Strona główna > NWO > Mała Judeopedia dla pokornych poddanych Wielkiego Chazarystanu

Mała Judeopedia dla pokornych poddanych Wielkiego Chazarystanu

„Hitler miał rację w większości spraw”. – Żyd Stanley Kubrick, reżyser z Hollywood

a
Stanley Kubrick

„On [Żyd] nie poprzestanie na niczym, i w swojej podłości staje się tak gigantyczny, że nikt nie musi się dziwić, jeśli wśród naszego narodu, uosobienie diabła jako symbolu wszelkiego zła przybiera żywy kształt Żyda”.  – Adolf Hitler, Mein Kampf.

„Ten fikcyjny konflikt między syjonistami I liberalnymi Żydami szybko mnie zniesmaczył, bo to wszystko było fałszywe”. – Adolf Hitler, Mein Kampf.

„Żydzi uciekają się do stosowania fałszu tak samo naturalnie jak mieszkańcy północnych terenów są przyzwyczajeni do noszenia ciepłych ubrań”. – Adolf Hitler, Mein Kampf.

„Było mi bardzo trudno pogodzić się z dialektyczną perfidią tej rasy. Jak daremna była próba pozyskania takich ludzi argumentem, widząc, że ich usta wypaczały prawdę, wyrzekały się tych samych słów, które właśnie wypowiedzieli, i używali ich ponownie moment później by posłużyły im w argumencie do własnych celów „. – Adolf Hitler, Mein Kampf.

„Palestyńczycy chcą pokoju bez pokoju” – Netanyahu.

„Nie ma nic takiego jak Palestyńczycy” –  Golda Meyer.

„Jako narodowy socjalista, jestem przekonanym syjonistą”. – Reinhard Heydrich, z-ca Heinricha Himmlera.

„Wybrałbym grupę chętnych młodych Żydów, którzy nie wyglądają jak Żydzi, i wysłałbym ich do krajów gdzie Żydzi są pochłonięci grzesznym samozadowoleniem. Zadaniem tych młodych Żydów byłoby udawać Gojów, i dręczyć Żydów antysemickimi sloganami…” –  artykuł redakcyjny, Davar, 1952 'lewicowy' dziennik żydowski w języku hebrajskim w I$rael.
Redaktor Sharan, cyt. przez Alfreda Lilienthala w Drugiej stronie medalu [The Other Side of the Coin], Devin-Adair, Nowy Jork, s. 47.  Chodziły pogłoski, że redaktor cytował Żyda Ben-Guriona, premiera I$rael.

„Istotne jest by cierpienia Żydów… stały się gorsze… Antysemici będą naszymi najpewniejszymi przyjaciółmi, kraje antysemickie są naszymi przyjaciółmi” – Theodor Herzl, syjonista Nr 1.

„Antysemityzm jest dla nich niezbędny w rządzeniu ich mniejszymi braćmi”. – Protokoły mędrców Syjonu.

„Wcześniej antysemitą był ten kto nienawidził Żydów. Teraz to oznacza człowieka nienawidzonego przez Żydów”. – Joseph Sobran.

„Żydzi są przyczyną wszelkiego zła” – Mikis Theodorakis.

„Żyd jest wielkim mistrzem kłamstw”. – Schopenhauer.

„Kiedy Żydzi pokazują się jako sama niewinność, to zagrożenie jest wielkie”. – Nietzsche.

„Izrael jest rasistowskim reżimem z 17 prawami norymberskimi w swoich księgach statutowych”. – Mądra opinia Paula Heywood-Smitha, QC Divett Chambers, Adelaide, Australia.

„Wolność prasy należy do jej właścicieli” – Jonathan Tobin, redaktor The Jewish Ledger (US) cyt. w Jewish Chronicle, Londyn, 25.08.1995, s. 19.

„Na porównanie Żyda który zajmuje najwyższy szczyt ludzkiej wyższości i osiągnięć intelektualnych, z Murzynem, który tworzy błoto u jego podstawy, zdobędzie się tylko Murzyn z większą niż zwykłą próznością i bezczelnością swojej rasy”. – artykuł redakcyjny, The Jewish Ledger, Nowy Orlean, w odpowiedzi na sugestię murzyńskiego edukatora Bookera T Washingtona o powinowactwie historii Murzynów I Żydów.

Zapomiej historię!

Pamiętaj Holoko$t!

„Gdyby wykazano, że holokaust jest oszustwem, to zniknęłaby broń Nr 1 z arsenału izraelskiej propagandy”. – prof. William Rubinstein, Melbourne University.

„Pewne rzeczy są prawdziwe, mimo że nigdy się nie wydarzyły” – Elie Wiesel.

„Holokaust był niemal udanym zamachem na życie wybranych przez Boga dzieci, a zatem na samego Boga”. – Abe Foxman, szef ADL.

„Robimy filmy które sprawiają, że ludzie na całym świecie myślą jak myślą”. – Louis B Mayer, Metro-Goldwyn-Mayer.

„Faktycznie, holokaust okazał się być niezawodną bronią ideologiczną [Izraela]. Poprzez jej stosowanie, jedna z największych potęg militarnych świata, o przerażającej historii praw cżłowieka, odrzuciła się sama jako państwo ofiara, a najbardziej prosperująca grupa etniczna w Ameryce podobnie nabyła status ofiary.

Znaczne korzyści odnosi to osobliwe ofiarstwo – w szczególności odporność na krytykę, nawet uzasadnioną”. – Norman Finkelstein, Przemysł holokaustu [The Holocaust Industry].

„Wszystko jest sprawą interpretacji, w zależności od interpretacji panującej w danym czasie jest funkcją siły, a nie prawdy”. – Nietzsche.

Zanim Holoko$t stał się religią państwową…

„Większość dzienników i raportów [’ocalałych z 'Holoko$t'] jest pełna niedorzecznej gadatliwości, grafomańskich wyolbrzymień, dramatycznych efektów, wielkiego samo-nadymania, dyletanckiego filozofowania, rzekomego liryzmu, niesprawdzonych pogłosek, uprzedzeń, partyzanckich ataków…” – Samuel Gringauz, „Jewish Social Studies” Nowy Jork, styczeń 1950, t. 12, s. 65

a
a
„Hollywood rządzą Żydzi. On należy do Żydów… Widzieliśmy Murzyna, widzieliśmy Latynosa, widzieliśmy Chińczyka… Widzieliśmy wszystko, ale nigdy nie widzieliśmy 'kike’a', bo oni bardzo dobrze wiedzą, że tam ciągnie się ten wagon… Widzieliście oczernianą każdą rasę, ale nigdy nie widzieliście niekorzystnego wizerunku 'kike’a', bo tego dopilnowali Żydzi. Nigdy nie nie pozwoliliby na pokazanie tego na ekranie”. – Marlon Brando

________________________________________

Chłopcze, jeśli Holoko$t jest chlebem powszednim w naszym domu, to islamski terroryzm jest masłem na tym naszym chlebie! Inaczej, jak byśmy zmusili tych białych Murzynów by za nas walczyli w kolejnej wojnie?

My jesteśmy jedynymi masowymi mordercami na świecie, a alibi Holoko$t nigdy się nie skończy!

„Rosję zamienimy w pustynię zamieszkałą przez białych Murzynów. Narzucimy im taką tyranię o jakiej nigdy nie marzyli najbardziej okrutni despoci wschodu”. –Żyd Trocki

„Wszystkich Gojów powinno się poddać lobotomii, żeby nic nie mogli pamiętać. Idealny Goj to Goj chory na Alzheimera”. – freudowska 'pomyłka' żydowskiego psychoterapeuty.

The Little Judeopedia  for the humble subjects of the Greater Khazarista

www.counterbias.com

Tłum. Ola Gordon.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.