Strona główna > Bez kategorii > MAFIA „POLSKICH” WŁADZ…Było źle! Nie jest lepiej! Będzie coraz gorzej!

MAFIA „POLSKICH” WŁADZ…Było źle! Nie jest lepiej! Będzie coraz gorzej!

Źródło: http://drhumor.nowyekran.pl

Tzw. „polskie władze”, Belweder

W kwestiach, praworządności, sprawiedliwości, demokracji na każdym kroku widać, że jest coraz gorzej! Władze pobudowały sobie zapory antyobywatelskie, które nie dopuszczaja do nich dotarcia żadnych głosów, skarg, próśb, petycji, a jeśli już coś dotrze do nich, to BEZCZELNIE OLEWAJĄ LUB BEZCZELNIE KŁAMIĄ! Kontynuuje nagminnie się wszystko, co komuna robiła !

Taki wystraszony Tusk jak ma gdzieś wystąpić, to wśród wyselekcjonowanych osób, które tylko mogą go popierać! A zatem, żeby biurokraci i służby spec  miały pracę sporządza się listy dopuszczonych do oblicza najjaśniejszego, sprawdza się przychodzących, czy są na liście, potem ich osobiście czy czasem nie mają broni, bomby, materiałów wybuchowych, noży itp. ostrych przedmiotów! Zdaje się, że rozpacza się, że nie można sprawdzić, co planuje taki przychodzień! Oczywiście nie można się zbliżać za blisko do majestatu!
No i powszechnym jest, że wolno pytać na piśmie! To wygoda, bo nie musi się danej kartki  wybrać, można odłożyć i wziąć inną swoją, przygotowaną i przeczytać. To takie niby nic, a pomaga tchórzom i kłamcom!
 Nawet J. Kaczyński – przecież uczestnik Magdalenki, a wiemy, kto ją inicjował i super sterował, w końcu chwalił się „wynalazkiem rzekomo okrągłego stołu (ja go nazywam KANCIATYM)” w telewizji starszego brata jego obywatel od 1941 roku a u nas największy zbrodniarz komunistyczny i mój ziomek gen. Wojciech Jaruzelski!
No, a mając środki masowego przekazu: rządowe, zaprzyjaźnione, i wystraszone (portale też!!!), to zawsze się zrobi tyle zamętu, że będzie wyglądało – choć wystąpi jakiś dyletant rządowy – że władza choć nie ma racji, to ma rację!
Franciszek Krzysiak – dysydent za komuny i dziś – z którym od 1980 roku żaden polityk nie chce publicznie porozmawiać, a ja oprócz ostrego języka, nie mam żadnych niebezpiecznych przedmiotów!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.