Strona główna > Polska > Marsz za marszem

Marsz za marszem

Zawsze musi być wskazany wróg, może to być nawet żaba, ale przy nakręceniu medialnym niewolnicy uznają, że to wróg, trzeba go zniszczyć, inni będą bronić żaby a że złodziei cukier kradnie z cukierniczki, to nie ważne.

a

Dwunastego i trzynastego grudnia 2015 roku przeszły przez Warszawę dwa marsze. Jeden sobotni szedł przeciwko temu niedzielnemu, a ten niedzielny szedł przeciw sobotniemu. Jeden i drugi zgromadził po mniej więcej tyle samo demonstrantów. Jedni i drudzy starali się przekonać swoich niewolników do swoich racji. Demonstracje niczego nowego do życia społecznego nie wniosły, ale cel został osiągnięty najważniejszy, większy podział między ludżmi. Polityka Kaczynskiego cementuje ludzi lewicowo – liberalnych oraz tzw. ,,swoich”. Jedni są za prezesem drudzy przeciwni, jedni są za rządami pisowskimi i za Dudą inni są przeciwni. Jedni na drugich warczą, że łamią Konstytucję. Atmosfera podniosłą, gorąca, ludzie są okopani przy swoich, polaryzuje się scena polityczna MY i ONI! Wszystko zaplanowane i realizowane wzorowo, podział Polski na dwie partie idzie nad wyraz szybko, podobnie jak w USA, są dwie partie zarządzane z tylnego siedzenia przez tych samych, podobnie ma być w Polsce, łatwiej pacyfikować dwie organizacje niż 10.  Naiwni niewolnicy myślą, że się różnią klany jedne od drugich, że jest przepaść między ,,demokratami” a ,,republikanami”. Myślą, że dzieli ich wszystko, ale zapomnieli już co ich łączy!!! A wiec przypomnę naiwnym, co łączy oba klany.

– łączy ich razem zasiadanie przy okrągłym stole, razem biesiadowali w Magdalence,

– razem współtworzyli rządy: Mazowieckiego, Bieleckiego, Suchockiej, Jerzego Buzka,

– razem opowiadali się za obecną konstytucją,

– razem optowali za przynależnością Polski do NATO,

–  razem walczyli o wejście do euro-kołchozu, razem głosowali za zdradzieckim ,,traktatem lizbońskim”,

–  razem głosowali za płaceniem emerytur dla żydów z polskiego ZUS-u z powodu nazizmu niemieckiego oraz sowietyzmu, którego byli twórcami,

–  razem głosowali za ustawą dopuszczającą do tworzenia na terytorium Polski obcych baz wojskowych,

– razem popierali tzw. ,,pomarańczową rewolucję” na Ukrainie, razem usuwali legalne władze na Ukrainie, razem wspierają organizacje faszystowskie na Ukrainie, które zgłaszają roszczenia terytorialne w stosunku do Polski, razem wyciszają ludobójstwo na narodzie polskim na Wołyniu, razem stoją za spadkobiercami banderyzmu w upadłej Ukrainie,

– razem w imię interesów światowych mafii korporacyjnych napadli na suwerenne kraje jak; Irak i Afganistan

– razem byli za oderwaniem terytorium Kosowa – rdzennych ziem serbskich,

– razem wyprzedawali majątek narodowy za bezcen obcym,

– razem tworzyli gigantyczny dług publiczny,

– razem współtworzyli wielki afery szczególnie za czasów AWS,

Kto i co ich jeszcze łączy!

– Łączy ich Piłsudski, jego ideologia socjalistyczna, zamach majowy, Bereza Kartuska, nienawiść do Romana Dmowskiego, Gen. Rozwadowskiego, Zagórskiego!

– Łączy ich nienawiść do chrześcijańskiej Rosji!

– Łączy ich służba Waszyngtonowi, TelAvivowi, Berlinowi!

– Łączy ich służba banksterii światowej  i zadłużania Polski u światowej mafii finansowej!

– Łączy ich podległość loży masońskiej B,nait B,rith!

–  Łączy ich nienawiść do Narodowego Państwa Polskiego. Itd.

Jedni chcą usunąć z TK aparatczyka z PZPR-u, by zrobił miejsce swojemu z PZPR-u (Rzeplińslki, Cioch).

Podnieta naiwnych niewolników trwa, już są pierwsze efekty, można zgodnie z nową ustawa o ,,inflacji” wydrukować papiery dłużne skarbu państwa na kwotę około 30 mld zł i zastawić ich na wysoki procent u światowej mafii banksterskiej, zamiast w swoim banku NBP, min. dla takich posunięć jest potrzebna sztuczna awantura, by odwrócić uwagę niewolnikom od spraw zasadniczych.

Zawsze musi być wskazany wróg, może to być nawet żaba, ale przy nakręceniu medialnym niewolnicy uznają, że to wróg, trzeba go zniszczyć, inni będą bronić żaby a że złodziei cukier kradnie z cukierniczki, to nie ważne. Dziel i Rządź, od tego są mistrzowie, co gołym okiem to widać.

W latach 2005 – 07, wrogami byli ,,gwałciciele” Krawczykowej, ,,aferzyści” od odrolniania ziemi, Minister MSW, a teraz TK, na wiosnę będzie następna super ,,afera”, tak by podtrzymać linię propagandy DZIEL I RZĄDŹ szło sprawnie i nie ważne, że banksteria będzie opasać się kawiorem z pracy Polaków. Naiwni zawsze będą po jednej albo po drugiej sztucznej stronie.

Sk-ice 13-12-2015 rok

Z. Wrzodak

Były czł. KK. Soli., czł. Rządu regionu Mazowsza, szef S Ursusa do 2002 roku, pomysłodawca i założyciel LPR, Poseł na Sejm IV i V kadencja

Źródło: http://wrzodakz.neon24.pl/post/128056,marsz-za-marszem

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *