Strona główna > Zdrowie > Magiczny napój – słona woda na detoks

Magiczny napój – słona woda na detoks

Jony dodatnie w soli wiążą się z ujemnymi w cząsteczkach wody i odwrotnie. Rezultatem jest nowa struktura wspaniale wchłaniana przez organizm. Dlatego woda nie jest już czystą wodą, a sól nie jest tylko solą. Ta kombinacja jest korzystna dla zdrowia.

a

Naukowcy zgadzają się, że tylko szklanka słonej wody ma wielki wpływ na nasz organizm. Jest to czysty detoksykant [?] który pomaga organizmowi w samo-regeneracji. W Indii ta praktyka picia rano słonej wody jest dobrze znana od dawna, a zachodni świat odrzucił je zakładając, że sól szkodzi organizmowi człowieka. Figiel polega na tym, że powinno używać się naturalnej, czystej soli morskiej, i wtedy skutek zdrowotny jest gwarantowany.

Niektóre z tych licznych korzyści z picia słonej wody to: równowaga stężenia cukru w organizmie, mocniejsze kości, regulacja przemiany materii, mocniejszy system odpornościowy, mocniejsza struktura hormonalna, dobry wpływ na żylaki nóg itp. Szklanka słonej wody ma wartość odżywczą i jest bogata w minerały, które organizm szybko rozpoznaje i wchłania. Jony dodatnie w soli wiążą się z ujemnymi w cząsteczkach wody i odwrotnie. Rezultatem tego jest nowa substancja wspaniale wchłaniana przez organizm. Dlatego woda nie jest już czystą wodą, a sól nie jest tylko solą. Ta kombinacja jest korzystna dla zdrowia.

Wszystko co trzeba zrobić to wypić szklankę ciepłej wody z dodatkiem łyżeczki soli. Poniżej powody dlaczego powinieneś to robić:

Nawodnienie

Dietetyk Matt Stone zwraca uwagę, że jeśli pijesz tylko wodę do nawodnienia organizmu, to możesz przesadzić i organizm ma nadmiar płynów. Zamiast czystej wody radzi stosować słoną – jeden raz dziennie.

Trawienie

Jeśli masz z nim problemy, to szklanka słonej wody położy im kres. Słona woda pobudza enzymy które przyspieszają działanie układu trawiennego. Pijąc jedną szklankę słonej wody każdego ranka szybko zauważysz korzystne zmiany i uregulowane trawienie.

Bezsenność

Sole mineralne uspokajają system nerwowy. Jeśli cierpisz na bezsenność, ta szklanka słonej wody dobrze nań wpłynie i będziesz spać lepiej.

Detoks

Ta szklanka słonej wody ma właściwości przeciwbakteryjne. Słona woda usuwa toksyny z organizmu i zwalcza nadmiar bakterii szkodliwych dla organizmu.

Zdrowe kości

Alkaliczność mineralna soli ma korzystny wpływ na problemy z kośćmi, zwłaszcza u osób cierpiących na osteoporozę.

Korzystny wpływ na skórę

Jeśli chcesz mieć ładny blask czystej skóry, nie wahaj się pić słonej wody. Z tym wiąże się detoks i dzięki temu będziesz mieć gładką błyszczącą skórę.

Bogate źródło minerałów

Wszystkie wymienione wyżej rzeczy są informacją o tym jak bogata w minerały jest sól, i o ich pozytywnym wpływie na organizm. Minerały są podstawą odżywiania i zdrowia, więc spróbuj, a na pewno ci nie zaszkodzi.

Magical Drink – A Glass Of Warm Saline Water Removes All Toxins From Your Body

Healthy Life Tricks – 6.06.2015

Tłum. Ola Gordon.

Źródło: http://galacticconnection.com/magical-drink-a-glass-of-warm-saline-water-removes-all-toxins-from-your-body/#sthash.npGcxtpR.dpbs

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *