Strona główna > NWO > Apokalipsa > Maseczka narzędziem do przejęcia psychiki

Maseczka narzędziem do przejęcia psychiki

MASECZKI MAJĄ DUŻY SENS !

Z tym, że nie jest to ochrona
p
rzed żadnym koronawirusem.
Tym, o co się toczy gra, są:
Wasze DUSZE.

Dlaczego tak bardzo próbują przekonać społeczeństwo do noszenie maseczek zawsze i wszędzie, mimo że w przypadku oficjalnego powodu – „walki z koronawirusem” – jest to nie tylko niewskazane, co wręcz szkodliwe?

Bo choć pod względem zdrowotnym sensu nie ma to żadnego, to jednak ma głęboki sens psychologiczno-socjologiczny. I metody prania mózgu opierają się właśnie na tym, by skłaniać ludzi (nawet nie zmuszać!) do spełniania drobnych „próśb”. Tak robili choćby Chińczycy na amerykańskich jeńcach w czasie wojny w Korei i efekty jakie uzyskali za pomocą tych (samych w sobie łagodnych!) metod były przerażające.

Ale to metoda wyczuwana intuicyjnie przez wielu ludzi znęcających się nad kimś (choć zwykle w sposób dużo mniej finezyjny niż robili to Chińczy). Czy to mobbing, czy to fala, czy przemoc rodzinna…. Wszelkie gnojenie przebiega stopniowo. Dręczyciel stopniowo bada na ile sobie może pozwolić, a poza tym działanie stopniowe jest SKUTECZNIEJSZE, ponieważ w trakcie procesu „stopniowego gotowania żaby” sposób odbioru rzeczywistości u osoby prześladowanej ulega stopniowej zmianie.

Gdyby dręczyciel zażądał od razu celu właściwego, celu ostatecznego – to spotkałby się z silnym oporem. Ale: jeżeli najpierw skłoni do, powiedzmy 10 „NIEWIELKICH kroczków” (z których każdy kolejny może być nieco większy od poprzedniego), to przez dokonanie tych 10 „niewielkich kroczków” psychika ofiary będzie już odpowiednio spreparowana, aby biernie przyjąć również WIELKIE wyrzeczenie.

Za Hitlera funkcję takiej „drobnostki” służącej rozmiękczaniu psychiki, przecieraniu szlaków dla nakazów znacznie większych, pełnił nakaz noszenia opasek z gwiazdą Dawida. Maseczki noszone w sposób nakazany przez PiS, czyli w sposób wyłącznie „dekoracyjny” (tj., inny niż np. przez stomatologa w gabinecie i podobnych sytuacjach, gdzie pełnią pożyteczną funkcję. Czyli np. jest się debilem jadącym na rowerze przez park w masce), są właśnie takim odpowiednikiem funkcjonalnym opasek z gwiazdą Dawida.


PiS – Polin i Syjonizm

10 thoughts on “Maseczka narzędziem do przejęcia psychiki

 1. Jeżeli maseczka jest narzędziem zniewolenia człowieka,to trzeba robić wszystko,żeby nosić tylko w sytuacjach koniecznych.Nawiązując do II wojny św.i przymusu noszenia gwiazdy ,niestety tylko Ci ocaleli,którzy nie założyli tego hańbiącego znaku i poukrywali się.
  Większość,która podporządkowała się została szybko zagazowana w obozach.Historia uczy,że Ci co słuchają władzy żyją krótko.

 2. Ja akurat maskę ubieram już tylko w skrajnych przypadkach.Wczoraj mi zwrócono uwagę w sklepie bo nie miałem maski ubranej.Z natury jestem buntownikiem i nie lubię jak ktoś mi coś siłą narzuca bez mojej zgody.Jeden idiota minister zdrowy powiedział że trzeba ubrać maski i 40 mln ubrało maski.To jest Matrix co się dzieje i jak się ludzie zachowują.Od dobrych kilku lat mówiłem że będzie czipowanie i inwigilacja obywateli 24 godz na dobę.Komórki czy portale społeczeńościowe,GPS nie wystarczają trzeba zamontować czipa a teraz jest najlepsza okazja do tego,mamy przecież wymyślony koronaświrus.98% Polaków i Europejczyków przyjmie obowiązkowe szczepienia i nawet nie będą protestować.Popatrzcie jak się zachowują rządzący w poszczególnych krajach.Nie mają na nic wpływu wykonują tylko polecenia Tajemnego rządu.A nasz minister zdrowia to jest zdaje się pod wpływem MK Ultra.

  1. Zgodnie z rozporządzeniem rady ministrów nie trzeba nosić maseczki jeśli masz problemy z oddychaniem i nie musisz pokazywać żadnego zaświadczenia.
   Ciężko Ci się oddycha po przebytym zapaleniu płuc.
   Sprawa masek rozwiązana .wydaj3

  2. Ja też nie noszę maseczki, ani nikt z mojej rodziny.Powołujemy się właśnie na rozporządzenie, które to umożliwia. Bez konieczności okazywania żadnych zaświadczeń. Trzeba mieć świadomość i odwagę.

  3. Czytałem o tym że może cię policjant skierować do sądu o ukaranie a tam już musisz przedstawić stan zdrowia

 3. Kazdy nakaz szumowiny to zamach na ludzkie dusze tylko nieliczni to wiedza a poza tym to wiekszosc normalnych czytelnikow nie wierzy za bardzo w takie rzeczy bynajmniej czytali i slyszeli o diable i upadlych aniolach ale nie maja pojecia ze oni sa w srod nas i graja swoje role

 4. WARTO TEZ ZWROCIC UWAGE NA OSOBY PALACE PAPIEROSY W MIESCACH POBLICZNYCH TRADYCYJNE JAK I GORZEJ SZKODZACE TE ELEKTRONICZNE E-PAPIEROS TEN NAUG SZATANSKI ROBI PRANIE MOZGU DO TEGO STOPNIA ZE NAWET LUDZIE UMIERAJAC CHCA NA CHWILE SWINSKIEGO PAPIEROSA TE ELEKTRONICZNE POSIADAJA SUBSTANCJE SPECJALNIE UZELEZNIAJACE OPRUCZ TYCH SZKODLIWYCH I MAJA SUBSTANCJE NIEWIADOMEGO POCHODZENIA NWET LEKARZE DALI SIE NABRAC ZE E-PAPIEROS MNIEJ SZKODZI TO JESZCZE GORSZE NIZ KORONAWIROS MASKA KTORA SIE NOSI Z PRZYMUSU DOBRA JEST NA SMROD Z E-PAPIEROSA I TRADYCYJNYCH PAPIEROSOW I WRZECH OBECNEGO SMOGU I TYLE PRZECIEZ W TAKOWEJ MASCE JEST PO PARU GODZ WJECEJ BAKTERJI WIRUSOW NIZ BEZ A SZALIKI ZIMA MOWILI ZEBY NIE ZASLANIAC BO JESZCZE GORZEJ BO CZLOWIEK TE WIRUSY ZJADA POLYKA

  1. Nie bedziesz mi mowil co mam robić, tobie tytoń śmierdzi a mi śmierdzi twój pot zmieszany ze odorem z kiełbasy. Wystarczy nie kupować gotowego syfu tylko sobie samemu skręcić machorke i to jest zdrowe palenie i od astmy chroni.

 5. Maseczek ani innych produktów zakrywających usta i nos NIE trzeba nosić w przypadku: osoby, która nie mogą zakrywać ust lub nosa z powodu stanu zdrowia, całościowych zaburzeń rozwoju, niepełnosprawności intelektualnej w stopniu umiarkowanym albo głębokim lub niesamodzielności; okazanie orzeczenia lub zaświadczenia w tym zakresie NIE JEST wymagane.
  Dziennik Ustaw 2020 r. poz. 697, z dnia 19 kwietnia 2020 r., §18 ust. 2, pkt 3.
  http://dziennikustaw.gov.pl/DU/2020/697

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.