Strona główna > Polska > Masoni Kwaśniewskiego

Masoni Kwaśniewskiego

Za: http://monsieurb.nowyekran.pl/post/91256,masoni-kwasniewskiego

Data publikacji: 19.04.2013

kwa1

 

Francuski mason i były trockista formułuje od 1995 roku strategię PR naszej Flaszki Prezydenckiej. To wyjaśnia niesławne publiczne kpiny Kwaśniewskiego i Siwca z papieża Jana Pawła II. Problem w tym, że klienci francuskiego doradcy kończą raczej źle.

Francuz Stephane Fouks (zdjęcie poniżej) jest lobbystą i specem od reklamy. W latach 1995 -2005 był oficjalnym doradcą prezydenta Kwaśniewskiego. Teraz oddziałuje na niego poprzez fundację ukraińskiego oligarchy Pinczuka, gdzie Fouks i Kwaśniewski są sąsiadami radzie, obok pewnego byłego bankiera Rothschilda:

 

monsieurb.nowyekran.pl/post/68576,goldmani-na-saksach

monsieurb.nowyekran.pl/post/61182,jalta-kwasniewskiego

 

Fouks jest okrzykniętym specem od komunikacji, marketingu i PR. W wieku 20 lat współtworzył francuski związek studencki Unef-ID, gniazdo nostalgicznych trockistów. Trockiści otworzyli mu wrota do masonów a ci z kolei otworzyli mu wrota do polityki. Już w wieku 24 lat Fouks został doradcą technicznym ówczesnego ministra rolnictwa Michela Rocarda, który został później premierem.

 

Później Fouks został zatrudniony przez duże agencje reklamowe. Do jego klientów zaliczają się najsłynniejsi politycy lewicy. Niestety, wielu z nich wypadło z gry z hukiem. Oto trzy najgłośniejsze przypadki (pierwszy jest byłym trockistą a dwaj następni masonami):

 

– Lionel Jospin odpadł sromotnie już w pierwszej turze wyborów prezydenckich

 

– Dominique Strauss-Kahn upadł na serii skandali seksualnych

 

– Jerome Cahuzac podał się do dymisji po ujawnieniu jego tajnych kont bankowych

 

Oligarcha Pinczuk z pewnością sypnie kasą, aby sformatować nowe wydanie Europejczyka Kwaśniewskiego. Taka inwestycja może być bardzo intratna dla interesów Ukraińca. Rosjanin Kantor (ten od Azotów) też z pewnością nie poskąpi grosza na wykreowanie wtyczek Europy Plus w Europarlamencie.

Problem w tym, że Stephane Fouks stracił dobrą rękę do kreowania zwycięzców. A Kwaśniewski zamiast euro-wyborów musi zająć się swoją wątrobą.

Chyba, że istnieje Wielka Loża Abstynentów ?

 

 

Mason i były trockista przygotowuje PR dla Kwaśniewskiego i Pinczuka

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.