Strona główna > Polska > Manipulacje Chojeckiego i Kowalskiego czyli skurwysyństwo nie zna granic

Manipulacje Chojeckiego i Kowalskiego czyli skurwysyństwo nie zna granic

Komentarz: Jeśli ktoś jeszcze interesuje się tym egzotycznym żydowskim kabaretem IPP, to zachęcamy do odwiedzin źródła niniejszego materiału: https://klubidzpanstad.tumblr.com, gdzie autor w wolnym czasie komentuje skecze koszerniaka Chojeckiego vel atomowego rabina i jego bezwolnego golema, czyli Marianetki.

“Tyle pieniędzy Moskwa i Watykan i Berlin w swoją agenturę tu ładuje. Dlatego taki kwik podniosła cała agentura gdy wylądowali tu amerykańscy żołnierze, czyli marzenie Żołnierzy Wyklętych się spełniło. A zobaczcie co zrobiły ruchy narodowe, którzy noszą koszulki z Żołnierzami Wyklętymi. Ich marzenie się spełniło, Rosja została stąd przegnana militarnie i weszli wreszcie Amerykanie na których oni czekali. A środowiska narodowe zawyły. Jakiego narodu są to środowiska?”

https://www.youtube.com/watch?v=RWYkDb4iHFE

Oto wspaniały przykład manipulacji w wykonaniu lubelskiego guru Chojeckiego, biorącego pieniądze od amerykańskich organizacji syjonistycznych (wizytował spotkania organizacji “Christians United for Israel” lobbującej za zbrojeniem reżimu izraelskiego i podżegającej m.in. do wojny z Iranem).

Czytaj także: Do kogo podróżuje Chojecki? Amerykańskie kontakty lubelskiego “pastora”

Pseudopastor wykorzystuje Żołnierzy Wyklętych do usprawiedliwienia obecności w Polsce obcych wojsk. To, że Wyklęci liczyli na nadejście Amerykanów i wojnę z ZSRR przekłada na dzisiejsze czasy i całkiem odmienną sytuację polityczną. Mokrym snem tego świra i propagandzisty jest to aby Polska stała się areną działań wojennych pomiędzy USA i Rosją. Otwarcie mówił, że cieszy się z tego, że w Polsce bez żadnych przeszkód działa amerykański wywiad i wmawia swoim widzom, że działają oni tutaj wyłącznie z troski o Polskę i Polaków. Przytakuje mu Kowalski, który w kampanii prezydenckiej mówił aby nie poddawać się dyktatowi ani Brukseli ani Waszyngtonu (!), zaś ostatnio cieszył się, że Amerykanie powinni instalować swoje rakiety na granicach polsko-rosyjskich.

a

Perfidne i płytkie manipulacje mające zwieść Polaków i wmówić im, że oddanie swojego kraju do dyspozycji zaczepnym działaniom USA w stosunku do Rosji to oznaka patriotyzmu. Wycieranie sobie załganej mordy polskimi bohaterami w imię reklamowania światowego hegemona i jego lidera, który posłusznie wypełnia polecenia premiera Netanjahu i wyraźnie dąży do wzbudzenia nowych konfliktów. Takie szmaciarstwo sprzedają Polakom opakowane w polski patriotyzm z doklejonymi husarskimi skrzydłami. Chojecki i jego grupa ma wyraźne powiązania z amerykańskimi syjonistami o których nigdy się nie zająknął. Podczas gdy mówi, że sprzeciw wobec swobody robienia z Polski poligonu dla US Army równa się pobieraniu pieniędzy z Moskwy (na co nie ma żadnych dowodów bo jakież mógłby mieć?) sam lata po instrukcje i pieniądze do znaczącej i bogatej organizacji syjonistycznej w USA i jej szefa Jonathana Falwella. Zresztą Chojecki bywa w USA regularnie, nigdy nie chwali się w programach co dokładnie tam robi i kogo odwiedza, zbywa swoich widzów jakimiś opowieściami o pysznej wołowinie. Jestem pewien, że ma tam wiele “ciekawych” kontaktów w łonie organizacji zrzeszającej setki “kościołów”, których najwyższym celem jest działalność na rzecz Izraela.

a

Ten sam człowiek, który pieprzył o tym, że wojna atomowa, która mogłaby pochłonąć 300 milionów ofiar “nie jest niczym złym pod warunkiem, że to Zachód zdecydowałby się ją wywołać” (Kowalski pytany o to na jednym ze spotkań udawał, że nie wie o co chodzi) próbuje wmawiać zagubionym ludziom, że wciąganie Polski w konflikty w imię interesów obcych mocarstw to marzenie żołnierzy walczących o jej wolność. Perfidia tego skurwysyna jest nie do opisania słowami tak samo jak kurewstwo jego łysego pieska. Oczywiście trzeba wyjątkowo biednych intelektualnie ludzi aby łykali takie “argumenty” i zestawienie sytuacji sprzed kilkudziesięciu lat z dniem dzisiejszym, nie mniej jednak zawsze i wszędzie pokazywać należy jakie gnidy robią wodę z mózgu polskim patriotom, którzy, być może ze względu na mały poziom wiedzy i rozeznania, dają się nabierać na nachalne eksponowanie patriotycznej symboliki i przemycanie przy tej okazji żałosnych i szkodliwych poglądów. Jest to tylko jeden z wielu przykładów manipulacji szarlatana z Lublina, takie praktyki to codzienność w ich propagandowych nagraniach. No, ale nauki przywiezione od “chrześcijańskich syjonistów” z Virginii nie idą w las jak widać.

a

Źródło: https://klubidzpanstad.tumblr.com/post/166541692434/manipulacje-chojeckiego-i-kowalskiego-czyli

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *