Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > Małpian Kovalstein mówi…

Małpian Kovalstein mówi…

Kompendium wiedzy nt syjonistycznej sekty lubelskich troglodytów: http://idzpodprad.ru/. Admin

Syjonistyczne ideały środowiska sekty Chojeckiego, które charakteryzuje nieudolna propaganda i jawne kłamstwa, a które w bardzo szybkim tempie przyswoił Marian Kowalski, widać z każdym dniem coraz bardziej. Nic dziwnego, że inspirowany i finansowany przez podobne środowiska z USA “pastor” utrzymują taką linię programową, jednak są naprawdę tak nieudolnymi manipulatorami, że ich gadanie a tym bardziej “wtopy” powodują uśmiech w połączeniu z niesmakiem.

W piątek prowadzącym program był Iwan Belostenko, etatowy Żyd środowiska IPP, który odgrywa w nim rolę parawanu przed oskarżeniami Kowalskiego o tzw. “antysemityzm”. Widzieliśmy wiele razy kompromitacje sekty gdy zapraszali do siebie gości z zewnątrz a program nie szedł po ich myśli. Tym razem jednak “wtopę” zaliczyli w rozmowie ze swoim człowiekiem, członkiem trójmiejskiego Klubu IPP.

Chojecki chciał udowodnić, że nie wszyscy Żydzi w Izraelu są nastawieni antypolsko, więc spytał Iwana czy “pieprzenie Grossa” jest obowiązującą narracją w Izraelu? I chyba spodziewał się zanegowania tego stwierdzenia a tymczasem Iwan odpowiedział, że niestety jest to prawda. Potwierdził on, że lata tresowania izraelskiego społeczeństwa przez syjonistyczne władze i organizacje tworzące “przedsiębiorstwo holocaust” okazało się skuteczne a oni sami są do nas nastawieni wrogo. Aj waj…

Sytuację próbował uratować Kowalski i obnażył się już całkowicie. Próbując rozłożyć winę za złe relacje polsko-żydowskie, stwierdził on, że mamy do czynienia z upowszechnianiem “po obu stronach” negatywnych stereotypów, że w Polsce do dziś popularną w społeczeństwie tezą są rzekome żydowskie mordy rytualne na dzieciach. Nie może przecież być tak, że stwierdzi on kategorycznie, że państwowym programem Izraela jest urabianie społeczeństwa przeciwko Polakom.

Tym samym wpisał się on idealnie w narrację Gazety Wyborczej, nie pierwszy zresztą raz. Wielokrotnie odnosił się do tzw. “list Żydów”, które według niego, są rzekomo popularne wśród polskich narodowców. Pisałem już kiedyś, że Kowalski bardzo słabiutko orientuje się w polskim środowisku narodowym, znalazł się tam przypadkiem i dla własnych korzyści zaistnienia a to co wygaduje nie ma nic wspólnego z prawdą. Po prostu bezpodstawne oszczerstwa to wszystko na co go stać. Jego obecne występy w obronie syjonizmu, Żydów i Izraela, przy jednoczesnym opluwaniu Polaków, pokazują kim naprawdę jest ten człowiek. Według Kowalskiego Polacy wierzą dziś w średniowieczne historie o mordach rytualnych (tak jakby nie mieli wystarczająco wielu powodów by z dystansem i gniewem odnosić się do atakujących nas Żydów). Według Gazety Wyborczej zaś (a właściwie jej dodatku pt. “Wysokie Obcasy”) do dziś młode Polki są policzkowane przez matki gdy dostaną pierwszą miesiączkę. Widzicie podobieństwo narracji?

Warto przypomnieć także, że przypisując innym ludziom “narrację Grossa” pomijają fakt, że wielkim obrońcą i promotorem tego propagandzisty jest wychwalany przez nich Szewach Weiss, a ich nowy idol, tajemniczy lobbysta i agent wpływu Jonny Daniels bardzo głośno wypowiadał się przeciwko ewentualnej ekshumacji w Jedwabnem, ponieważ jej wyniki po prostu zburzyły by całą historię stworzoną przez Grossa i jednocześnie pokazały światu jak Żydzi szantażują Polaków kłamstwem.

I tak jednym zdaniem Iwan zburzył ich całą narrację i pokazał jak usilnie próbują manipulować w obronie Żydów lubelscy szabesgoje. To, że Kowalski nie ma za grosz honoru i wstydu potwierdza się każdego dnia.

Autor/źródło: https://klubidzpanstad.tumblr.com/post/171729402104/marian-kovalstein-m%C3%B3wi

P.S. Rabin paweł niezadowolony z odpowiedzi izraelity

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.