Strona główna > NWO > Kościół i cerkiew > Marsz sodomitów pobłogosławiony przez „kardynała” Dolana

Marsz sodomitów pobłogosławiony przez „kardynała” Dolana

W Nowym Jorku został pobłogosławiony przez Timothy Dolana, pseudo-„kardynała” judeochrześcijańskiej sekty soborowej, marsz sodomitów z okazji Dnia Św. Patryka.

a210

Ostatniego roku zamieszczona była informacja o tym, że pseudo-„kardynał” Timothy Dolan odgrywa decydującą rolę w udzielaniu zgody na udział sodomitów w marszu z okazji Dnia Św. Patryka w Nowym Jorku, w marszu którego tradycja sięga już 251 lat.

Próbując uzasadnić swoją rolę w tej decyzji, która wywołała wiele wrogich reakcji nawet wśród judeochrześcijańskich soborowców (tzw. „katolików”) Dolan napisał następujące słowa: „Najważniejsze pytanie, które musiałem sobie postawić było tego rodzaju czy nowa polityka gwałci katolicką wiarę i moralność? Jeżeli tak to Komitet naraził na szwank integralność Parady i muszę wyrazić sprzeciw i odmówić w niej udziału lub wsparcia. Z mojego punktu widzenia nie gwałci. Katolickie nauczanie jest jasne. Bycie gejem to nie jest grzech ani nie jest to przeciwko moralności objawionej przez Boga” (oryginał tutaj  http://www.traditioninaction.org/RevolutionPhotos/Internet%20Sources/A_618-Dolant.png).

Pseudo-„kardynał” judeochrześcijańskiej sekty soborowej oparł swoje uzasadnienie na „Katechizmie Kościoła Katolickiego”, który jest, z kolei, oparty na żydomasońskim II Soborze Watykańskim. Ten katechizm akceptuje antykatolickie twierdzenie żyda Zygmunta Freuda, że homoseksualizm nie jest ułomnością zrodzoną z praktykowania grzechu przeciwko naturze ale jest obojętną orientacją seksualną taką jak i ta o pociągu do osoby płci przeciwnej.

Nie jest to prawdą. Jest to progresywistyczny sofizm, który został należycie obalony w książce „Vatican II, Homosexuality & Pedophilia” (Los Angeles: TIA, 2004, str. 38-55).

Jednakże gdyby to nawet była prawda to nikt kto cierpi na taką ułomność przeciwną naturze nie powinien mieć zezwolenia na publiczne obnoszenie się z nią przed innymi. Gdyby to było dozwolone to byłoby to zachęcanie do grzechu. To jest właśnie to co zrobił Timothy Dolan.

A211

a210

Na podstawie: portal katolicki (nie mylić z judeochrześcijańską sektą soborową) http://www.traditioninaction.org/RevolutionPhotos/A618-Pat_Gay.htm

Data publikacji: 21.03.2015

Opracowanie: GREGORIUS

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *