Strona główna > Świat > Macron spalił katedrę Notre Dame

Macron spalił katedrę Notre Dame

Niniejszy film jest podsumowaniem nagranym przez dr. S. Pieczenika na temat spalenia katedry Notre Dame. Katedrę tą spalił prezydent Macron (pracownik rodziny Rothschildów) przy wsparciu wywiadu francuskiego, amerykańskiego wywiadu wojskowego i CIA. Wydaje się, iż podpalenie było atakiem pod fałszywą flagą mającym na celu zjednoczenie społeczeństwa wokół narodowej tragedii. Jednak jak się okazuje ten akt profanacji największej katedry we Francji nie wywołał zamierzonego skutku…

TRANSKRYPT:

Witam, tu dr Pieczenik. Przejdę odrazu do faktów. Podpalenie Notre Dame było atakiem pod fałszywą flagą. Większość z was wie już co to jest atak pod fałszywą flagą. Mieliśmy jeden w 9/11, mieliśmy wiele ataków tego typu za Obamy. Kluczowym jest to kto tego dokonał i dlaczego. Od samego początku mówiłem, że Macron jest rozpuszczonym, przekonanym, iż należy mu się specjalne traktowanie dzieckiem dwojga doktorów. Jeden jest neurologiem a drugi jest lekarzem ogólnym, internistą. Jest to całkiem ważna profesja we Francji. Jest znacznie trudniej zostać internistą we Francji niż w USA. Wiem o tym, ponieważ mój ociec był szkolony we Francji.

Ale co ważniejsze jest to młody człowiek, który świadomie unikał poboru do służby wojskowej. Czy to wam kogoś nie przypomina, kto dokonał ataku pod fałszywą flagą? Tak, Bush.

Pochodzi z bogatej rodziny, jest rozpuszczony, unikał poboru do wojska, jest narcystyczny i kłamie jak potępieniec. Jest socjopatą. Był szkolony przez rodzinę Rothschildów, i stał się multimilionerem bez żadnego zawodu i firmy, którą stworzył. Więc mamy prezydenta o którym mówiłem od samego początku, że jest niekompetentny.

I co się stało? Ano mieliśmy protesty żółtych kamizelek, bo nie wiedział jak zarządzać ekonomią. Po drugie podniósł podatki na paliwo, na co większość narzekała, a już płacą 50 do 60% podatku dochodowego. Na marginesie jego popularność była na poziomie 24% przed pożarem i 24% po pożarze. Więc to jest człowiek który, stworzył pożar. Dlaczego mówię że stworzył pożar? Ponieważ po pierwsze mam nieruchomość zaraz przy Notre Dame. Po drugie byłem w Notre Dame i wprawiło mnie w osłupienie jak wygląda tam ochrona. Dzieci latają do kościoła i na zewnątrz a cyganie i policja nie pozwalali mi ich zatrzymać. Po trzecie to był celowo podłożony ogień. Zaraz przed wielkanocną niedzielą, mamy katolicki kościół objęty ogniem. To jest 800 letni symbol chrześcijaństwa w kraju który stracił swoje chrześcijaństwo w trakcie I i II wojny światowej i wraz z masakrami Tutsi. (Ludobójstwo w Rwandzie).

Więc on nie potrafił nimi zarządzać. Mieliśmy zamieszki, antymuzułmańskie nastroje, wysoki antysemityzm i w skrócie mamy ekonomię, która jest dysfunkcjonalna. To co robisz? Organizujesz zamach pod fałszywą flagą. Dokładnie tak jak zrobił to Bush. Aby zunifikować kraj i pójść na wojnę organizujesz zamach pod fałszywą flagą.

W tym przypadku na dzień przed pożarem… a na marginesie zajęło 24 minuty zanim przyjechali pierwsi strażacy, a ja mieszkałem przy Notre Dame. Uwierzcie mi, że jak widzicie dym i ogień to działacie bardzo szybko. Ale pamiętajmy, że zajęło 24 minuty zanim przyjechali pierwsi strażacy.

I co jeszcze mamy? Na dzień przed pożarem 12 głównych rzeźb apostołów i ważne witraże i okna zostały „cudem” zabrane z kościoła. New York Times określił to jako „cud”. Zabrała to firma Socra, która jest oddziałem większej firmy na którą nie znajdziesz żadnych namiarów. Firma ta jest zlokalizowana w rejonie Dordogne.

Tak więc na dzień przed pożarem podróżowali 6-8 godzin z tymi najbardziej wartościowymi rzeźbami i w jakiś sposób to jest „cud”, że nie spłonęły.

W istocie to co widzimy to atak pod fałszywą flagą stworzony przez to co nazywamy we Francji „la piscine”, basen. Jest to nazwa dla Deuxieme Bureau, drugie biuro albo jak my to mówimy centrum wywiadu Francji. Więc oni działali u boku Macrona. I zgadnijcie jeszcze z kim współpracowali? Pracowali z moimi kolegami z wywiadu wojskowego i CIA. A skąd o tym wiem? Ano dostałem nieproszonego e-maila od jednego z moich kolegów, który napisał „Mnie to nie interesuje, ale moje kondolencje w odniesieniu do pożaru kościoła.”

Podam wam znany cytat Maurice de Talleyrand-Périgorda znanego ministra Spraw Zagranicznych.

– Aby być wielkim manipulatorem trzeba być bardzo skutecznym w manipulacji, zaprzeczaniu, przeinaczaniu i tworzeniu kryzysu. A kto nie był? Macron.

Powodzenia i dobranoc.

KONIEC TRANSKRYPTU
Link do oryginalnego filmu: LINK

3 thoughts on “Macron spalił katedrę Notre Dame

  1. Francja już dawno przestała być krajem Francuzów.To multi kulti zaczęło się w latach 70 tych aż do teraz.Obecnie to mamy prawie kalifat,jestem przekonany że kościoły płoną tam dosyć często tylko się o tym nie mówi w reżimowych mediach.Macron mi od początku wyglądał na człowieka chorego psychicznie i nie myliłem się.A że jest szkolony przez Rotschildów to też nie jest dla mnie żadna niespodzianka.Nic się nie dzieje bez przyczyny.Zobaczymy co będzie dalej w Europie.Coś ostatnio cisza z uchodźcami ciekawe kiedy powróci ten temat na pierwsze strony gazet i dzienników.Brudasów jest już bardzo dużo w Europie.W Polsce też są tylko w dużych miastach jak Gdańsk,Poznań,Wrocław czy Warszawa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.