicle (Londyn), 20 grudnia 1867, str.7

Masońskie symbole można znaleźć w całym Iranie. Gdyby to był jakiś słabiutki arabski kraj, de facto znajdujący się w łapach Zachodu, to może udałoby się znaleźć na to jakieś usprawiedliwienie. Ale jest to państwo, które nazywa siebie „jedynym” islamskim rządem na ziemi, jedynym rządem, jaki nie jest własnością Zachodu.

Czy kasta szyickich ajatollahów Iranu, którzy dosłownie rządzą tym krajem jest tak naprawdę własnością Zachodu, czy nie, nie ma raczej żadnego znaczenia. Bowiem są oni lojalni względem swego żydowskiego dziedzictwa, mimo „anty-syjonistycznych” zaklęć i i pustej retoryki przeciwko izrahellowi.

W tradycji wewnętrznego rozłamu w islamie na dwa główne odłamy, sunnitów i szyitów, twórcy szyityzmu wywodzą się od Abdullaha Ibn Saba, żyda z Jemenu, na półwyspie Arabskim, który w VII wieku osiedlił się w Medinie i przechrzcił na islam. Z historycznego punktu widzenia, należy przypomnieć, że jedność islamu zachwiała się wskutek walk wewnętrznych, w wyniku których prawowity następca Mahometa, Ali został zamordowany, a władza nad islamem dostała się w ręce ludzi, którzy nie zostali powszechnie uznani za prawowitych następców proroka. Głównym oponentem stał się Ibn Saba, który ogłosił, że Ali nie zginął, lecz żyje i powróci na ziemię jako „dwunasty imam”. To stworzyło radykalny rozłam w islamie i spowodowało z czasem powstanie szyityzmu, gdzie „tajniki” powrotu Alego na ziemię znają tylko imamowie szyiccy, którzy czasowo zastępują go pełniąc władzę świecką i duchową.

wikipedia

http://www.jewishencyclopedia.com/articles/189-abdallah-ibn-saba

Potomkowie żyda, Ibn Saba, to Rafidah, którzy z upływem czasu uformowali szeregi władzy duchowej szyityzmu, a po Rewolucji Irańskiej w 1979 r. uzyskali pełnię władzy nad Iranem. Prawdziwe oblicze Rafidyckiego Iranu jest pełne symboli masońskich. Nowy parlament Iranu:

2

Podobno żydowska populacja w Iranie liczy sobie do 40 tysięcy osób. Główne centra ich zamieszkania to Teheran, Isfahan i Shiraz.

Heksagram w meczecie:

3

7 piramid w Mashhad:

5

Ilość okien (dużych i małych) wynosi 33… to uświęcona liczba masońska, a cały budynek wygląda jak piramida…kolejny święty kształt masonów. Dlaczego „religijne” przywództwo szyickie używa tak oczywistego masońskiego „designu” w swym państwie „Imam Al-Zaman”?

7

Masońskie obeliski stoją w całym Rafidi-szyickim państwie (na lewo Teheran, na prawo to samo w Waszyngtonie)

8

Wszech-widzące szatańskie oko. Prototyp obelisku-wieży lichwokracji

9

Świątynia lichwokracji w pełnej krasie

1011

Inny bank państwowy w Teheranie

1213

Piramidy na domach mieszkalnych i obiektach publicznych

414

Na meczetach

1516

Wejście do obiektu użyteczności publicznej

17

Bank Rolnictwa w Teheranie, który doprowadził do ruiny większość rolników w Iranie

18

Mashhad, obiekt „instytucji zdrowia”

19

Ośrodek lichwiarski żydomasonerii Ghavamian, oddział w Mashhad

20

Placówka fast-food, płn Iran

21

Powszechne budownictwo piramid

22

Obiekt firmy ubezpieczeniowej w Iranie, „fantazyjne okna”

23

Symbolika środków masowego przekazu

24252627

Dłoń „Abal-Fadhl”

28

Symbol powszechnie uważany za pogański zwyczaj ceremonii samobiczowania (w Ashura). Ten sam symbol można znaleźć wśród żydów, jest to zabobon, a według islamu jest formą herezji, gdyż wiara w amulety została potępiona. Dla Rafidytów i ich uczonych, ten bezwzględnie żydowski symbol jest istotną częścią kultu i obrzędów:

29303231

Główne źródła:

Masonic Iran

The Dajjal, the Shia “Mahdi” & the masonic nature of the Safawi-Rafidi Republic

przygotował: stophasbara

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.