Strona główna > Polska > Masońska symbolika w polskim kościele

Masońska symbolika w polskim kościele

Komentarz: List z redakcyjnej poczty od przyjaciela Redakcji.

Cześć T…

W dniu 14 grudnia 2014, odbyła się w kościele Pod Wezwaniem Matki Boskiej Zwycięskiej msza i spotkanie członków Światowej Federacji Polskich Kombatantów. Ale to na marginesie. Brałem w tym spotkaniu udział z aparatem w dłoni, żeby to wydarzenie (już drugi raz) udokumentować i zrobić z tego na pamiątkę filmowy pokaz zdjęciowy.

Zobacz co ja tam ujrzałem!!!  Za Głównym Ołtarzem po prawej stronie zobaczyłem łeb diabła, kozła, bafometa, z masońskim cyrklem pod łbem. Natomiast nad amboną w środku widoczna była wyraźnie w złotym kręgu sowa. Wszystko to są symbole masońskie profanujące naszą wiarę.

Podzieliłem się tym z kolegami i niektórych z nich to oburzyło. Powiedziałem też o tym zakonnicy, którą spotkałem po mszy przy Głównym Ołtarzu ale tylko wzruszyła ramionami, uśmiechnęła się, i odeszła do swoich obowiązków.

Nie wiem, czy ludzie tego nie widzą ogłupieni i ufni w kapłanów? Mną to wstrząsnęło. Przedtem tego nie było, dopiero po remoncie się to pojawiło. Więc widzimy, kto w kościele rządzi. Nyczowi (wiadomego pochodzenia) to podlega.

Zresztą zobacz sam. Sprofanowano Ołtarz Główny, najświętsze miejsce w kościele.

a

a

a

a

a

a

a

a

Poniżej masz filmik na YouTube z całości spotkania.

Suplement od Redakcji:

Piekielne „piękno” sztuki Watykanu – kliknij

oraz

PIEKIELNE PIĘKNO „SZTUKI” WATYKANU – CZĘŚĆ V – OSTATNIA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *