Strona główna > Polska > Małżonek madame Kornhauser namaszczony !

Małżonek madame Kornhauser namaszczony !

Szanowny małżonek dostojnej pani Kornhauser, Mister Endrju Duda, „parowóz” patriotyzmu, demokracji i miłości do „naszej” ojczyzny, zbawiciel mas i pisowski dobroczyńca (taki od nieustającego czynienia dobra, wiadomo komu) rozwiał wszystkie wątpliwości nadwiślańskich „katolików” co do swego wyznania i  przyjął, z rąk świętej smarownicy, madame Myrny Nazzour, namaszczenie wydzielinami z jej własnego ciała, jak podaje www.breviarium.blogspot.com.

a0,3

a0,5

Podobno spotkanie z panią świętą smarownicą, madame Myrną Nazzour kosztuje 60 zł każdego członka organizacji judeochrześcijańsko-soborowej, być może, że smarowanie wliczone jest w cenę. Powracając do mistrza Endrju Dudy to jest już powszechnie wiadomo, że mistrz jest jakoś „wierzący”. I w związku z tym będziemy wrzucać do pudełka ludową karteczkę z krzyżykiem postawionym przy nazwie „Duda”. Opozycja zaś, ta „niewierząca” w mistrza Dudę, powinna do pudełka wrzucać także  ludową karteczkę z krzyżykiem ale przy nazwie małżonka czcigodnej madame Rojer, mianowicie przy nazwie alternatywnego mistrza „Komorowskiego”. Niechaj POPiS dalej nas prowadzi ścieżką dynamicznego rozwoju i nieustającego szczęścia!

I w Krakowie także namaszczano mistrza Dudę!
I w Krakowie także namaszczano mistrza Dudę!

a2,2

a23

Oby Polska rosła w siłę, Polakom żyło się lepiej, a władza ludu wybranego, w demokratycznym oczywiście głosowaniu, nigdy nie ustawała! Oby Polacy mogli w większej jeszcze liczbie podbijać śmietniki Eurosodomy i Polki mogły nieść na ulice  Eurosodomy dobrą nowinę „Chamasutry” a nadwiślańskie lasy szumiały pod batutę (podobno!) niewidzialnej ręki rynku.

Takie postawy, jak te wyrażone poniższym demotywatorem, powinny być zdecydowane potępione! Obydwaj celebryci pocą się w walce o świetlaną przyszłość i dobrobyt inteligencko-robotniczo-chłopskiego ludu nadwiślańskiego, doceńmy to, natomiast polskojęzyczni terroryści, którzy jeszcze nie posługują się globalnym móżdżkiem w sosie owsikowym powinni zostać zdecydowanie wyeliminowani z procesu demokratycznego. NAPRZÓD ORŁY BIAŁO-CZERWONE! NIECHAJ TRWA GLOBALNA REWOLUCJA DEMOKRATYCZNA !

Oba kandydatusy powinni  być wybrani! Oba są "chrześcijany" i to uduchowione, kochają lud i jego władzę. A przekreślanie ich obu trąci już terroryzmem, a co najmniej oszołomstwem!
Oba kandydatusy powinni być wybrani! Oba są „chrześcijany” i to uduchowione, kochają lud i jego władzę. A przekreślanie ich obu trąci już demonizmem, a co najmniej oszołomstwem!

Nadesłał: Szczyry demonkrata

Informacja o smarowaniu mistrza Dudy za: http://www.breviarium.blogspot.com/

Data publikacji: 19.05.2015

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *