Strona główna > Bez kategorii > „Madagaskar” – nierozwiązany problem Europy

„Madagaskar” – nierozwiązany problem Europy

źródło:http://www.polskawalczaca.com

autor: Dariusz Kosiur

W latach międzywojennych rządy państw europejskich rozważały wysiedlenie Żydów właśnie na tę wyspę. Najtrudniejsza sytuacja pod względem współegzystencji z żydowską mniejszością występowała w państwach Europy Środkowo-wschodniej, które zostały zmuszone tzw. Małym Traktatem Wersalskim w 1919r. do finansowania mniejszości żydowskich. 

W 1991r., 9 czerwca w Warszawie, w stolicy kraju dopiero, co „wyzwolonego z PRL-u”, na spotkaniu z przedstawicielami wspólnoty żydowskiej, Jan Paweł II powiedział: 

“Ta sama ziemia, która przez wieki była wspólną Ojczyzną Polaków i Żydów, wspólnie przelana krew, morze potwornych cierpień, doznanych krzywd powinny nas nie dzielić, a łączyć.”
(„MOJA OJCZYZNA WSPÓLNOTĄ Z ŻYDAMI” – Jan Paweł II)

Chętnie i jakże często wypowiedź tę powtarzają powszechne w Polsce żydo-media. Jednak prawda historyczna nie może potwierdzi słów JPII – słów „papieża Polaka” i żaden prawdziwy i uczciwy Polak nie mógłby czegoś takiego powiedzieć. 
Polska nigdy nie była ojczyzną Żydów, była jedynie miejscem ich pasożytniczej działalności i geszeftów, miejscem ograbiania i przejmowania majątków Polaków, miejscem knowań przeciw Polakom i przeciw Polskiemu Państwu, przeciw jego restytucji i miejscem ludobójstwa Żydów na Polakach.
Jednostkowe odmienne przypadki potwierdzają tylko powyższe stwierdzenie.
Problem żydowskich mniejszości w państwach Europy nie był, więc wyimaginowany i w dalszym ciągu czeka na poważne potraktowanie.

Gdy na nasz kraj, na naszą Ojczyznę napada zewnętrzny wróg, to przynajmniej w sferze werbalnej, która nie zależy od organizacyjnych i technicznych możliwości społeczeństwa i państwa, większość z nas wie jak się zachować. I gdyby taka sytuacja zdarzyła się dzisiaj, także wiedzielibyśmy, że Ojczyzny należy bronić, a gdy możliwości na to pozwalają, wroga należy zniszczyć.

Wątpliwości, co do własnej postawy mogłyby mieć elementy o zdegenerowanej psychice i mentalności, wyzbyte poczucia więzi z własnym narodem, elementy kosmopolityczne – „europejskie”. Barbarzyński proces degeneracji narodowej świadomości w narodach europejskich, czyli ich „europeizacja” – absurd, paradoks (?), ale tak ten proces się określa -, realizują powszechne żydo-media i opanowane przez judeo-masonerię systemy oświaty.

A jak winniśmy się zachować w sytuacji, gdy agresji i opresji poddawani jesteśmy od wewnątrz własnego państwa? Gdy wróg znajduje się pośród nas, gdy opanował w państwie całą strukturę władzy, gdy do swojej dyspozycji ma powszechne media i cały aparat wymuszania porządku publicznego? Czy w takiej sytuacji nie powinniśmy wszelkimi racjonalnymi metodami także dążyć do eliminacji i zniszczenia wroga?

Niewątpliwie taka sytuacja, gdy wróg zagnieździł się wewnątrz społeczeństwa jest znacznie trudniejsza do zweryfikowania dla obywateli. Wróg jest niewidoczny, niczym się na pozór nie wyróżnia – na pozór.

W tych dniach ukazuje się 600 stronicowa publikacja, wydana wyłącznie w obcych językach, przeznaczona dla zagranicznych czytelników, sponsorowana i promowana przez MSZ RP za pieniądze polskiego podatnika, szkalująca Polskę i Polaków – oskarżająca Polaków o udział w procesie wyniszczania Żydów.

MSZ RP służy Polsce i Polakom, czy jest raczej bandą antypolskich zbirów, którą naród winien spośród siebie wyeliminować? Dla Polaka odpowiedź na powyższe pytanie nie powinna nastręczać najmniejszych trudności.

A co z całym obozem władzy i z koncesjonowaną opozycją, które naprzemiennie wymieniają się władzą nad Polakami?
Uczynili przecież z Polski prostytutkę dla światowych syjonistycznych reżimów USA i UE. Polska jest angażowana do syjonistycznych agresji na kraje arabskie – przy aprobacie ojców KK, którzy wysyłają duchownych na polskie „misje” wojskowe, a więc im błogosławią, błogosławią syjonizmowi – to spadek duchowy po błogosławionym JPII.
Rządzący Polską przestępcy – bandyci w rękawiczkach – nie bójmy się zasadnych określeń -, zniszczyli, rozkradli majątek narodowy, wypracowany przez kilka pokoleń Polaków. Ci bandyci zmuszają miliony Polaków do emigracji zarobkowej. Ci bandyci polityką ekonomiczną doprowadzili do załamania demograficznego. Promują, nawołują do separatyzmów, czyli do rozbijania integralności państwa. Niszczą kulturę przez promocje zboczeń, narkotyków, aborcji, prostytucji itp. Przymierzają się do kradzieży naszych mieszkań i domów – temu ma służyć podatek katastralny.
Lista przestępstw jest bardzo długa. 

Ilu z nas ma świadomość istnienia w Polsce wewnętrznego wroga? Sądząc z obrazu zniszczeń w naszej Ojczyźnie dokonanych po 1980r./1990r., Polaków świadomych tej wewnętrznej agresji i zbrodni przeciw Narodowi Polskiemu jest ciągle zbyt mało, choć świadomość narodowa polska systematycznie wzrasta.

12 maja 2012r., w Berlinie odbył się pierwszy kongres Ruchu Odrodzenia Żydowskiego w Polsce, organizacji, która postuluje powrót do Polski trzech milionów Żydów i ustanowienie hebrajskiego drugim językiem urzędowym. 
Symbolem żydowskiej organizacji jest logo, które powstało z połączenia polskiego godła z gwiazdą Dawida. 

Wszystkie powszechne żydo-media utrzymują, że Polska jest krajem antysemickim. Pewna antypolska kanalia, pisarz i senator z żydowskiej UD, A.Szczypiorski, wprowadził nawet pojęcie „antysemityzm bez Żydów”. Oczywiście żydo-media nie zorientowały się, że nie może istnieć skutek bez przyczyny. Zatem, ta żydowska nachalność wpychania się do antysemickiej Polski wskazuje tylko na jedno, że Polacy nie potrafią lub nie mogą się bronić we własnym kraju przed żydowską okupacją i inwazją.

„Madagaskar” – jeśli ten problem pozostanie nadal nie rozwiązany, – dzisiaj istnieje w sferze żartu-, jeśli wspólnymi, europejskimi, narodowymi siłami nie uda się go rozwiązać, cywilizacja europejska przestanie istnieć. W tym kierunku, niestety, zmierzamy, choć pojawiają się coraz poważniejsze symptomy regresu zbrodniczych ideologii wykreowanych przez syjonizm i syjonistów.

MSZ na „Madagaskar”!
Bandyci niszczący Polskę i Polaków na „Madagaskar”! 

Dariusz Kosiur

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.