Strona główna > NWO > Apokalipsa > MASKA – TO NARZĘDZIE DIABŁA, JEJ MIEJSCE NIE JEST W ŚWIĄTYNI… Grecki metropolita Ambroży. A w RCP-PM wszyscy biskupi milczą!

MASKA – TO NARZĘDZIE DIABŁA, JEJ MIEJSCE NIE JEST W ŚWIĄTYNI… Grecki metropolita Ambroży. A w RCP-PM wszyscy biskupi milczą!

Hierarchowie Greckiej Cerkwi Prawosławnej,  były metropolita Kalawryty i Ajalei Ambroży (Lenis) i metropolita Pireusu Serafin (Mentzelopulos) wypowiedzieli się przeciwko noszeniu mask medycznych w świątyni podczas nabożeństw.

(RCP-PM – Rosyjska Cerkiew Prawosławna – Patriarchat Moskiewski – od A.L.)

 

Internetowe wydanie Vima Orthodoxias doniosło, że metropolita Serafin napisał list do premiera Grecji Kyriakosa Mitsotakisa, w którym zażądał „pozostawić Cerkiew wolną”.

 

„Proszę pozwolić państwu z waszą czujną troską podjąć środki, wprowadzone we wszystkich innych miejscach publicznych i pozostawić Cerkiew wolną (zgodnie z wymogami Konstytucji naszego stanu, artykuł 13, ustęp 2), aby rządzić swoim domem za pomocą kierownictwa naszego Świętego Synodu. Maska nie ma miejsca wewnątrz świątyni”, – powiedział grecki biskup.

 

Przypomniał, że prawosławni Grecy już byli pozbawieni możliwości uczestniczenia w nabożeństwach podczas Wielkiego Postu, Wielkiego Tygodnia i Wielkanocy. Metropolita Serafin wezwał Mitsotakisa do wysłuchania opinii narodu prawosławnego, aby uniknąć „przykrych niespodzianek”.

 

Metropolita Ambroży sprzeciwił się także noszeniu w cerkwi  masek medycznych, które nazwał symbolem małoduszności, co oznacza „znak diabła”.

 

 

Maska, czyli narzędzie diabła, teraz dominuje wszędzie! Powoli wkracza nawet do Cerkwi Prawosławnej. Można zobaczyć biskupów, diakonów, księży i ​​świeckich wyłącznie w maskach, które są demonicznym wynalazkiem. Wynika w tym przypadku, że diabeł wszedł do umysłów niektórych arcykapłanów i niektórych innych kapłanów i zablokował ich! Co za wstyd”- przekazał słowa byłego metropolity Ambrożego Kanał – Telegram „Pasterz & Wierni”.

 

Jego zdaniem wymagania sanitarne dla duchowieństwa i świeckich są oznaką zbliżania się epoki Antychrysta.

 

„Środki takie jak maski, obowiązkowa odległość między nami, zakaz świąt i kultu świętych ikon naszej Cerkwi, zamykanie świątyń, zakaz dzwonienia w dzwony cerkiewne, a także stosowanie różnych środków dezynfekujących nawet w świątyni itp. – wszystkie te bezprecedensowe środki zakazujące, które teraz stały się częścią naszego codziennego życia, a przede wszystkim strach przed zarażeniem się koronawirusem od siebie nawzajem – to wszystko jest znakami czasu – powiedział były metropolita Ambroży. „Epoka Antychrysta zbliża się i my to czujemy”.

 

Źródło:

 

«МАСКА – ИНСТРУМЕНТ ДЬЯВОЛА, ЕЙ НЕ МЕСТО В ХРАМЕ»… Греческий митрополит Амвросий. А в РПЦ МП все епископы молчат!

https://3rm.info/main/82984-maska-instrument-djavola-ej-ne-mesto-v-hrame-grecheskij-mitropolit-amvrosij-a-v-rpc-mp-vse-episkopy-molchat.html

10.12.2020 r.

Tłumaczył Andrzej Leszczyński

10.12.2020 r.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.