Strona główna > Polska > Maleńczuk, psi bard

Maleńczuk, psi bard

Artystyczne prostytuowanie się jest znakiem czasu. Nasze estradowo-telewizyjne bożyszcza, zwane celebrytami nie należą do wyjątku. Mało tego, starają się być nawet w czołówce lizidupstwa i artystyczno-politycznego konformizmu.

a

Długa jest lista” artystów” do wynajęcia, którzy za kasę zaśpiewają wszystko i poprą każdą polityczną hucpę. Chwalić śpiewem będą Pana Boga, papieża, przekręt Owsiaka, rocznicę unijnego „raju”, a jak potrzeba, to i banderowskich zwyrodnialców oraz żydo-banderowski, przestępczy oligarchiat.

Do prawdziwych prymusów należy M.Maleńczuk.

Ten miłośnik kijowskiego Majdanu i” slavy hierojam” jest także tubą do wynajęcia w antyrosyjskiej i antyputinowskiej „krucjacie”. Obecnie w przeddzień 70 rocznicy zwycięstwa nad niemieckim faszyzmem atrakcyjność i pewnie cena Maleńczuka wzrasta.

Tak o sobie pisze kabotyn do wynajęcia: „2014 – To rok zaangażowania w sprawy polityczne . „Vladimir” i „Sługi za szlugi” (Yugopolis) – to ważny w zaistniałej sytuacji politycznej głos Maleńczuka jako patrioty, obrońcy pokoju. 2014 to także rok powrotu do mocnych, obyczajowych tekstów i autorskich kompozycji, które zostają wydane na płycie „Tęczowa swasta”. Sylwester zorganizowany przez TVN jest ostatnim z licznych koncertów 2014 roku. ” za: http://www.malenczuk.art.pl/biografia.html

Jakby w odpowiedzi na ten bełkot śpiewającego celebryty dotarła do naszej redakcji korespondencja autorstwa ludowego barda, który do melodii  Maleńczuka zaproponował nowy tekst. Oto on:

Maleńczuk, psi bardzie

Wiedz, że twym jadem gardzę

Sprzedałeś Warszawę

za banderowską sławę,

Przypomnij…

rozprute brzuchy matek,

Przypomnij…

odcięte ręce dziatek,

W starcze,

rozpaczą zdarte oczy,

naplułeś,

za dolce kijowskiej swołoczy

Maleńczuk, psi synie,

niesława cię nie ominie

Żresz ciągle z polskiej miski,

lecz szczekasz, bo grosz ci bliski

Dla szmalu, psi bardzie

sprzedałeś prawdę,

więc tobą gardzę

Boso, ale w ostrogach

nie każdy

po praskich drogach

może pomykać hardo

Na ciebie moralny chłamie

kosa..

czeka w praskiej bramie.

Ja razem z ruskim bratem

sztandar zbroczony krwią

wetknąłem…

w zdobytą

germańską chatę

I była wódka i tańce

a takie jak ty zasrańce

zakąskę nam nosiły

Pamiętaj o tym, psi bardzie,

i wiedz,

że twym kłamstwem…

Gardzę!

Suplement wyborczy

SUPLEMENT

Wielki, polskojęzyczny cymes artysto-cwelebryta, nie tylko pędzi wraz z postępem ale nawet go wyprzedza. Nie dość, że jękliwie wydala z siebie mroczne niepokoje egzystencjalne, to prezentuje polskojęzycznym, dwunożnym wielbicielom bezsens chrześcijaństwa czyli pracuje także na niwie nowej ewangelizacji lucyferycznej, co widać poniżej na fotografiach, jak prezentuje swoje credo w postaci odwróconego krzyżyka.

a11

a10

a14

Cymes artyst-cwelebryta Maleńczuk jest prawdziwym ideowcem, dla woreczka srebrników zrobi wiele, nie napiszemy o wszystkim, ale chociażby złoży na estradzie takie wyznanie wiary jak poniżej:

a12

a13

A walcząc o wolność Ukrainy nie omieszka, oprócz woreczka srebrników, zyskać uznania w chazarskich oczach jako „estradowy SBU-sznik” i wierny syn „samostijnoj”. Chwała heroju!

a15

a16

Oj Maleńczuku, Maleńczuku! Czegóż ci biedaku życzyć? Chyba tylko można pod twoim adresem złożyć ci następujące życzenia: „A widły, pardon, tryzub ci na drogę chorowita istoto!”.

Red. W-P

Źródło: https://wiernipolsce1.wordpress.com/2015/05/04/malenczuk-psi-bard/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *