Strona główna > NWO > Kościół i cerkiew > Malowidło – straszydło

Malowidło – straszydło

Satanista Bergolgio nominował innego satanistę,Vincenzo Paglia –  zwanego  dla niepoznaki  „arcybiskupem”,   w anty-katolickiej, judeo-masońskiej, satanistycznej sekcie Watykan 2, która oficjalnie przejęła Kościół Katolicki w czasie soboru watykanskieigo  2 – na prezydenta Instytutu JP2 zajmującego się sprawami Małżeństw i Rodziny.

Ten satanista, obecnie szefunio watykańskiej akademii, opłacił gejowskiego „artystę”, aby ów wymalował świętokradczy obraz (tzw. mural) na ścianie w katedrze, w  diecezji  Terni-Narni-Amelia , w 2007.  Na tym bluźnierczym obrazie jest także wizerunek owego „arcybiskupa”.

a

To malowidło – straszydło przedstawia niby Jezusa, wstępującego do Nieba, który trzyma w rekach sieci pełne najrozmaitszych, gołych i na wpół-golych, transgenderowcow, gejów, prostytutek, handlarzy narkotyków, itp. w najrozmaitszych erotycznych układach i interakcjach.

Tłum. Renata

Źródła:

http://www.mostholyfamilymonastery.com/news/shocker-francis-appointed-vatican-archbishop-featured-massive-homoerotic-painting-commissioned/#.WL2pjtQwhkg

https://catholicismpure.wordpress.com/2017/03/04/vatican-archbishop-featured-in-homoerotic-painting-he-commissioned

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *