Strona główna > Bez kategorii > Marsz Niepodległości – ostatnie ostrzeżenie + Marsz zamiast Niepodległości

Marsz Niepodległości – ostatnie ostrzeżenie + Marsz zamiast Niepodległości

Prosimy o rozpowszechnianie poniższych materiałów filmowych p. Sławomira Zakrzewskiego.

Marsz Niepodległości – ostatnie ostrzeżenie

[youtube=http://www.youtube.com/watch?v=GUIK4hfzQA8&feature=plcp]

W przeddzień marszu „ABW” przeprowadziła przeszukania i przesłuchania osób związanych z Marszem Niepodległości. Dlaczego nie znałem tych chłopców z wcześniejszej działalności dla Polski. Dlaczego „pod prąd”, które zrobiło konferencję prasową nie angażuje się w codzienne rzeczywiste zmagania Ruchu Narodowego ( http://www.youtube.com/watch?v=iysQLQ-4DUs&feature=plcp ) Dlaczego nie zrobiono tego dwa dni później, lub miesiąc wcześniej. Nie było takiego precedensu, który mógłby uzasadniać takie działanie. Film z konferencji prasowej obejrzało już 13 tysięcy widzów. Z jakimi emocjami wezmą oni udział w marszu? Będą obojętni lub pozytywnie nastawieni do działań policji i innych służb? Tego nie zrobili Polacy, zwykli policjanci. Oni w wyniku tej prowokacji zostali wystawieni. Dlaczego te obce służby nie zajęły się raczej inwigilacją środowisk, które zapraszają, opłacają lewackie bojówki z całej Europy? Służby te to nie polska policja, której funkcjonariusze pochodzą z narodu. To specjalna komórka, która działa wewnątrz policji niejawnie. Zbiera materiały, do których nawet polskie sądy nie mają pełnego dostępu. Wypracowuje metody postępowania. Realizuje sobie tylko znane cele. Związana jest prawdopodobnie z Europolem i Mossadem. Jej naciskom poddają się pewni prokuratorzy i sędziowie, jak również policjanci. Potrafi ona wywierać naciski tego typu, że policjanci pod przysięgą zeznają nieprawdę.

Ta akcja z rewizjami przypomina mi do złudzenia akcję, tej samej komórki, pod kryptonimem „Pobicie rabina Schudricha”.

Coraz więcej Polaków nie głosuje. Nie ma na kogo głosować. Nie ma prawdziwej reprezentacji. Są tylko ludzie nam podesłani. Agenci, agenci wpływu. Nie można się izolować od życia politycznego, bo w to miejsce wchodzą pseudo patrioci, pseudo narodowcy. Mamy patriotów typu pan Ziemkiewicz, pan Wildsztajn. Do Romana Dmowskiego ciągną różne hieny polityczne, które chcą żerować na naszej naiwności. Piłsudski był na usługach Niemiec. Próba sił. Trzeba walczyć mądrze. Na pewno nie rzucając kamieniami. W tych pięciu manifestacjach, w których biorą udział Polacy, będą wmontowani agenci, agenci różnych służb. Bądźmy mądrzy. Nie idźmy za tymi, którzy mają zakryte twarze. Idziemy ku zagładzie i trzeba się bronić. Polak Polaka wspiera. Tylko mądrze.

Uznajemy ten fałszywy gest pana Komorowskiego. Po raz pierwszy w historii Polski głowa państwa oddaje hołd wielkiemu Polakowi. Roman Giertych, nawet nie przyszedł na odsłonięcie pomnika Romana Dmowskiego. W naszych szeregach już nie ma dla niego miejsca. Niech on szuka miejsca w biznesie. Orać ziemię.Nie dać się wyprowadzić na ulice. Edukacja to też jest walka.Ten system polityczny jest bankrutem. Unia Europejska jest bankrutem. To się wszystko sypie. Media są na usługach bankierów. Każdą tezę można udowodnić. Bajkę o Bin Ladenie kupiło wiele milionów ludzi. Bajkę o Józefie Piłsudskim też wiele milionów Polaków kupuje. Nie dajmy się nabierać. Kto na tym zarabia?

Marsz zamiast Niepodległości

[youtube=http://www.youtube.com/watch?v=Zo37motko5g&feature=plcp]

Nie jest to święto narodowe, polskie! Piłsudski robił na zlecenie. Na zamachu majowym wygrali żydzi i Niemcy. Tę politykę kontynuują obecne rządy
Te wszystkie święta, które odgrzewają kult Piłsudskiego są w interesie wielkich Niemiec. Takim fałszywym dźwiękiem są politycy, którzy podszywają się pod nurt narodowy pokroju Rafała Ziemkiewicza, pana Wildsteina, Roberta Nowaka, nieodżałowanego Józefa Szaniawskiego. Wieszają się na Dmowskim. 11 listopada to było tylko zawieszenie broni, a dla nas najważniejsza była konferencja w Wersalu. Gdzie Roman Dmowski na czele Komitetu Narodowego, Dziś robi się marsz zamiast niepodległości. Kto ściąga bojówki, kto podgrzewa atmosferę
Czy ci, którzy się puszą, którzy się ubierają w idee narodową mają program dla nas Te kłótnie w rodzinie, które trzeba nazwać kłótnią między frakcją piłsudczykowską jedną i opcją piłsudczykowską drugą. Przecież podpisanie Traktatu Lizbońskiego Nie wiem co tam ma robić pan Roman Giertych. Może chce zareklamować swoją kancelarię adwokacką, która ostatnio broniła Tuska. Brata się z ludźmi, którzy okradają Polskę. Takich przebierańców mamy dużo. Takie fałszywe dźwięki słyszymy w Radiu Maryja. Jak można zezwalać na wyprzedaż majątku narodowego za 10 %. To są tylko dekoracje, to jest odwracanie uwagi od prawdziwych . Polska wymiera. Udział w Obudzili swoich agentów, którzy kiedyś pracowali w Gestapo w SS . Nad planem niemieckim jest oczywiście plan żydowski. Jaką my mamy niepodległość?

Jak to jest , że Niemcy mogą, a polski rybak nie może łowić na polskim morzu. Odbieranie dzieci Polakom zamiast pomóc to im się dzieci odbiera.Nie ma to nic wspólnego Piłsudski nie chciał poznańskiego. legiony Piłsudskiego, których raptem było kilka tysięcy. Przecież Niemcy Przecież My mamy walczyć z Rosją Cronenberga, który U nas jest filosemityzm, wazeliniarstwo wręcz. Te igrzyska są organizowane w oparciu o fałszywe faszyzm to nie jest hitleryzm. Hitler czerpał z talmudu. Talmud i Mein Kampf są zbieżne Te bojówki są związane z trockistowską międzynarodówką. Co ma wspólnego Korwin Mikke z Ruchem Narodowym? Sekta Smoleńska za przeproszeniem jest przykładem piątej kolumny. Mamy żyć dla Polski. Nie umierać, ale żyć przede wszystkim dla Polski. Mamy pracować dla Polski.

Ostrzegam, bo we wszystkich tych marszach biorą udział Polacy. To zmierza do rozlewu krwi. Najgorszy jest wróg wewnętrzny. Tam są ludzie, którzy chcą doprowadzić do konfrontacji siłowej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.