Strona główna > Polska > Mariusz Pudzianowski: „Otwórzmy oczy i nie dajmy się manipulować”  

Mariusz Pudzianowski: „Otwórzmy oczy i nie dajmy się manipulować”  

Mariusz Pudzianowski opublikował post na FB dotyczący Andrzeja Leppera oraz partii, które szkalowały jego wizerunek: „…SLD, PiS lub PO to tylko czyste manipulowanie społeczeństwem i robienie z nas kompletnych idiotów!”

12036366_1012343468816270_2926247415195297155_n

Poniżej cały post Mariusza Pudzianowskiego:

Andrzej Lepper – znałem tego człowieka osobiście, wspierałem go w jego kampanii wyborczej w 2005 roku. Gdy Lepper grzmiał z trybuny sejmowej o lądujących w Klewkach talibach, to Kwaśniewski z Millerem wraz z resztą rządu robili z niego idiotę. Media skupiły się na tym jak zrobić z niego zupełnego wariata. Wtedy nikt jeszcze nie mówił o tajnych więzieniach CIA w Polsce. Ten skandal miał dopiero wybuchnąć!!!

Rządy Kwaśniewskiego, Millera, SLD, PiS lub PO to tylko czyste manipulowanie społeczeństwem i robienie z nas kompletnych idiotów! Prawda z więzieniami CIA wyszła na jaw, a teraz Miller znowu startuje w wyborach – skandal. Ludzie chcecie na takiego Milera glosować??? Brali kasę od amerykanów pudłami, sprzedali się za marną ilość dolarów. Myślicie, że nadal nie będą się sprzedawać?!

PiS też niszczyło Andrzeja Leppera! Podczas ich rządów pojawiła się afera gruntowa oraz sex-afera, aby tylko mogli zniszczyć Leppera! Andrzej nie chciał się podporządkować, a PiS właśnie tak niszczy ludzi jak są u władzy. Jak ktoś ujawnia fakty i mówi prawdę to go po prostu niszczą!

To jest Polska elita??? Chyba elita złodziei, oszustów i sługusów na garnuszkach innych rządów. Po prostu sprzedawczyki!!! PO obecnie robi burdel i go zostawi, bo widzą już, że to koniec! Godzą się na wszystko, co jest niewygodne dla nas, aby tylko przypodobać się może komuś innemu?

Otwórzmy oczy i nie dajmy się manipulować. Dostaliśmy już kilka przykładów jak media i rząd zakrzywiały rzeczywistość – Andrzej Lepper przez nich stał się idiotą w opinii naszego narodu, a był to człowiek prawy oraz walczący o Polskę do samego końca!!! Bardzo dobrze znałem tego człowieka osobiście.

Tak mają kończyć patrioci w naszym kraju?! Tego chcemy?!

Miller chce zjednoczonej lewicy??? Miller boi się, że nie wejdzie do sejmu, więc sztuczki polityczne robi. Robi je, aby tylko przy stołku się utrzymać!

Co Miller zrobił dla Polski przez te lata? Tylko nas ośmieszył na arenie międzynarodowej przez swoje machlojki!!!

12072763_1012340498816567_2074193116071398246_n

Źródło: https://www.facebook.com/pudzianowski.official/posts/1012340498816567:0

Michał KK

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *