Strona główna > Felietony > Masada: Zbiorowe szaleństwo Izraela

Masada: Zbiorowe szaleństwo Izraela

Wszyscy izraelscy żołnierze składają przysięgę na szczycie Masady, miejscu masowego samobójstwa: „Masada nigdy się nie podda”.

a

Izrael jest chory umysłowo, nazwijmy to ‚syndromem Masady’. Państwo Izrael jest chore umysłowo, jest państwem zbudowanym na złych mitach i złych ideach, które są tak urojone, że są chore umysłowo. Izrael istnieje w wywołanym przez siebie kryzysie egzystencjalnym, narodowy syndrom Masady jest niebezpieczną paranoidalną fikcją tych którzy go kontrolują, organizując państwo wokół narodowego celu jakim jest masowe samobójstwo.

Jaki jest związek między szaloną opcją Samsona współczesnego Izraela i Masadą? Obie są żydowskim ekstremistycznym zbiorowym paktem samobójczym – kiedy Izrael będzie ginął, wysadzi w powietrze świat. Ta skrajnie paranoidalna filozofia przedstawia szaloną mentalność żydowskiego ofiarstwa, Żydzi nigdy nic nie robili, i zanim zmusi się ich do przyznania, że ​​mieli coś wspólnego z tymi wszystkimi pogromami, zamierzają zaszaleć na świecie opcją Samsona.

Masada jakiej uczy się każde izraelskie dziecko jest mitem socjalizacyjnym, to jak się uczy i jak upadła, stanowi część kolektywizmu jednostki w Izraelu, gdzie każde dziecko uczy się skrajnej ksenofobii jako oficjalnej propagandy państwowej. Masada jest czymś więcej niż jakąś lekcją historii, jest zbiorowym obłędem umysłowym Izraela, gdzie najwyższym ideałem jest zbiorowe samobójstwo.

Każdy żołnierz IDF składa przysięgę na płaskowyżu Masady i mówi „Masada nigdy się nie podda„. Ta uroczysta przysięga, składana przez wszystkich poborowych, walki do ostatniego, nawet jeśli walka jest samobójcza. Izrael jest tonącym statkiem, a mamieni chwałą boga i ziemi wyłącznie dla Żyda, pójdą razem z tym statkiem.

Autosave-File vom d-lab2/3 der AgfaPhoto GmbH

To co robią ci szaleni Żydzi to zajmują ostatnią pozycję przeciwko wszystkim innym. Izrael jest ostatnią twierdzą, ostatnią pozycją Żyda, tak jak Masada, gdzie ekskluzjonistyczni szaleni Żydzi zajmują ostatnią pozycję przeciwko zdrowemu na umyśle światu. Izrael nigdy nie dogada się ze swoimi arabskimi sąsiadami czy resztą ludzkości – Izrael planuje wyjść z historii z ‚bum’.

Izrael nigdy nie będzie krajem umiarkowanym, nigdy nikomu nie pozwoli na te same prawa. Dlaczego? Bo Izrael jest krajem dla Żydów, przez Żydów, i Żydzi są wybrańcami boga, i każdy inny może iść prosto do piekła. Współczesna świadomość zastąpiła żydowskie plemieństwo, każdy wie, że nie ma żadnego specjalnego narodu, że według prawa wszystkie narody są równe.

Kiedy zrozumie się zamiary żydowskich syjonistów w Izraelu, 11 IX nabiera nowego znaczenia, Izrael dokonał 11 IX jako czyn czystej rozpaczy. Fałszywa flaga 11 IX była terroryzmem izraelskiego państwa, czynem czystej żydowskiej próżności, próbą podtrzymania nieudanej ideologii państwa Izrael. Świat nas nienawidzi, zobaczcie, ci muzułmanie was zaatakowali.

a

Izrael zaatakował Amerykę 11 IX, sojusznika i głównego zwolennika państwa tylko dla Żydów. Jest to akt rozpaczy szalonego Natanyahu i przedstawia samobójcze tendencje Izraela.

Izrael ma żydowską bombę, bomba nuklearna wymyślona w Ameryce jest żydowską bombą wymyśloną głównie przez żydowskich naukowców. Samo to nie czyni jej żydowską bombą, to żydowska idea wojny totalnej, totalna eksterminacja innych narodów czyni A-Bombę żydowską bombą. Żyd myśli w kategoriach totalnego unicestwienia, ta idea jest wszędzie w ich świętej literaturze. Jehowa każe swojemu narodowi zabijać wszystkich, łącznie z kobietami, dziećmi, nawet psami.

