Strona główna > NWO > Apokalipsa > Macron i symbolika illuminati

Macron i symbolika illuminati

Wybory we Francji i wygrana  Macrona  oprócz zguby dla tego państwa jest również ukazaniem, kto tak naprawdę pociąga tam za sznurki władzy. Jak wiadomo wybierane rządy, prezydenci to tylko przykrywki dla faktycznie rządzących elit. Jak już zapewne każdy wie nowy prezydent Francji wywodzi się z Partii Socjalistycznej i był sowicie opłacanym człowiekiem w Rothschild & Cie Banque. Jego poparcie przez środowiska żydowskie, jak i „umiłowanie” go przez muzułmanów nie daj złudzeń jaką politykę będzie prowadził.

a

Illuminati uwielbiają obnosić się ze swoją symboliką wciskają ją w tle, tak jakby chcieli powiedzieć wtajemniczonym, że są i rządzą, dla człowieka nie obytego z tematem nie są one widoczne, jednak dla „starych wyjadaczy” owe symbole rzucają się od razu w oczy. Tak też było z przemówieniem nowego prezydenta, Emmanuel Macron, tzw. kandydat niezależny, w czasie swojej powyborczej przemowy na tle Piramidy w Luwrze wpisał się w symbolikę wolnomularską zwłaszcza, że konstrukcja ze stali i szkła zdawała się być zwieńczona tzw. trzecim okiem. Zapraszam do obejrzenia filmiku (zaleca się włączenie napisów, gdyż nie jest w naszym ojczystym języku), który ukazuje i omawia ten temat:

Sobrius

Na podstawie: https://kauilapele.wordpress.com/2017/05/07/french-elections-the-macron-diacritical-mark-wins-illuminati-symbolisms-marks-abound/?fb_action_ids=192539958439

Za: https://www.nwo.report/nwo/109556.html

Data publikacji: 9.05.2017

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *