Strona główna > NWO > Mamy stan wojenny?

Mamy stan wojenny?

marionetkowy dyktator

obamaCzłonek Kongresu mówi: „mamy stan wojenny”

Dwa dni temu, członek Kongresu, Sheila Jackson Lee, powiedziała: „Mamy stan wojenny…i moi koledzy wiedzą, co to znaczy…

Określenie „stan wojenny” zostało użyte w sali posiedzeń Kongresu USA, 7 października.

7 października ku zaskoczeniu, bądź też nie, w sali amerykańskiego Kongresu padło określenie „stan wojenny”. Czy ktoś mógłby wyjaśnić, dlaczego przedstawiciel z Teksasu użył tego właśnie języka?

Mamy stan wojenny, a co to oznacza, to wiedzą moi koledzy. Możecie zrobić taką ustawę w ciągu kilku minut”.

To nieprawda, gdy sugeruje się nam, sugeruje się naszym wyborcom, że Kongres dziś będzie głosować nad otwarciem prac rządu…To zasłona…Senatorowie obu stron głosują i głosują nad projektem roboczym ustawy, i dziś też mamy nad tym głosować… Mamy stan wojenny, a co to oznacza, to wiedzą moi koledzy. Możecie zrobić taką ustawę w ciągu kilku minut”.

Obama pyta wojsko – czy będziecie strzelać do Amerykanów?

Skrót najważniejszych stwierdzeń z wywiadu zamieszczonego w poniższym filmie:

Wszystko, co robi Obama to nie jest realizacja amerykańskich wartości. Zawsze starał się nam narzucić swój własny system przekonań, a ten system to marksizm. I to właśnie on cały czas robi… Jego agenda to kontrola amerykańskiej opinii publicznej…Ameryka jest na krawędzi dostania się w tryby totalitaryzmu…Moje źródło w wojsku mówi, że nasze społeczeństwo zostanie poświęcone w celu zaprowadzenia ideologii, jaka jest całkiem Ameryce obca… wychodzi na to, że dla Obamy nasza kultura jest w ogóle czymś obcym.

A co z innymi krajami? To jest wzorzec postępowania, to jest ogólna metoda…Obama wzoruje się na metodzie chińskiego komunizmu, podziwia ją, ale chińscy komuniści uważają Obamę za żart, za zdrajcę, bo wierzą w to, że trzeba być lojalnym wobec własnego kraju. Obamy nie traktują z szacunkiem, on jest u nich przegrany…przeciętny Chińczyk z ulicy uważa Obamę za zdrajcę Stanów Zjednoczonych…

Co do zadłużenia Ameryki u Chińczyków, Chiny bardzo mocno pragną rozbrojenia Ameryki…Obama zezwolił na utworzenie w USA specjalnych stref ekonomicznych dla Chińczyków, jakie już istnieją w Chinach, w prowincji Shenzhen, ale oni chcą ostatecznej sprzedaży naturalnych zasobów Ameryki w ich ręce, tego chcą jako cel ostateczny…a dług nigdy nie zostanie spłacony…dlatego również Chińczycy chcą rozbrojenia obywateli USA, żeby zrealizować obietnice Obamy, a jeśli Amerykanie będą uzbrojeni, to mogą postawić opór…

Czy uważasz ten test na lojalność jako preludium do wojny domowej? Obama i jego socjaliści z Waszyngtonu są niezwykle zaskoczeni skalą reakcji amerykańskiej opinii publicznej, zbrojeniem się społeczeństwa na niebywałą skalę, oni nie brali pod uwagę, że to się naprawdę stanie, a teraz są przerażeni, że społeczeństwo może zrobić powstanie i obalić rząd idący w kierunku dyktatury.

Papierek lakmusowy na sprawdzenie lojalności wojska. Obama pyta oficerów, czy będą strzelać do Amerykanów, jeśli zostanie wydane takie polecenie. Niektórzy oficerowie odejdą. Rząd skupuje wystarczającą ilość amunicji, żeby pozabijać połowę populacji oraz worki na zwłoki. Obama wstrząsa strukturą dowodzenia w wojsku, ale czy to są również przygotowania do wojny z ludnością amerykańską? Według osoby zidentyfikowanej jako były wysokiej rangi urzędnik wojska, odpowiedź na to szokujące pytanie brzmi – TAK.

Aktywista praw człowieka, dr Jim Garrow mówi, że to źródło, człowiek uważany za „jednego z najwybitniejszych amerykańskich bohaterów wojska”, powiedział mu, że prezydent Obama jest w trakcie przeprowadzania procedury sprawdzania armii celem „ustalenia, kto pozostanie na stanowisku, a kto musi odejść” wśród najwyższej rangi dowódców wojskowych. A test polega na tym, czy będą oni strzelać do obywateli USA, czy też nie. Garrow mówi, że jego źródło ujawnia ten fakt w celu „wywołania alarmu” wśród opinii publicznej na temat planów szykowanych przez obecną administrację.

http://www.youtube.com/watch?v=rLXOtR9Gr3E#t=394

Były zastępca sekretarza skarbu: Obama przejmie całą władzę, aby uniknąć ogłoszenia bankructwa USA

Dajmy sobie spokój z wizjami ogłoszenia bankructwa z powodu kryzysu zadłużenia. Były asystent sekretarza skarbu, dr Paul Craig Roberts, mówi: „pułap zadłużenia zostanie podniesiony. Żaden rząd nie chce utracić władzy albo zdolności pożyczania pieniędzy. Tak więc, jeśli do podniesienia pułapu zadłużenia nie dojdzie, to byłby to prosty sposób na popełnienie przez Waszyngton hari-kari. To ruch, jaki doprowadzi to utraty przez Stany Zjednoczone statusu supermocarstwa”. Dr Roberts mówi dalej: „Jeśli oni nie dojdą do ładu między sobą, to stanie się jedna z dwóch rzeczy…Federal Reserve, na podstawie własnych uprawnień, będzie pożyczać pieniądze do budżetu…albo jest inna alternatywa, że Obama… może po prostu ogłosić stan zagrożenia bezpieczeństwa narodowego i podniesie limit zadłużenia z własnej inicjatywy. Mógłby wtedy rządzić jako dyktator„.

Co się stanie, jeśli USA ogłoszą bankructwo? Dr Roberts mówi: „niebezpieczeństwo niewypłacalności polega na tym, że reszta świata zacznie wyprzedawać dolara. Jeśli zaczną wyprzedaż dolarów, wtedy Fed straci kontrolę a cały system wyleci w powietrze. Banki upadną. Rynek obligacji upadnie. Na giełdzie dojdzie do katastrofy”.

Bez względu na to, co się stanie, jest ogromny i rosnący dług. Dr Roberts twierdzi, że „sytuacja jest nie do utrzymania„. W pewnej chwili i tak dojdzie do eksplozji, „To będzie gorsze niż Wielki Kryzys, ponieważ w czasie tamtej Wielkiej Depresji, ceny spadły wraz z poziomem zatrudnieniem. Teraz ceny będą rosły, a zatrudnienie będzie spadać…ceny złota i srebra poszybują w niebo„.

źródła główne:

http://investmentwatchblog.com/obama-to-military-will-you-fire-on-americans/

http://www.silverdoctors.com/former-assistant-treasury-secretary-obama-will-seize-total-power-to-prevent-us-default/

przygotował: stophasbara

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.