Biblia jest instrukcją obsługi od Jehowy – morduj, morduj, morduj! Święta doktryna syjonizmu to mord tych którzy nie są nami, morduj ich teraz, bo każdy jest przeciwko nam, główną zasadą założycielska Izraela, jej kamieniem węgielnym – jest paranoja. Te idee opętały Netanyahu, on ma w głowie małego Żyda, który każe mu zabijać, zabijać, zabijać.

a

Netanyahu, psychopatyczny lider Izraela, wszędzie wywołuje zniszczenie.

Mit o Masadzie splata się z mitem o holokauście. Żydzi żyją w swoich kłamstwach, oszustwo stało się cechą narodową. Typowy Żyd ma tę paranoję, że holokaust może przytrafić się jeszcze raz. Nie było tego pierwszego. Holokaust to mit, ostatnia pozycja w Masadzie to kolejny mit. Prawdziwym problemem Izraela jest to, że ich narodową historię napisali inni Żydzi-kłamcy, i Izrael jest zbudowany na tych kłamstwach.

http://faultlineusa.blogspot.com/2012/09/never-again-j-d-longstreet.html

„Nigdy znowu” przyjęła jako swoje motto Żydowska Liga Obrony [JDL]. Oto co JDL ma do powiedzenia o jej motto, nigdy znowu:

„Znaczenie motto JDL „nigdy znowu” może nie być zrozumiałe dla tych, którzy niewiele o nas wiedzą. Nigdy znowu oznacza przede wszystkim, że nigdy znowu Żydzi nie będą spokojnie i posłusznie szli na śmierć. Nigdy znowu oznacza, że Żydzi nigdy nie ulegną woli ciemiężców. Nigdy znowu to motto wykrzykiwane z uznaniem, że Żydom B-g nie kazał by dali się deptać i wiktymizować – wręcz odwrotnie. Nigdy znowu to motto przeszłego holokaustu, naprawdę wrażliwy Żyd wie, że świat może być niebezpiecznym miejscem, i że często staje się dużo bardziej niebezpieczny dla Żydów, kiedy nie zapewniamy sobie praw jako istoty ludzkie”.

Nieważne jest to, że Żydzi każdego innego nie traktują jak istotę ludzką, nieważne jest to, że Żydzi czują się najlepsi ze wszystkich ras, a Arabów uważają za insekty które musi rozgnieść but pobożnego Żyda.

Ewangelizm rozpala syjonistyczną apokalipsę

Żyjemy w końcowych czasach biblijnego obłędu, miliony chrześcijańskich ewangelizujących polewają benzyną ogień w stodole żydowskiego nacjonalizmu. Syjonizm jest wypaczeniem chrześcijaństwa, syjonistycznych wariatów w chrześcijańskim gnieździe. Syjonizm będzie upadkiem chrześcijaństwa, ogromnym błędem historycznym jest to, że chrześcijanie przywiązali swoją łódź do państwa Izrael.

Pastor John Hagee jest liderem stojącym na czele ruchu Chrześcijańskich Syjonistów [CS]. Jest założycielem i głównym pastorem Cornerstone Church, liczącego 19.000 członków ewangelizującego kościoła w San Antonio, Teksas. Jego cotygodniowe programy emituje 160 stacji TV, 50 radiowych, i 8 sieci do około 99 mln domów w 200 krajach. Jest założycielem CUFI, Chrześcijan Zjednoczonych dla Izraela [Christians United for Israel], bardziej wierzy w Izrael niż Amerykę, oprócz tego iż jest zdrajcą, jest głupkiem który wierzy, że Biblia jest prawdziwa.

a

CS wykazali różne stopnie entuzjazmu do wprowadzenia 6 podstawowych przekonań, które wynikają z ich bardzo dosłownej i fundamentalistycznej teologii http://www.informationclearinghouse.info/article35747.htm:

1. Przekonanie, że Żydzi są nadal narodem wybranym przez Boga, prowadzi CS do chęci błogosławienia Izraelowi sposobami materialnymi. Ale to również niezmiennie prowadzi do bezkrytycznego poparcia i uzasadniania rasistowskiej polityki i apartheidu w Izraelu, w mediach, wśród polityków i poprzez solidarnościowe wycieczki do Izraela.
2. Jako wybrany przez Boga naród, ostateczne przywrócenie Żydów do Izraela jest więc czynnie zachęcane, finansowane i ułatwiane przez partnerstwo z Agencją Żydowską.
3. Eretz Israel, tak jak został opisany w Piśmie Świętym, od Nilu do Eufratu, należy wyłącznie do narodu żydowskiego, więc ziemia musi być aneksowana, Palestyńczycy wypędzani z domów, i nielegalne osiedla żydowskie szerzone i konsolidowane.
4. Jerozolimę uważają za wieczną i wyłączną stolicę Żydów, i nie wolno jej dzielić z Palestyńczykami. Dlatego strategicznie, CS lobbowali administrację USA by przeniosła swoją ambasadę do Jerozolimy, tym samym zapewniając, że Jerozolimę uznaje się za stolicę Izraela.
5. CS charakteryzują się różnym stopniem poparcia organizacji takich jak Wierni Żydowskiemu Wzgórzu Świątyni [Jewish Temple Mount Faithful], dążącej do zniszczenia Kopuły na skale [Dome of the Rock] i odbudowy żydowskiej swiątyni na miejscu Haram Al-Sharif (wspaniałe sanktuarium Al.-Aksa).
6. CS mają niezmiennie pesymistyczny pogląd na przyszłość, są przekonani, że w bliskiej przyszłości będzie apokaliptyczna wojna Armagedonu. Są głęboko sceptyczni wobec możliwości trwałego pokoju między Żydami i Arabami, i dlatego sprzeciwiają się procesowi pokojowemu. Rzeczywiście, popieranie kompromisu Izraela z Palestyńczykami „ziemia za pokój”, postrzegają jako odrzucenie bożych obietnic dla Izraela, a zatem wspieraniem jego wrogów.

Pewnego dnia. kiedy Ameryka w końcu się obudzi, i poczuje zapach palonej ofiary 11 IX, prezent jaki Izrael podarował swojemu najlepszemu sojusznikowi, Żydzi będą wrzeszczeć, że Amerykanie chcą ich złapać! Żydzi najpierw krzywdzą, a potem zachowują się jak szalone ofiary, kiedy karze się ich za ich własne czyny. Jest to bardzo chore umysłowo zachowanie, co mogą mieć w głowach, kiedy odżegnują się, jak zwykle, od swoich czynów? Czy Żydzi są zupełnie obłąkani? Kto teraz stoi u steru Izraela?

Szaleniec u steru

Ben Netanyahu, bardzo biały polski premier, jest ksenofobicznym liderem opętanego narodu mieszkającego nielegalnie [squatters] w Palestynie. Bibi jest skrajnym idealistą, skrajnym nacjonalistą, a nawet nie jest „prawdziwym Żydem”, nie jest Semitą, a Izrael jest państwem tylko dla Żydów, powstałym w oparciu o teksty biblijne. Bibi jest rasistą, a nie jest etnicznym Żydem.

Israeli PM's Father Benzion Netanyahu Dies At 102

Obecny premier Izraela, Benjamin Netanyahu, z nieżyjącym już ojcem Ben-Zion Mileikowskym z Warszawy, Polska. Żaden z nich nie jest Semitą, obaj są Polakami. 

Świat jest szalony wspierając ten zwariowany eksperyment Izraela, wrzucając żydowskie gniazdo do środka arabskiego świata. Ewangelizujący są szaleni wspierając Izrael i żydowski suprematyzm. Świat jest szalony, i wszystkie te zniszczenia, codzienna rzeź na Bliskim Wschodzie, są rezultatem systemu wierzeń. Owocami przekazów biblijnych są niekończąca się wojna, śmierć i zniszczenie, a ci którzy wierzą w te święte księgi są szaleńcami, uciekinierami ze szpitali dla obłąkanych.

Prowadzącym Izrael na pewne zatracenie jest obłąkany polski pseudo-Żyd, który jest przekonany do istnienia Boga i wybraństwa jego narodu. Netanyahu otrzymał 29 owacji na stojąco podczas połączonej sesji Kongresu. Co to mówi o nas Amerykanach, kiedy nasi reprezentanci oklaskują lunatyka, Amerykanie są obłąkani wspierając Izrael, mimo że każdy wie iż 11 IX to dzieło Izraela.

Ale jeszcze nie widzieliśmy prawdziwego szaleństwa, mamy senatorów takich jak Dick Chenney, który mówi nam, że nuklearny 11 IX jest prawie gotowy. Oni wiedzą co się wydarzy. Więc kiedy Netanyahu odpali ‚nuke’ w Brooklynie, to zobaczymy prawdziwe szaleństwo, kiedy opłacone żydowskie q… senatorowie będą oklaskiwać swojego ukochanego Netanyahu, aż na ich dłoniach pokaże się krew.

Źródło: http://therebel.org/de/opinion/yukonjack/778220-masada-the-collective-mental-insanity-of-israel

Autor: Yukon Jack, 27.06.2014 r.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *