Strona główna > Polska > Marsz Niepodległości 11.11.13 Warszawa

Marsz Niepodległości 11.11.13 Warszawa

 

r10

 

Wielki sukces Marszu Niepodległości 2013. Ponad 100 tysięcy osób godnie i z dumą uczestniczyło w największej manifestacji patriotycznej w Polsce. Szkoda, że media pokażą zupełnie inny obraz tego święta…

wpis z dnia 11/11/2012

Ponad 100 tys. osób przeszło dziś ulicami Warszawy w Marszu Niepodległości – największej manifestacji patriotycznej w Polsce. 

Niestety do wielu tysięcy patriotów świętujących odzyskanie niepodległości, próbowali się podczepić zamaskowani zadymiarze szukający okazji do starć z lewackimi bojówkami. Wielka szkoda, bowiem media rządowe skwapliwie to wykorzystają i zrobią z tego narrację dnia, z której będzie wynikało, że Marsz Niepodległości jest głównie po to, aby robić zadymę, a udział w nim biorą przede wszystkim zamaskowani i zakapturzeni bandyci. Spróbujmy zatem, jak tylko możemy, prostować przekaz płynący z mediów głównego nurtu. Zwracajmy uwagę na to, że 11 listopada faceci w kominiarkach nie mieli nic wspólnego ze świętowaniem Dnia Niepodległości. Wskazujmy na fakt, że ponad 100 tys. osób, całymi rodzinami, z dumą w sercu i godnością przeszło ulicami Warszawy, wspólnie świętując odzyskanie przez Polskę niepodległości. Jest to wielki sukces, tym bardziej że narracja anty-patriotyczna w ciągu ostatniego roku była bardzo zintensyfikowana. 

wpis z dnia 11/11/2013

Za:  http://niewygodne.info.pl/artykul/00616-wielki-sukces-marszu-niepodleglosci.htm

 a

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.